• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

خرید بعضی از وسایل خانه و جهیزیه توسط داماد

۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #1911

RE: خرید بعضی از وسایل خانه و جهیزیه توسط داماد
(۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ صبح)'عروس ریزه میزه' نوشته است:  من خیلی معتقدم که باید توی این شرایط بد اقتصادی جهیزیه بین دو طرف تقسیم بشه . و اگر به عقب برگردم توی همون خواستگاری این مسائل رو خیلی رک مطرح میکردیم.
الان خانواده من رسم دارن لوستر با پسره خانواده همسرم اصفهانین میگن همچین چیزی نیست . هیچی دیگه خلاصه خونه بنده لوستر نداره Smile)
تازه رختخوابم ندادن یه دونه پتو یه نفره یکی بهشون هدیه داده بود همونو میخواستن بدن به ما که منم بردم دادم به زلزله زده های کرمانشاه !!!

خانواده همسرت کم لطفی کردن 
اتفاقا اصفهانی ها به دختراشون خیلی جهاز خوب و سنگینی میدن که ! حالا اشکال نداره خودتون میرید بعدا یک لوستر خوشگل می خرید تصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
ولی کلا رسم اینکه یک تخته فرش / سیستم صوتی و تصویری / لوستر / یک دست رختخواب با اقای داماده 

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Hodaa37
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #1912
توی خانواده ما که اغلب هم پسردار هستن موقع عروسی به پسراشون سیستم صوتی و لوستر دادن، بقیه‌ی جهیزیه هم پای عروس هست؛
خداروشکر توی خانواده همسرم هم به همین منواله، البته ما از قبل در مورد این مسائل اصلا هیچ صحبتی نکردیم؛
زمانیکه شروع کردیم به خرید جهیزیه همسرم گفت من سیستم صوتی و لوستر رو میخرم، ما هم تشکر کردیمتصویر: /images/smilies/new/tounge.png

اميدوارم...تصویر: images/smilies/heart.gif
اولین دیدار بعد از 7 سال : 96/5/20
 بله‌ برون : 97/1/10
 عقد : 97/3/26
عروسی : 97/6/6 به امیدِ خدای مهربون
شمارش معکوس : 8 روز
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، nazgol22 ، hadis sh
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #1913
(۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ صبح)'عروس ریزه میزه' نوشته است:  من خیلی معتقدم که باید توی این شرایط بد اقتصادی جهیزیه بین دو طرف تقسیم بشه . و اگر به عقب برگردم توی همون خواستگاری این مسائل رو خیلی رک مطرح میکردیم.
الان خانواده من رسم دارن لوستر با پسره خانواده همسرم اصفهانین میگن همچین چیزی نیست . هیچی دیگه خلاصه خونه بنده لوستر نداره Smile)
تازه رختخوابم ندادن یه دونه پتو یه نفره یکی بهشون هدیه داده بود همونو میخواستن بدن به ما که منم بردم دادم به زلزله زده های کرمانشاه !!!

عزیزم من اصفهانی ام
لوستر راستش توافقیه
یعنی دیدم که عروس خریده و دیدم که داماد خریده
ما خودمون نصف کردیم
یکی واسه پذیرایی من گرفتم یکی واسه ناهارخوری همسرم خرید
رختخوابم یه دو دست میدن
صوتی تصویری ام با داماده
گاهی اوقات یه تخته فرشم داماد میگیره یه تخته عروس

خانواده همسرت زرنگی کردن متاسفانه.
البته هزینه ای که داماد تو اصفهان واسه جهیزیه میکنه در مقابل عروس هیچیه!

بالاخره اسمش ظهور کرد تو شناسنامه م
دوستی:92/8/10
عقد:95/11/15
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
  • بیکیوت
۱۸-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #1914
تو خانواده ی ما هم رسم اینه که وسایل بزرگا رو داماد میخره..سرویس خواب،سیستم صوتی و تصویری،یخچال،کولر،یه تخته فرش،میز تی وی،در صورت نیاز کمد،چن دست رختخواب و..
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۸-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ عصر توسط parisakhanoom.)
ارسال: #1915
کلا سرویس چوب و کولر و یه فرش و تی وی و رخت خواب و داماد میخره حالا بعضی وقتا داماد از وسیله برقی ها هم میخره برای ما اینجوریه

خدایا شکرت به خاطر همه چیز
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #1916
Star RE: خرید بعضی از وسایل خانه و جهیزیه توسط داماد
ما رسم داریم داماد یخچال و تلویزیون و میز تلویزیون و یه تخته فرش رو میگیره.سرویس ظرف و قابلمه و ی پتو و پتو مسافرتی و یه تشک و اینا هم میدیم.
البته مثلا بعضی ها میگن مبل با داماده.ولی اکثرا با عروسه جزو سرویس چوبه.
در کل به نظرم وقتی میگن زندگی مشترک یعنی خیلی چیزا رو میشه با هم بگیرن.
نقل قول
 سپاس شده توسط نسترن 2016 ، hadis sh
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #1917
تو خانواده ما اصلا رسم نیست داماد وسیله بخره همه چیزو عروس میخره ولی سر نامزدی منو خواهرم که به فاصله ی هفته از هم بود پدرم به هردو داماد گفت باید یخچال فرش تلوزیون میز تلوزیون و ی دست رخت خواب بخرید خداروشکر هردوتا بدون هیچ حرفی قبول کردن مخصوصا همسر خودم که خدایی هیچی نگفت . گذشت تا رسیدیم به مراسم بله برون خواهرم که وقتی داشتن دفتر بله برونو مینوشتن که داماد چی باید بخره یهو خواهر داماد گفت بیزحمت به جای یخچال بنویسید ماشین لباسشویی چون مادربزرگمون میخواد به داماد ماشین لباسشویی کادو بده. تصویر: images/smilies/huh.gif ما همه شوکه شدیم اخه قیمت ماشین لباسشویی کجا یخچال کجا و چون پدر مادرم خیلی ساده و مظلومن ساکت شدن و هیچی نگفتن ولی خاله بزرگمه که سرش درد میکنه واسه اینجور چیزا خیلی شیک برگشت به خواهر داماد گفت نخیر نمیشه همون یخچالو که شرط کردیم باید بخرید

خواهر داماد: تصویر: images/smilies/angry.gif

خالم: تصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: /images/smilies/new/wink.png

ما:تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

اینگونه نقشه خواهر داماد نقش براب شد و همون یخچالو خریدن

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نشود فاش کسی انچه میان من و توست
تا اشارات نظر نامه رسان من و توست

نقل قول
 سپاس شده توسط Sarakora ، پری سیما 89 ، hadis sh
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #1918

طرف ما رسم اینه داماد سرویس چوب ، یخچال ، لباسشویی، گاز، تی وی با پسر
فرش هم با دو طرف
عملا دختر هیچی با خودش نمیبره ! 

اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام