• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

خرید بعضی از وسایل خانه و جهیزیه توسط داماد

۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #31
RE: خرید تلویزیون با داماده؟
شک نکنین که با داماده
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #32
با داماده،من بختیاریم از بختیاریا خوزستان نسل اندر نسل در اهواز هم ماها هم فک کنم بوشهریا بدمون میاد از دختر جهیز بخوان می گن با یه چمدون دخترو میفرستیم مگه عیب و ایرادی داره یه چیزی هم بزاریم روش که ببرنش ولی خب الان رسما یکم تعدیل شده...

دیگران را بگذار !
دل به آفتاب بسپار
نگاه کن چگونه هر بامداد
صبور و سربلند
از شانه های خاکستری صبح بالا می آید
و ستارگان چگونه از روشنایی اش شرمنده می شوند
خاموش می شوند
دیگران را بگذار !
نقل قول
 سپاس شده توسط aroosak52
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #33
New2مرسی عزیزم. اگه چیزه دیگه ای از مراسمشون میدونی بهم بگو. این که خیلی خوب بود. اگه شانس من نزنن زیرش

خدایا...بابت همه چی سپاسگذارم

نقل قول
 سپاس شده توسط miriama-1987 ، sima_bina
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #34
ما هم رسم داریم دوماد میده

فرق است بین دوست داشتن و داشتن دوست؛دوست داشتن امری لحظه ایست ولی داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #35
(۲۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ عصر)aroosak52 نوشته است:  New2مرسی عزیزم. اگه چیزه دیگه ای از مراسمشون میدونی بهم بگو. این که خیلی خوب بود. اگه شانس من نزنن زیرش

آره خیلی خوش شانسی واقعا عروسک جونم! ایشالا که خوشبخت شی عزیزم!Wink

چشم، چیز جدیدی یادم اومد یا فهمیدم حتما بهت میگم.

*من 2تا لباس عروس شیک دارم+تورحاشیه دار+شنل و دستکش بلند پرنسسی! هم اجاره میدم هم میفروشم،کسی خواست پ.خ بده!(سایز36-38)
--------
من همش کلی براتون صلوات میفرستم! میشه شماهم برای کنکور ارشدم و کار همسرم 2تا صلوات برامون بفرستید؟ تنکس!(◕‿◕)
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #36
لوازمصوتی تصویری 10000000000% با جناب داماد خان هستش..Wink

پیکت را بنوش رفیق ..
بسلامتی فاحشه های شهرمان که جزخود کسی را نفروختن ..
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #37
RE: جهیزیه داماد
مادرشوهرم کلی رختخواب و بالش و لحاف گذاشته بود کنار...فکر کنم واسه جهیزیه خودش بود که استفاده نکرده بود... آخه اینا هیچ وقت مهمون نداشتن... گفت اگه دوس دارین ببرین...منم گفتم نهههههههههههه... من این همه دشک میخوام چیکار!!!!! فرداش رفت همه رو داد به دختر کارگرش که داشت ازدواج میکرد طفلیها کلی خوشحال شدن...

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #38
سلام. شوشوی ما هم قراره کولر و تلویزیون بخره.البته مادر شوشو یه تشک دو نفره با دوتا بالش برام فرستاده بقیه چیزام دیگه با من

New2
نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #39

(۲۹-فروردين-۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ عصر)fery_k نوشته است:  مادرشوهرم کلی رختخواب و بالش و لحاف گذاشته بود کنار...فکر کنم واسه جهیزیه خودش بود که استفاده نکرده بود... آخه اینا هیچ وقت مهمون نداشتن... گفت اگه دوس دارین ببرین...منم گفتم نهههههههههههه... من این همه دشک میخوام چیکار!!!!! فرداش رفت همه رو داد به دختر کارگرش که داشت ازدواج میکرد طفلیها کلی خوشحال شدن...

3 (12)3 (12)3 (12)
من موفق نشدم و الان نصف کمددیواریم پر شده
نقل قول
 سپاس شده توسط asal banoo ، mahtab66 ، shabnamkahan
۳۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #40
آره بابا همش جا تنگ کردنه... اگه خونم 3 خوابه بود میرم یه تخته دو نفره دیگه میخرم ارزونتر... یک اتاقم میشه اتاقه مهمان...
دو یا سه تا دشک جمع وجوره آماده هم میخرم...

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام