• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

خرید بعضی از وسایل خانه و جهیزیه توسط داماد

۱۹-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #1901
RE: خرید بعضی از وسایل خانه و جهیزیه توسط داماد
مرسی سپید جان تصویر: images/smilies/heart.gif مبل راحتی با داماد نیست ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط Sepid72
۱۹-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ صبح
ارسال: #1902
(۱۹-خرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۱۹ صبح)'Mahool' نوشته است:  مرسی سپید جان تصویر: images/smilies/heart.gif مبل راحتی با داماد نیست ؟

من تا الان ندیدم عزیزم
بازم ممکنه یه خانواده یا منطقه رسمشون متفاوت باشه

خواهش میکنمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخگوی سوالات دندانپزشکی شما هستم
پیج کاری ما:smile.docs
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahool
۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #1903
بچه ها سلام
یه سوال ما کل سرویس چوب رو خودمون خریدیم تخت مبل ناهارخوری بوفه جاکفشی
داماد هم طبق رسمشون لوازم صوتی و تصویری فرش لوستر رو خرید 
حالا ما جا واسه لباس کم داریم قراره کمد بخریم من میگم با داماده اونا میگن با عروس
به نظرشما با کیه؟

92/06/09 آشنایی
94/11/29 بله برون
94/12/21 عقد     
97/06/08 عروسی
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #1904

طبق رسم ما با داماده.
البته طرفای ما عروس هیچیم نیاره مهم نیست.هر چقدرم زیاد بیاره باز کسی چیزی نمیگه یعنی تعریف و اینا در کار نیست.کلا همه چی رو وظیفه ی دوماد میدونن.
نقل قول
 سپاس شده توسط نسترن 2016
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۰۷ صبح
ارسال: #1905

(۹-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ عصر)'emogirl72' نوشته است:  بچه ها سلام
یه سوال ما کل سرویس چوب رو خودمون خریدیم تخت مبل ناهارخوری بوفه جاکفشی
داماد هم طبق رسمشون لوازم صوتی و تصویری فرش لوستر رو خرید 
حالا ما جا واسه لباس کم داریم قراره کمد بخریم من میگم با داماده اونا میگن با عروس
به نظرشما با کیه؟

برا ما یه دست مبل راحتی هم با داماده البته یک فرش با عروس هست که معمولا فرش دستبافت میدن طرف تبریز رو فرش حساسن
چون خونه باید کمد زده میشد که به عهده داماد هست فکر کنم کمدلباس هم باید با داماد باشه

نقل قول
 سپاس شده توسط emogirl72
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ صبح توسط عروس ریزه میزه.)
ارسال: #1906
من خیلی معتقدم که باید توی این شرایط بد اقتصادی جهیزیه بین دو طرف تقسیم بشه . و اگر به عقب برگردم توی همون خواستگاری این مسائل رو خیلی رک مطرح میکردیم.
الان خانواده من رسم دارن لوستر با پسره خانواده همسرم اصفهانین میگن همچین چیزی نیست . هیچی دیگه خلاصه خونه بنده لوستر نداره Smile)
تازه رختخوابم ندادن یه دونه پتو یه نفره یکی بهشون هدیه داده بود همونو میخواستن بدن به ما که منم بردم دادم به زلزله زده های کرمانشاه !!!

عروس 29 مرداد خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif 
تالار:باغ صبا عالی
لباس:مزون کارولن  عالی
آرایشگاه:نرگس شرفی عالی
آتلیه:امید اصلانی عالی ترین
گل:بازار گل محلاتی(ماشین و فرمالیته خوب، دسته گل اصلی اصلا خوب نبود)

نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #1907
ما رسممون این جوریه لوازم صوتی تصویری و تلفن و لوستر و یه تخته فرش با داماده(حالا اگه رخت خوابی چیزیم دادن به داماد که بهتر)
خونه هم اگه هم مبل استیل بخوره هم راحتی ،استیل با دختره و راحتی با داماد اگر فقط یه دست مبل بخوره که کلا با دختره
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #1908

(۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ صبح)'عروس ریزه میزه' نوشته است:  من خیلی معتقدم که باید توی این شرایط بد اقتصادی جهیزیه بین دو طرف تقسیم بشه . و اگر به عقب برگردم توی همون خواستگاری این مسائل رو خیلی رک مطرح میکردیم.
الان خانواده من رسم دارن لوستر با پسره خانواده همسرم اصفهانین میگن همچین چیزی نیست . هیچی دیگه خلاصه خونه بنده لوستر نداره Smile)
تازه رختخوابم ندادن یه دونه پتو یه نفره یکی بهشون هدیه داده بود همونو میخواستن بدن به ما که منم بردم دادم به زلزله زده های کرمانشاه !!!

خانواده همسرت کم لطفی کردن 
اتفاقا اصفهانی ها به دختراشون خیلی جهاز خوب و سنگینی میدن که ! حالا اشکال نداره خودتون میرید بعدا یک لوستر خوشگل می خرید تصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
ولی کلا رسم اینکه یک تخته فرش / سیستم صوتی و تصویری / لوستر / یک دست رختخواب با اقای داماده 

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Hodaa37
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #1909
(۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ صبح)'عروس ریزه میزه' نوشته است:  من خیلی معتقدم که باید توی این شرایط بد اقتصادی جهیزیه بین دو طرف تقسیم بشه . و اگر به عقب برگردم توی همون خواستگاری این مسائل رو خیلی رک مطرح میکردیم.

عزیزم من اصفهانی ام
لوستر راستش توافقیه
یعنی دیدم که عروس خریده و دیدم که داماد خریده
ما خودمون نصف کردیم
یکی واسه پذیرایی من گرفتم یکی واسه ناهارخوری همسرم خرید
رختخوابم یه دو دست میدن
صوتی تصویری ام با داماده
گاهی اوقات یه تخته فرشم داماد میگیره یه تخته عروس

خانواده همسرت زرنگی کردن متاسفانه.
البته هزینه ای که داماد تو اصفهان واسه جهیزیه میکنه در مقابل عروس هیچیه!

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخگوی سوالات دندانپزشکی شما هستم
پیج کاری ما:smile.docs
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ عصر توسط parisakhanoom.)
ارسال: #1910
کلا سرویس چوب و کولر و یه فرش و تی وی و رخت خواب و داماد میخره حالا بعضی وقتا داماد از وسیله برقی ها هم میخره برای ما اینجوریه

خدایا شکرت به خاطر همه چیز
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام