• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

خرید انواع فرش ماشینی

۲۵-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #11
RE: خرید انواع فرش ماشینی
بچه ها کسی در مورد فرش های پرز بلند اطلاعی داره؟ به نظرتون واسه هال خونه چیز خوبیه؟ این قالیچه هایی که طرح برجسته داره چطور؟

خدایا شکرت..Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲۵-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ عصر توسط sayata.)
ارسال: #12
(۲۴-فروردين-۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ عصر)safoura نوشته است:  سلام
بچه ها فرش شبیه اینی ک تو عکسه ،کسی جایی دیده؟؟ Huh

[تصویر:  خرید انواع فرش ماشینی]

من این رنگی ندیدم، (رنگ تقریبا کرم قهوه ایش ) شبیه این طرحو دیروز تو فرش فروشی خاطره کاشان تو هفت تیر دیدم که ابریشم مصنوعی بود
همین طوری برجسته بود

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط safoura ، سراب ، nasibe_603 ، غزال999
۲۶-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #13
بچه ها من دنبال چندتا مدل فرش نقش برجستم ، میشه کمک کنید ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #14
بچه ها طرح ابریشم خوبه یا معمولی؟

خدایا... خدا جونم...
حلقه مو بهم برگردونSad
تو به هرچیزی قادری فقط کافیه اراده کنی
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #15
ما شهر فرش رفتیم. دستباف اصن نداره به جز چندتا تابلو. اگه فرش مدرن هم میخواید تنوعش خیلی کمه.چرم و پوست هم اصلا نداره.
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ عصر توسط غزال غزال.)
ارسال: #16
(۲۵-فروردين-۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ عصر)marzieh411 نوشته است:  بچه ها کسی در مورد فرش های پرز بلند اطلاعی داره؟ به نظرتون واسه هال خونه چیز خوبیه؟ این قالیچه هایی که طرح برجسته داره چطور؟

عزیزم پرز بلند برای خونه اصلا خوب نیست چون مو میره لای پرزها و واویلا می کنه جمع کردنش نه عزیزم پرز بلند نگیر اصلا Wink

(۴-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ عصر)bahar khanom نوشته است:  بچه ها طرح ابریشم خوبه یا معمولی؟

عزیزم من فرش ماشینی ابریشم دارم خیلی هم ازش راضی ام خیلی ناز و لطیفه خیلی هم زیباست امریکاییه به نظر من ابریشمی بگیر
نقل قول
 سپاس شده توسط marzieh411 ، bahar khanom ، سراب ، sara-t
۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #17
بچه ها فرش ماشینی چه مارکی خوبه؟ میخوام دو تا 12 متری بردارم. دیشب رفتم نمایندگی شونهر یه فرش پنبه ای نشونم داد ولی مامانم گفتن فرش پنبه ای خوب نیست. طرح افشان دوست دارم خودم. چیکار کنم به نظرتون؟

به امید روزهای بهتر
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #18
بچه ها من برای جهیزیم فرش دیبا گرفتم مدل ترنم. خیلی خوشگل بود ولی یک بار که دادم برای شستشو کلا جلوه ش رو از دست داد و پرزاش خوابیده شد.دیگه حالت برجسته نداره. تازه با نانو شستن که خراب نشه. خیلی پشیمونم از خریدش. تا وقتی شسته نشه خوبه.

باید زار بزنیم تمام فرهنگ های بی بوسه و بغل را...
نقل قول
 سپاس شده توسط آرام دل ، سراب ، سيم سيم
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #19
بچه ها من قبلا تو سایت دیدم نوشته اگر تو سایت شهرفرش ثبتنام کنین فکر کنم ده درصد تخفیف داره،کسی میدونه چطوریه جریانش؟

ببینم وقتی شمام دنت شیرطالبی میخورین انقد زود تموم میشه یا فقط مال من اینجوریه؟!؟!Crying
کاش هیچوقت تموم نمیشد..
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #20
از این سبک فرشهای ساده و سبک اروپایی کدوم شرکت فرش داره اگر دقت کنین میبینین که شگی نیست پرزهاش کوتاهه شگی های ایرانی خیبی بی کیفیت هستن میشه اگر کسی دیده به من خصوصی بده مرسی

Heart خدایا کمک کن مشکلات تموم بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط persian ، سراب
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام