• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

خرید انواع فرش (دستبافت )

۶-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #611
RE: خرید انواع فرش (دستبافت )
(۱۸-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ عصر)'fateme70' نوشته است:  [تصویر: خرید انواع فرش (دستبافت )]
مرسی spid جان :****
حتما میرممم
بچه ها اینو زده خطیبی
اما تو گوگل میزنم خطیبی پیدا نمیکنم

اسم دقیقشو کسی میدونه
کجا میشه ٢تا ٦متریشو تا ١٢ تومن خرید Sad((

این خطیبیه...خطیبی چهل رج زیر بیست تومن پیدا نمیکنی...البته جفتشو...ولی تکی با دوازده میتونی شاید پنجاه رجش رو هم بخری....

زندگی با من کمی مهربان باش
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۱۸-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #612
بچه ها پیشتهادی که براتون دارم اینه که فرش نو نخرین..فرش به اصطلاح پاخورده بگیرین.چون بین فرش نو و پاخورده خیلی اختلاف قیمت هست‌ممکن یه جفت فرش کاشان نو ۱۴ تومن باشه ولی همون و پا خورده یکسالش و بشه ۶.۷ تومن خرید و اصلا مشخص نیست فرش کهنه است

پسرم این دنیا جسارت زندگی میخواهد،نه اسارت زندگی
اولین زندان تو بودن در بند من است
اما یادت باشد اگر در من حبس نشوی هیچ وقت به ازادی نمیرسی
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، artatam
۲۳-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #613
دوستان میشه کمکم کنید من میخواستم فرش ترک بخرم واسه اتاق خوابم متاسفانه تو اردبیل نیستش سایتی میشناسین که معرفی کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۱-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #614
(۲۳-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۰۰ صبح)'arezoo1764' نوشته است:  دوستان میشه کمکم کنید من میخواستم فرش ترک بخرم واسه اتاق خوابم متاسفانه تو اردبیل نیستش سایتی میشناسین که معرفی کنید

آره گلم سایت مرداس فرش ترک داره من خودم از سایتش خرید کردم راضیم قیمتاشم نسبت به جاهای دیگه بهتره.اینم آدرس https://imerdas.com امیدوارم به دردت بخورهتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۲۱-فروردين-۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #615
(۸-آذر-۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ عصر)'TiTi 92' نوشته است:  بچه ها فرش دستباف اگه کثیف شه چیکار باید کرد واقعا ؟
من شنیدم قالی شویی های معتبر ۲-۳ میلیون می گیرن برای شست و شوی فرش های ابریشم !
منطقی نیست واقعا .

عزیزم به هیچ وجه دستباف و به قالیشویی ندین چون رحم ندارن یا با ماشین میشورن یا انقذر فرش و چوب میزنن که تار و پودش کج و کوله میشه فقط با شامپو فرش که اونم یکی از بچه ها توضیح داده چطور انجام بدین.
اگر فرشتون زمینش روشن بود و لک شد سریع بهش ماست بزنین بعد چند دقیقه تمیز کنید برق میفته

نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92 ، پری سیما 89 ، artatam
۱۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آذر-۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ عصر توسط admin3.)
ارسال: #616
(۱۸-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ عصر)'Dokhtar aftab' نوشته است:  بچه ها پیشتهادی که براتون دارم اینه که فرش نو نخرین..فرش به اصطلاح پاخورده بگیرین.چون بین فرش نو و پاخورده خیلی اختلاف قیمت هست‌ممکن یه جفت فرش کاشان نو ۱۴ تومن باشه ولی همون و پا خورده یکسالش و بشه ۶.۷ تومن خرید و اصلا مشخص نیست فرش کهنه است

از کجا میشه خرید؟

خدایا کمکم کن
عروس مرداد 94
خدایاشکرت...راضیم به رضای تو
آخ جون بلاخره دفاع کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۱۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #617
بچه ها این که میگن فرش سرمایس اصلا اینطور نیست 
و اصلا فرش نو نگیرین دست دوم ولی تمیز بگیرین من یه ابریشم گرفتم ۳ متری ۱۰ تومن الان بهم میگن ۴ تومن تصویر: images/smilies/confused.gif اصلا پهن نشده قبلا مامانم گرفته بوده 

میکاپ ارتیست غزاله فروزانفر
اتلیه باراد اقای محسن اریا
تشریفات پیانو
گل بوهوم
.......
همه چیز فوق العاده 
باید همه چیز در من آغازی تازه داشته باشد.
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، artatam
۵-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #618
ببخشید دوستان کسی از فرش ساروق ونقشه هاش خبر داره؟؟ به من این فرش رو معرفی شده گفتن برا زیر پا مناسبه

هفته37
خدایا مراقب همه فرشته ها و فرشته کوچولوی من باشتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #619
دوستان با سه میلیون تومن فرش دستباف سه متری میتونم بخرم؟ چه نقشه هایی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام