• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

خرید انواع فرش (دستبافت )

۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #621

RE: خرید انواع فرش (دستبافت )
رهاجان

از نقش های ترکمن یا بیرجند ممکنه بتونی بخری

بچه ها اين پيچ اينستا منه دوست داشتيد فالو كنيد
nazgol22nowaroos
نقل قول
 سپاس شده توسط raha2015 ، خانم فسقلی
۲-بهمن-۱۳۹۸, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #622
من حدودا یکی دوماه پیش فرشم رو خریدم.
اولش قصدم تبریز بود و از طرح خطیبی خییلی خوشم اومد . اما واااقعا فرش تبریز گرون شده . مخصوصا طرح هایی مثل خطیبی. که دیگه به ناچار رفتم سراغ فرش های دیگه. بیشتر از 10 بار بازار تهران رو رفتم و کار هارو دیدم.
تو فرش های نیشابود طرح خطیبی هم زده بودند و واقعا خوشم اومده بود اما بعد از پرس و جو بهم گفتن فرش های نیشابور و کاشمر اصلاا کیفیت نداره .. اینو از خیلی ها شنیدم و دیگه سراغشون نرفتم.
پاساژ عباسی فردوسی هم رفتم. خیلی فرش ها خوشگل بود و هم خییلی گرون... اکثرا هم کارای تبریز رو داشتن.
اخرش یک جفت فرش کاشان کرک خریدم و واقعا بعد از تحقیق فراوان به کیفیت و پاخور بودنش مطمئن شدم.
نقل قول
 سپاس شده توسط raha2015 ، ترانه خانوم
۱۴-خرداد-۱۳۹۹, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #623
سلام دوستان
برای فرش دستبافت اگر محکم بودنش براتون مهم و این‌که بعد از شست‌شو رنگش بهم نخوره و قاطی نشه من پیشنهادم فرش‌های بیجار هستن که معروفن به فرش آهنین
طرح‌های بسیار زیبایی هم دارن ولی خب گرونن اما بگردید توشون ارزون هم پیدا میشه 
این کانال تلگرام که خیلی وقته دنبالش می‌کنم انواع و اقسام فرش‌های بیجار و افشاری و... داره حتی تبریز...
تابلو فرش و گلیم و پشتی و کوسن روی مبل.
بعد اینکه پشتی درسته از مد رفته ولی من از وقتی طرح‌های این کانال رو دیدم دلم میخواد یک جفت فرش پشتی بخرم برای اتاق سنتی بنظرم جالب بشه یک قسمت مخصوص این باشه حس جالبی داره.
@bijar_carpet

این کانال تلگرام هم مال خانم‌های بیجاری هست که هنر دستشون رو به صورت مستقیم میفروشن یعنی میتونین مدل بدید بافنده خودش ببافه براتون 

@FARSHE99

فرش کاشان توی زمینه‌ی ماشینی خیلی قوی هستن. تبریز هم خیلی طرح‌های شیکی داره ولی بعد از شستشو ممکنه رنگش بهم بریزه مخصوصاً اونایی که گل ابریشم دارن. 
یعنی نخ مرینوس و ابریشم ترکیبی کار میشه توی فرش... خیلی باید مراقب بود کثیف نشن شستشوش مصیبتی هست برای خودش ولی از این نظر باز بیجار راحت‌تر هست.

آشنایی: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دوستی: ۱۳۹۸/۹/۲۶
آزمایش خون :۹۹/۸/۲۶
عقد محضری: ۹۹/۸/۲۸
ثبت عقد: ۹۹/۹/۹
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون لیذا

نقل قول
۲۱-شهريور-۱۳۹۹, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #624
(۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ صبح)'fiuna' نوشته است:  New1مرسیییییییی سحر جون چه تاپیک خوبی، دخترا بیاین بگین ببینم فرش تبریز گل ابریشم قسطی از کجا بگیرم؟ زوووووووووود

بنظر من از دیجیکالا بخر چون هم تنوع محصولیه بالایی داره و هم ارسالش رایگانه 
راستی اگه دوس داری چن تا مدل خوبو ببینی حتما این مطلب و ببین همه چیزو راجب فرش گفته

نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۹, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #625
سلام به همگی ، ما یک مطلب آموزشی برای خرید انواع فرش توی سایتمون داریم اگه دوست داشتین میتونید ازش استفاده کنید نکات خوبی داره. مطلب دیگه ای خواستین تو نظرات بگین براتون آماده کنیم خیلی خوش حال میشیم.
https://baghesalamati.ir/carpet/

[تصویر: خرید انواع فرش (دستبافت )]
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام