• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

خرید انواع فرش (دستبافت )

۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ عصر توسط nasemma.)
ارسال: #21
RE: خرید انواع فرش (دستبافت )
سودا به نظر میاد اطلاعاتت خوبه مناسب ترین فرش دستباف به جز این طرح هریس و آذرشهر و این کت کلفتا کدوما هستن قیمتشون چنده؟

(۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ عصر)fiuna نوشته است:  دوستان جوابم رو نمیدین؟ ConfusedNew3فرش قسطی میدونین کجا میشه خرید؟ New2

فیونا من تا حالا نشنیدم قسطی دستباف بفروشن اما بازار فرش برو با چک 2 3 ماهه شاید پیدا کنی اما بازم می گم اصلا ندیدم تا حالا اگه پیدا کردی به منم بگو Big GrinTongue

مربی رقصم (تبریز ) هر کی خواست پی ویم پیغام بده تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #22
فک کنم گفتن شرکت سهامی فرش قسطی با چک کارمندی میده نمیدونم امیدوارم Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط nasemma
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #23
بچه ها من قم هستم پدرم از قدیمیهای بازار فرش دستباف قمه کمکی از دستم برمیاد در خدمتم فکر کنم قیمت مناسب تر بشه اینارو تهیه کرد
نقل قول
 سپاس شده توسط arela3298 ، nasemma ، fiuna ، elma-e ، مریم... ، mohy
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #24
المیراجان طرح هریس همشون کت و کلفت نیستن که. هریس طرحش هندسیه. 50 رج هریس جفتش دوروبره 18-20. تو دو تا زمینه کرم و مشکی هم هست. طرحشم خیلی نازه من از نزدیکم دیدم ولی کمه تو بازار. بازم بسته به اینه که بخوای 40 رج بگیری یا 50. 40 رج هاقیمتاشون تقریب نصف 50 رجاس.
نقل قول
 سپاس شده توسط nasemma
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #25
فیونا جان حتما پرسجو می کنم!
سودا جون من اصلا اطلاعات فرشیم خوب نی Big Grin
مامانم تابلو فرش ابریشمی خریده واسم 2 سال قبل 700 تومن الان می گه فرشتو ماشینی می خوام می خوام ببینم تو عیار قیمت ماشینی می تونی دستی بخرم یا نه!؟

مربی رقصم (تبریز ) هر کی خواست پی ویم پیغام بده تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ عصر توسط arooos.)
ارسال: #26
من شنیدم هریس از بین 50 رجهای ابریشم تبریز ارزونترینه و معمولا کسی که هریس خریده این حس رو نسبت بهش دارن که انگار طرف خواسته فقط بگه دستبافت تبریز خریدم! البته قیمتش کمم نیستا اما مثلا ما که میرفتیم بازار فرش و میخواستیم چونه بزنیم و میگفتیم میخوایم کمتر هزینه کنیم، فروشنده ها با یه لحنی میگفتن خوب پس برین هریس بخرین!!!!!!!!!!!!
سودا جون سوالمو دیدی؟ 9 متری خطیبی چند خریدی قربونت برم؟
آوا جون یه توضیحاتی میشه راجع به فرش ابریشم قم بدی؟ من چیزی ازش نمیدونم اما خیلییییییی دوست دارم یاد بگیرم...

خدایا شکرت شکرت برای این همه خوشبختی
عاشقتم خدا با تمام وجودم میپرستمت

تالار: هتل ارم (عاشقشم)
آرایشگاه: مریم رهنمای عزیزم
آتلیه: باراد بابایی هنرمند

خداجون همه دوستام به آرزوهاشون برسن
نقل قول
 سپاس شده توسط nasemma ، خانوم دکتری
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #27
(۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ عصر)پارسای دلم نوشته است:  بچه ها من قم هستم پدرم از قدیمیهای بازار فرش دستباف قمه کمکی از دستم برمیاد در خدمتم فکر کنم قیمت مناسب تر بشه اینارو تهیه کرد

آوا جون من عاشق تمام ابریشم قمم خیلی زیباست واقعا میتونی چندتا عکس با قیمت بذاری از ٦ متری ، تمام ابریشم نباشه هاSmile از مدلاش که به خوشگلی تمام ابریشمه مرسیییییی گلم تمام ابریشم ٥٠، ٦٠ تومنه SurprisedHuh
نقل قول
 سپاس شده توسط arooos ، عسل 139396
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ عصر توسط sevda66.)
ارسال: #28
(۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ عصر)arooos نوشته است:  من شنیدم هریس از بین 50 رجهای ابریشم تبریز ارزونترینه و معمولا کسی که هریس خریده این حس رو نسبت بهش دارن که انگار طرف خواسته فقط بگه دستبافت تبریز خریدم! البته قیمتش کمم نیستا اما مثلا ما که میرفتیم بازار فرش و میخواستیم چونه بزنیم و میگفتیم میخوایم کمتر هزینه کنیم، فروشنده ها با یه لحنی میگفتن خوب پس برین هریس بخرین!!!!!!!!!!!!
سودا جون سوالمو دیدی؟ 9 متری خطیبی چند خریدی قربونت برم؟
آوا جون یه توضیحاتی میشه راجع به فرش ابریشم قم بدی؟ من چیزی ازش نمیدونم اما خیلییییییی دوست دارم یاد بگیرم...

عزیزم 9 متری خطیبی رو 34 گرفتم. پارسال آبان آذر

(۱۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ عصر)nasemma نوشته است:  فیونا جان حتما پرسجو می کنم!
سودا جون من اصلا اطلاعات فرشیم خوب نی Big Grin
مامانم تابلو فرش ابریشمی خریده واسم 2 سال قبل 700 تومن الان می گه فرشتو ماشینی می خوام می خوام ببینم تو عیار قیمت ماشینی می تونی دستی بخرم یا نه!؟

خانومی اگه 40 رج یا 50 رج بخوای که نمی شه ولی خوب دور وبر 30 رج شاید یه چیزی بشه پیدا کنی. البته من از اونا اطلاعی ندارم ولی اون موقع هم فرشات حالت نفیس رو ندارن. مثل فرشای به قول خودت کت و کلفت می شن
نقل قول
 سپاس شده توسط arooos ، nasemma
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #29
بچه ها یه چیز دیگه ام در مورد خریدن فرش دستباف در نظر بگیرین. من خودم فرش با زمینه کرم و فیروزه ای گرفتم. از الان استرس دارم که خدایا مهمون با بچش بیاد چایی بریزه روش چیکار کنم؟ نمی تونم بگم که چایی هاتونو اونور بخورین. اگه لکم روش بیوفته کلی از قیمتش کم می شه. تازه اونقدم دزد و اینا زیاده که آدم همش می ترسه انقد وزنش سبکه که خیلی راحت جابه جا می شه. نگینا وسواس گرفتم. ولی خوب اینارم در نظر بگیرین. کم پولی نیست که. طرح ماهی اینش خوبه که زمینش تیرس و لک و اینا روش پیدا نیست.
نقل قول
 سپاس شده توسط nasemma ، arooos ، honest ، خانوم دکتری ، shaparak103 ، عسل 139396 ، marjantt
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #30
بچه ها کاش از طرح هائی که اسم میارین عکس میذاشتین.راستش من خودم با کلی اصرار درخواست این تاپیک رو دادم که بتونم اینجا چیزائی رو از دوستای خوبم یاد بگیرم.اطلاعات خیلی خوبی تا الان دستم اومده ولی مثلا میگین طرح هریس یا ماهی یا خطیبی من چون تاحالا ندیدمو تو مود فرش دستباف نبودم نمیدونم چه شکلیه!پس ممنون میشم عکساشونو هم بذارین.New1New1New1
راستی دوستای گلم راجع به خرید فرش دستباف خوب هم توضیح بدین بیزحمت.باورتون نمیشه چقد سرچ کردم و از بچه ها تو خصوصی پرسیدم راجع به مشخصاتش.ولی چون بازم حس کردم نیازه که یه تاپیک جداگانه باشه واسه این موضوع و بشخصه خود من رو تاپیک خرید فرش مناسب ارضا نمیکرد دوسداشتم از اطلاعات تجربی دوستان هم من هم بقیه بچه ها استفاده کنن.بازم مرسییییییییی از کمکاتون.New1New1New1New1

خدایا کمکم کن...
نقل قول
 سپاس شده توسط nasemma ، مهدخت81
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام