• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

خرید از شوش

۲-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #31
RE: خرید از شوش
خب شوش بورس بلور و کریستال و لوازم آشپزخونه‌س دیگه... هر بورسی یه سری معایب داره یه سری محاسن. اول اینکه وقتی بری شوش مثل اینه که تمام کریستال و بلور و اینافروشیای شهر رو برات جمع کردن یه جا، یه تنوعی داره که نگو. به قول مامانم اقیانوسی از کریستاله!! ولی دور و شلوغ و قاتی پاتیه دیگه.
به هر حال به رفتنش می‌ارزه، هر سلیقه‌ای از اونجا راضی و دست پر بر میگرده.

دخترک اوریجینال، عروسِ 19 تیر
نقل قول
 سپاس شده توسط eglantine
۳-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ صبح توسط یلدا 60.)
ارسال: #32
بچه ها این تاپیک تکراریه !

" آن قدر دانم که چیزی هست و من گم کرده ام "
نقل قول
۳-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #33
من دیگه 2-3 بار رفتم شوش دیگه دستم اومده خرید چجوریه. میرم 1 ساعته چیزی که میخوامو پیدا میکنم میام Smile

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۴-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #34
منم کلن دو بار رفتم همه چیزمو خریدم اومدم!

دخترک اوریجینال، عروسِ 19 تیر
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #35
(۳-خرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ عصر)مهسا نوشته است:  نه آذر جان درسته؛اس جی مارک قاشق چنگال هم هست ولی خوب نیست؛روزنتال جنس درجه یک قاشق چنگاله؛ چینی اس جی هم هرجا پرسیدیم گفتن بهترینه که خالص هست و سبک و نور رو کامل عبور میده و تحت لیسانس آلمانه

منم مثل تو فکر میکردم ولی یه بنده خدایی گفت میدونی اصلا رزنتال ورشکست شده و کارا یمحدود سفارشی میکنه . همه چین هستند.با اون همه تحقیقی که من کردم همه میگفتند شیباتای ژاپن بهترینه . سبک ،شکیل ،متنوع و بن چاینا هست .من شیباتا گرفتن شما هم هر چی گرفتی مبارکت باشه عزیزم .

هر لحظه که تسلیمم ، در کارگه تقدیر
آرام تر از آهو ، بی باک تر از شیرم
هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر
رنج از پیِ رنج آید ، زنجیر پیِ زنجیر
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #36
بچه ها من یه سری بستنی خوری پیوتر دارم که دو تا از کاسه هاش که چینیه شکسته. میگن توی شوش یدکش هست. کسی می تونه راهنمایی کنه کجا برم که گیج نشم
نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #37
(۲-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ عصر)پریناز نوشته است:  منم با 4 بار شوش رفتن از ساعت 9 تا 3 اینا همه چیمو خرید کردم خیالم راحت شد.البته پاهام سابیده شدن دیگهSmile)))

دقیقا منم به همین حال و روز دچار شدم Wink. کف پا که هیچی ، کمرمم نصف شد، پام میخچه زدUndecided
اما اکشال نداره جهیزیه خودمونه دیگه.بعدش که رفتیم تو خونمون چیدیم خستگیون در مییشه.Angel

زندگی را نفسی ،ارزش غم خوردن نیست
و دلم بس تنگ است !
بی خیالی ،سپر هر درد است !
باز هم می خندیم ،
آنقدر می خندیم، که غم از رو برود Wink
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #38
خانوما کسی میدونه مغازه ها تو شوش ماه رمضون از کی تا کی باز هستن؟ جمعه چی؟

New2
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #39
از ساعت 9 صبح تا 5.30 الی 6 بعد از ظهر یک سره هستن
اما جمعه ها خیلی از مغازه ها بستن
بیشتر جمعه ها حالت ضایعات فروشی و جمعه بازارو داره

خدایا هیچ می دونی که خیلی عاشقتتتتتتتتتتتتتتتم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط کارین
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #40
بچه ها ما دیروز رفتیم شوش با اینکه جمعه بود و ماه رمضون بود تا ساعت 4 که ما دیدیم بودن، یکی دو تا پاساژ بزرگا بسته بودن ولی اون خیابونه که سنگفرشه همهههههههه مغازه هاش و پاساژاش باز بودن
سوال کردم تو هفته تا کی هستین گفتن پاساژا تا 6.5

امااااااا دو تا جمعه آینده رو تعطیلن به خاطر شهادت امام علی، هی تو بلندگوها میگفتن که کسی هفته دیگه تا اونجا نیاد باقالی شه

در کل قیمتاش خیلییییی مناسب بود فقط آدم باید صبر و استقامت داشته باشه و هروقت خسته شد به این فکر کنه که قراره با این خریدا یه خونه خوشگل رویایی بچینه HeartHeartHeartHeart

هر کس بد ما بخلق گوید ما چهره دل نمیخراشیم
ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم
نقل قول
 سپاس شده توسط eglantine ، فندق
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام