• مهناز
  • مرضیه محمدی

خرید از شوش

۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #21
RE: خرید کریستال از شوش
آره عزیزم شوش جمعه ها هم بازن. البته تو خیابون اصلیه فقط. تو کوچه فرعیا نه

19 اسفند 90 Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط zibaa
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #22
شوش جمعه ها حراجی های خیلی خوبیم داره ها البته نه واسه کریستال ولی من دو تا گلدون کریستال آلمانی رو تو دو سایز مختلف گرفتم 40000 تومن بعد تو مغازه تو پاساژ همون جا فقط یه دونش قمیتش این بود
البته باید با یکی برید وارد باشه،‌من مامانم در این زمینه ها استادیه واسه خودش

"تناقض بزرگ‌ترین دردِ زندگیه! وقتی بشین یه آدمِ متناقض که همه چیو هم می‌خواین هم نمی‌خواین هم خوبین و هم بد دیگه کم کم دارین می‌میرین!روحی! .‎"
نقل قول
 سپاس شده توسط zibaa ، .pARIYA
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #23

منم یه چیز ساده و شیک میخواستم
رفتم خیلی جاها همه ازین تراش خورده ها و شلوغ پلوغا بودن
تو شوش یه مغازه پیدا کردم تو پاساژ شهرداری همون اولش دم در اولین مغازه سمت راست ازونجا مارک Rogaska خریدم مال اسلوانیه
ساده وشیک
بعدا فهمیدم فنجوناش تقلبیه بلور داده بود رفتم اونا رو پس دادم گفت من نمیدونستم و شرکت اینا رو به ما میده و پسشون گرفت اما همون مدل رو خیلی جاها دیدم تو همون قیمت و شاید ارزون تر
به نظر من فرقی نداره شوش بری یا نری
این مدلی که من بهت میگم اگه واقعا ساده دوس داری
تو گل افشان داردش
کلا کریستالاش مارک روگاسکان بیشتر
و یه مغازه هم رو به روی پارک ملت تو ولیعصر کنار یه مغازه ی سرویس خواب و پتو اینا بود داشتش
دوتاشم تو همون رنج قیمت بود
حالا برو اینا رو ببین

هر چی سعی کردم عکسشو بذارم نشد
نقل قول
 سپاس شده توسط zibaa
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #24
شادی فنجونای منم همینه.من این قدر گیجم اسم مدلشو یادم نمیاد!ولی همینه فنجوناش..همه چیش مثلثه دیگه؟
من که عاشق کریستالامم

Big Grin
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #25
RE: خرید از شوش
دقیقا کجای خیابان شوشه این مغازه ها که گفتین می شه از متروی شوش آدرس بدین
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #26
بچه ها من یه سرویس چینی 18 نفره تو بازار گلوبندک قیمت کردم 1400 که با چونه و اینکه می خاستم از مغازه بیام بیرو گفت 1150.
ولی رفتم شوش همون سرویسو داد950 که با تخفیف 900 ازش گرفتم.
کلا قیمت های شوش خوبه
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #27
بچه ها شوش مراقب باشین که فقط بهتون نندازند.از چند جا قیمت بگیرید

هر لحظه که تسلیمم ، در کارگه تقدیر
آرام تر از آهو ، بی باک تر از شیرم
هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر
رنج از پیِ رنج آید ، زنجیر پیِ زنجیر
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #28
(۶-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ عصر)artimes نوشته است:  خب پس اینطوری برای بار اول نمیشه خرید کرد باید کلی پرسو جو کنم

من که رفتم شوش دست از پا درازتر برگشتم. اولا پاساژها ساعت 6 می بندند. جمعه ها هم پاساژها اکثرا تعطیلن. بعد درسته که به قول بچه ها تنوع زیاده ولی همونم باعث می شه آدم سر در گم بشه. من آخرش رفتم دولت، همون مغازه ی گل افشان که می گن قیمتاش مثل شوشه، کلی از چیزامو اونجا گرفتم. حسنش اینه که خیلی حساب و کتاب داره و شماره می دن، زیاد معطل نمی شی. البته من وسط هفته رفتم، آخر هفته احتمالا شلوغه. تا هشت و نیم که ما اونجا بودیم باز بود و زندگی جریان داشت Tounge

یه مدت می رم تعطیلات Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92 ، Fate92
۲-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #29
بچه ها منم رفتم شوش . مجتمع نور وسایل شیک و با قیمت مناسبی داره من خودم اول که مجتمع رو دیدم گفتم شاید قیمت هاش نسبتا گرون باشه اما خب که گشتم دیدم نه قیمتاش خیلی مناسبه . ساعت 10 -11 که رسیدم تا ساعت 15 تو همون پاساژ بودیم . من سرویس قاشق و چنگال و کتری - قوری و سرویس چاقو و سینی سیلور رو از نور گرفتم . یه مغازه بود ، قیمت سرویس قاشق هاش خیلی خوب بود البته مارکشم خوب بود مغازه آقای ترابی بچه ها نمی خوام تبلیغ مغازه ای رو کنم اما چون من خودم راضی بودم دارم میگم .
سرویس چینی ام رو از پاساژ احمدرضایی گرفتم تو همون شوش. میداد 850 . ما با کلی چک و چونه 710 .
سرویس آرکوپال و کریستال رو هم از رضایی گرفتم

زندگی را نفسی ،ارزش غم خوردن نیست
و دلم بس تنگ است !
بی خیالی ،سپر هر درد است !
باز هم می خندیم ،
آنقدر می خندیم، که غم از رو برود Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط سپیده صبح ، Amene joon
۲-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #30

منم با 4 بار شوش رفتن از ساعت 9 تا 3 اینا همه چیمو خرید کردم خیالم راحت شد.البته پاهام سابیده شدن دیگهSmile)))

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Nowaroos66
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام