• مرضیه محمدی
  • مهناز

خرید از شوش

۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #1
خرید از شوش
دوستای عزیز من برای خرید ظروف آشپزخانه میخوام برم شوش ممنون می شم اگه راهنمایی کنید که شوش کجا هاش برای خرید خوبه ؟و آیا جمعه ها باز هستند؟ چون من کارمندم فقط جمعه می تونم برم .
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، fariohamid ، nasibe_603 ، علمدار
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #2
RE: خرید از شوش
یعنی همون جنس هایی که تو مغازه هاش هست اونجا هم داره؟
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #3

من از شلوغیه بازار متنفرم
به نظر من آدم از همین دور و اطرافش خرید کنه بهتره
من اغلب برام پیش اومده که خریدام از شوش مولوی و بازار و... ارزون تر شده
تفاوت قیمت زیادی ندارن
ادما همه بی انصاف شدن Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط Yasi Yasmina ، TiTi 92 ، سارا وسامیار ، یاس 508 ، Fate92
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ عصر
ارسال: #4
عزیزم من هفته پیش پنجشنبه بعداز ظهر رفتم باز بود گفتن جمعه هم بازه...تو همون خیابون که دوطرفش مغازه هست و سنگفرشه دو تا پاساژ هست یکیش که پاساژ شهرداریه اونجا واسه خرید کریستال مناسبه من ازونجا خریدم
یه پاساژ دیگه هم هست که شیک تره و ورودیش یه مغازه دسینی هست من ازونجا سرویس چینی و قاشق چنگال و چاقو خریدم
واسه اینکه وقتت تلف نشه هم میگم که بهترین مارک قاشق چنگال موجود در شوش روزنتال هست و بهترین مارک چینی اس جی هست
یه نکته!!! تو همین پاساژ دومیه که گفتم یه مغازه هست به اسم تیزچنگ من سرویس قاشق چنگالمو ازون گرفتم خیلی خوش انصافه 100ت از جاهای دیگه ارزونتر میده
شوش درسته شاید ارزون تر از دم خونه هامون نباشه ولی خوبیش اینه تنوع زیاد داره
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahba ، zi zi ، sara h ، ندا ندا ، موکوشله ، زنبور خانوم ، فاطمه جونم ، marisa ، پرستو پورنصرالله
۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #5
مهسا جون فکر میکنم اشتباه کردی چون روزنتال مارک چینی که به عنوان چینی آلمان می فروشند و اس جی هم مارک قاشق چنگال . من چون برادرم منحصرا توی شوش سرویس چینی میفروه گفتم . شوش خیلی خوبه به شرط اینکه آشنا داشته باشی که واقعا کسی بهت نندازه . حواست نباشه یا ببینند از یه چیزی خوشت اومده دیگه هر کی هر قیمتی دوست داره بهت میده .

هر لحظه که تسلیمم ، در کارگه تقدیر
آرام تر از آهو ، بی باک تر از شیرم
هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر
رنج از پیِ رنج آید ، زنجیر پیِ زنجیر
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا وسامیار ، ندا ندا ، حدیث_ر ، marisa
۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #6
بچه ها من توی شرکت دالتون تو شوش کار می کنم اگر سوالی داشتید در خدمتم

خدایا هیچ می دونی که خیلی عاشقتتتتتتتتتتتتتتتم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboubemm ، shahla8463 ، marisa ، یار پنهان
۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ عصر
ارسال: #7
نه آذر جان درسته؛اس جی مارک قاشق چنگال هم هست ولی خوب نیست؛روزنتال جنس درجه یک قاشق چنگاله؛ چینی اس جی هم هرجا پرسیدیم گفتن بهترینه که خالص هست و سبک و نور رو کامل عبور میده و تحت لیسانس آلمانه
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۶-خرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #8
وش قیمتاش بهتر از جاهای دیگه به شرطی که خوب بشناسی جنسارو و قشنگ پرسوجو کنی جمعه ها مغازه ها بازن که در واقع همون خیاون صابونیان یا حالا صابونی ها اونم تکو توک بازن
پاساژا اکثراً بسته اند. واسه خریدهم پاساژ نور چیزهای تکی داره البته اگه قیمتش برات مهم نیست.ی پاساژ دیگه هم هست الان حضور ذهن ندارم اسمش چی بود طبقه ی بالش چیزهای قشنگ با قیمتهای خیلی خوب داشت همون پاساژی رستوران داره تو همون طبقه

امروز به قصه دل من گوش می کنی
فردا مرا چو قصه فراموش می کنی
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #9
خب پس اینطوری برای بار اول نمیشه خرید کرد باید کلی پرسو جو کنم
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #10
نه عزیزم دیگه اینجوریاهم نیست.اگه یروز ساعتای نه و نیم یا ده اونجا باشی. سوال کنی یا الن از اطرافیانت اطلاعات کسب کنی دیگه لازم نیست یروز واسه پرس و جو وقت بذاری من خریدام و یسری کردم اگه سوالی داری بپرس شاید من یا بچه های دیگه که رفتن بتونن کمکت کنن

امروز به قصه دل من گوش می کنی
فردا مرا چو قصه فراموش می کنی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام