• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

خرید ،رهن و اجاره ی خانه در مازندران

۲۲-آذر-۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #71
RE: خرید ،رهن و اجاره ی خانه در مازندران
(۲۲-آذر-۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ عصر)Reyhaneh70 نوشته است:  
(۱۷-آذر-۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ صبح)aros tak نوشته است:  عزیزم به گرون بودن یا نبودنش تو اون موقع مطمئن نیستم.
منظورم این هست تا قبل عید خونه های خوب تمیز و حتی ممکنه با قیمت خوب رو بگیرند و شما مجموعه انتخاب هات محدود بشه.
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.
الان روبروی کوچه ای که من می شینم عروس زندایی ام خونه اجاره کردن البته الان 4 ساله اونجا می شینند.
یک خوابه هست و یک آشپزخانه نقلی داره و یک سالن ال داره که خیلی کوچیکه.حمام دستشویی کوچیک
موقع ای که اجاره کرد 5ت پیش ماهی 300 بود.آپارتمان هست طبقه اول
الان زیادتر شده مخصوصا اجارش.
جدیدا ازش نپرسیدم.
ولی وقتی اولین بار خونم دعوتش کردم جا خورد که چقدر خونه ای که من پیدا کردم بزرگتره.
حتی باهام کلی در این مورد حرف زد اونم بیچاره واسه این جاشو عوض نکرده که وسایلش خراب نشه.
تازگی باردار بود و زایمان کرد الان بچه 6 روزه داره.تمام وسایل بچه رو گذاشته تو سالنش.چون تو اتاق خوابش هم جا نیست.
منظورم این هست که صد در صد از اواخر دی و بهمن دنبال خونه باش.
من خودم 3 اردیبهشت اجاره کردم 21 خرداد رفتم توش.
جایی هم اجاره کردم که می دونم خدا بخواد تا چند سال می تونم بشینم.نفر قبلیم 4سال نشست تو همون کوچه خونه خرید.

مرسی که با حوصله جواب دادی عزیزم منم میخوام یه جا اجاره کنم که وسیله هام خراب نشه و یه چند سالی بشینم اونجا باید گشت .Embarrased
شما کجا میشینی؟ منظورم آدرسه جاش خوبه محله اش خوبه ؟

من میدان هفت تیر خیابان کشاورز ,رو به روی شبکه بهداشت داخل کوچه شهید یوسفی می شینم

خیلی راضیم دورم هم نانوایی لواشی هم بربری هم سنگک هست میوه فروشی و خواربار چند تا هست اشپزخانه مرکزی هست شبکه بهداشت هست پیاده ده دقیقه ای میرم داخل شهر.تاکسی تلفنی سه تا نزدیکم هست محیطش هم خوبه تمیزه کسی کاری به کسی نداره.

عروسى:1394/03/21
یک عروس خوشکل شدمAngel
عالی بود.خیلی زود برام گذشت
اگه دوست جونی تمایل داری انتخابهای من رو ببینی به ارسال هام سر بزن.
عکس همشون رو گذاشتم.
تشکر شما باعث ذوق کردن من می شه پس ازم دریغ نکن
نقل قول
 سپاس شده توسط fati-bala
۲۳-آذر-۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #72
New1واقعا از کمکت ممنونم
مرسی دوستمNew1
New2

دوست دارم زندگی رو
خدایا شکرت
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۴, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #73
(۱۴-تير-۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ عصر)نوعروس68 نوشته است:  قائم شهر خونه های تازه ساخت و نو بین 1700 تا 2 میلیون هست
بستگی به امکانات و مکان خونه داره اگه آسانسورم داشته باشه که فکر کنم متری 100 تا 200 بره روش

قائمشهر سمت خ ساری مهمانسرا نیما...
یا خ بابل 16 متری خونه 2به بالاست 7 یا 8سال ساخت فک کنم از 1500 تا 2 ولی نو ساز بالایه 2تومنههههههه تو کوچه خود ما یه خونه نو ساز هست که 3تومنه

اشـنایـی 90
ازدواج96Heart
تو سال 96 با کمک خدا ازدواجمو با عشقم جذب میکنم(ما هم رسیدیم)
تو سال 96 با کمک خدا کارمو جذب میکنم.
واسمون دعا کنید..
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۲-مرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #74
سلام دوستان
بهترین منطقه بابلسر میخواستم بدونم کجاس برای سکونت؟
لوکس باشه و متری چند هست؟

صبر اوج احترام به حکمت خداست.
روزای خوب بالاخره میان ان شاالله
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ صبح توسط khashayarsab.)
ارسال: #75
(۷-شهريور-۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ عصر)'semire' نوشته است:  سایتش کامل نیست.گزینه ای برای رهن کامل تو ساری نداره.

سلام عزیزم خوبی ؟ برای خرید و فروش و رهن و اجاره خودم از این سایت خیلی راضیم و خیلی استفاده کردم . گفتم شاید برات خوب باشه . 
https://www.manishen.com/properties?city...boosted_at

(۱۶-شهريور-۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ عصر)'نیلوفربی بی' نوشته است:  ((فروش فوری فوری))

با سلام خدمت دوستان عزیز ...
محل ساختمان در مازندران ، رامسر رمک ،کوچه شهید پورشعبان جنب آژانس کوچ ،ساختمان باران..

متراژ 105 متر ، دوخواب .

متری 1650000برای نو عروسی های عزیز وگرنه شوهرم 1800000 گذاشته ...........با امکانات کف سرامیک وشومینه ،کمد وکابینت ام دی اف ، دارای دوسرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، میل پرده ها روهم تازه امروز وصل کردم آماده تحویل برای صاحب خانه با سلیقه .... دارای پارکینگ ، انباری و آسانسور .فاصله تا دریا 1کیلومتر و تا کوه 2 کیلومتر میباشد

شماره تماس جلدانی 09112432094

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...8347f1.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...8b4d32.jpg

[تصویر: خرید ،رهن و اجاره ی خانه در مازندران]

سلام عزیزم نمی دونم دیر شده یا نه ولی امیدوارم به دردت بخوره من که خیلی از ایت سایت راضی هستم . 
https://www.manishen.com/properties?city...boosted_at

نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #76
سلام میدونم جاش اینجا نیست ولی من سوالی دارم که فقط شما دوستان میتونین جواب بدین من واسه انتخاب دانشگاه مازندران وبابل رو زدم میخواستم بدونم آب وهواش ازمهر تا تیرچطوریه واینکه درمورد بابل هم اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین ممنون اگه میتونین امروز جوابن رو بدین چون امروز آخرین رو انتخاب رشته س که میتونم ویرایشش کنم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام