• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

خرید ،رهن و اجاره ی خانه در مازندران

۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #31
RE: خرید ،رهن و اجاره ی خانه در مازندران
بچه ها با 20 تومن میشه خونه تو شمال خرید یا به جنگل نزدیک باشه یا دریا اگه سراغ دارید بهم تو خصوصی بگید پولمون نقده میخوایم سرمایه گذاری کنیم

کم کم دارم به آرزوهام میرسم خدایا شکررر
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #32
فاطی جان شمال هم خونه گرون شده الان اپارتمان توشهرمون از1.5 تا 3 تومن شده متری زمین مسکونی تو روستا از متری 100 تومن شروع میشه

دوستان من اهل شمالم اگر بهترین برنج و با بهترین قیمت میخواین بهم پیام خصوصی بدین
نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #33
فاطی جون شوهرم واحد اپارتمانی نزدیک دریا میفروشه ولی قیمتاش از 150 شروع میشه واحاش هم نوسازو شیکن
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳-شهريور-۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #34
فروش زمین تو شمال***1 موقعیت خیلی استثنایی***به دلیل پول لازم بودن

زمین با متراژ 600 متر واقع در 8 کیلومتری چشمه آب معدنی سورت (دومین اثر ثبت شده طبیعی ملی ایران) چهاردانگه ساری به عنوان منطقه توریستی جهانی و پر رفت و آمد با مسافران داخلی و خارج کشور؛ نزدیک جاده؛ دارای چشم انداز طبیعی و کوهستانی؛ مناسب برای ساخت ویلا یا نخستین هتل این منطقه جهت اقامت و اسکان مسافران این منطقه توریستی.

برای اطلاعات بیشتر پیام خصوصی بدین لطفا باتشکر

یا صاحب الزمان اغثنی....
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-شهريور-۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ صبح توسط mitra aroos.)
ارسال: #35
سلام سلام یک مورد خیلی لوکس دارم که اگهبه پولش احتیاج نداشتم محال بود بفروشمش
بابلسر بهترین خیابون پاسداران طبقه6 رو به دریا با ویو دریا تراس ها رو به دریا تا دریا پیاده 5 دقیقه فاصله داره 101 متر یک سال ساخت 20 میلیون وام داره 25 میلیون هم رهن مستاجر داره آسانسور نورگیر عالی کابینت تمام ام دی اف دارای رخشور خانه دو کله(یعنی از دو تا کوچه راه داره و در داره) دارای پارکینگ و انباری یک عکس از نمای ساختمون دارم براتون میذارم متری 2300

خدایا ازت ممنونم بخاطر همه چی 8 شهریور نه فقط برای من که برای همه خاطره شد مرسی خدا جونمLub
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #36
عزیزانم من چالوس زندگی میکنم یه واحد آپارتمان کوچیک میخوام بخرم میشه یکم اطلاعات بهم بدید قیمت چنده؟ وام تا چه مبلغی میدن بابت خرید خونه؟ من برای اینکه بخوام خونه بخرم باید چقدر حداقل داشته باشم؟
نقل قول
۳۰-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #37
بچه ها کسی هست اینجا از قیمت اجاره خونه تو محمودآباد خبر داشته باشه... میخوام بدونم قیمت اجاره یه آپارتمان معمولی با متراژ 100 میانگین چنده اونجا!!

صدای خنده خدا رو میشنوی؟
به آنچه محال میپنداری میخندد...Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط hanah70
۳-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-فروردين-۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ صبح توسط سیلن.)
ارسال: #38
سلام دوستان
شمال /نوشهر :سوییت تک خوابه /نوساز/ 40 متری /فوق العاده تمیز / منظره زیبا /فاصله با دریا با ماشین کمتر از 5دقیقه و قیمت منصفانه برای تعطیلات عید و... به صورت شبانه اجاره داده می شود
تماس بگبربد
09111958841
09119995020
نقل قول
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #39
سلام کسی ازقیمت دقیق زمین اطراف رامسر خبرداره؟ دوست دارم یه جای خلوت نزدیک رامسر زمین بخرم وخونه بسازم جنگل وخلوتی وارامش برام مهمه روساهم باشه مهم نیست ولی نزدیک شهررامسرم باشه . اگه کسی خبرداره لطفا به من پ خصوصی بزنه. ممنون میشم

my instagram: forooghm2h
نقل قول
۱۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #40
سلام دوستای گلم. ما هم یه آپارتمان داریم تو شهر رویان، تو جاده آبشار آب پری. ویوش رو به جنگل آب پری یه و با آبشار و جنگل 5 دقیقه فاصله داره و تا دریا یک ربع.
فوق العاده دنج و ساکت.
دو خوابه س، مبله س، تخت دو نفره و رخت خواب اضافی ، آب گرم و حمام و سرویس ایرانی و فرنگی فوق العاده تمیز.
+ کلیه وسایل.
تمیزیش و امکاناتش رو تضمین می کنم چون خونه خودمونه و هر وقت میریم شمال میریم همونجا.
دوستان هر کس خواست برای مسافرت بره ، می تونه به عنوان محل اقامت با قیمت مناسب روش حساب کنه.
شماره تماس
09128942061

اسپانیایی اولین زبان دنیا تا سال 2020
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام