• هیژا
  • مزون فابرا

خرید، رهن و اجاره خانه در گیلان

۳۰-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #31
RE: خرید، رهن و اجاره خانه در گیلان
بچه ها یکی ار دوستامون یه خونه داره واسه اجاره 3میلیون ماهی 310تومن خونش یه خوابست یه حیاط کوچولو داره حودا 60متره شاید یه کم بزرگتر کفش سرامیکه کابینت هاشم MDF دیگه همینا یادمه من رفتم دیدم تر و تمیز بودش
خلاصه اونایی که به هر دلیلی نمی خوان واسه پیش پول زیاد پول بدن خوبه رهن هم قبول نمی کنه
ادرسشم طرف اب و برقه اگه سوالی بود پیام خصوصی بدین برام

بچه ها بابا بزرگم مریضه میشه براش دعا کنید؟Crying
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #32
سلام .با 15 میلیون رهن کامل کجا میشه خونه گرفت؟
نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ صبح
ارسال: #33

سلام بچه ها نمیدونم اینجا جاش هست یا نه اگه نگه بهم بگین پاک کنم . من یه مغازه یا یه سویئت کوچولو می خوام برای ارایشگاه که جاشم بر خیابون باشه Smileجای رو سراغ دارین بهم بگین. قیمت پیش هم از 5 میلیون پیشتر نباشه ممنون منتظرم Smile

وقتی دیدی کسی مثل نوک پرگار همه جوره پات واستاده دورش نزن دورش بگرد!

Angel
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #34
بچه ها بابام یه خونه داره 150متر دوبلکس تو آج بیشه بعداز جانبازان که مجزاست اب برق مجزا و دو خط تلفن وگازداره طبقه پایین حال اشپزخونه وایوان شیشه بندو حیاط و حموم دستشویی -طبقه بالا هم یه خواب و حال و اشپزخونه اپن و حموم و دستشویی و حیاط وپارکینگ هم داره به اندازه 3تا ماشین توش پارک میشه که میخواد بفروشه فاصلش تا خیابونم حدودا 150 متره قیمتم فکر کنم 70 تومن گذاشته تازه راهم میاد
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #35
(۱۵-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ عصر)Maryam_H نوشته است:  بچه ها بابام یه خونه داره 150متر دوبلکس تو آج بیشه بعداز جانبازان که مجزاست اب برق مجزا و دو خط تلفن وگازداره طبقه پایین حال اشپزخونه وایوان شیشه بندو حیاط و حموم دستشویی -طبقه بالا هم یه خواب و حال و اشپزخونه اپن و حموم و دستشویی و حیاط وپارکینگ هم داره به اندازه 3تا ماشین توش پارک میشه که میخواد بفروشه فاصلش تا خیابونم حدودا 150 متره قیمتم فکر کنم 70 تومن گذاشته تازه راهم میاد

منظورتون جانبازان رشته؟
آج بیشه سمت 3 راه فلسطین میشه؟
من زیاد وارد نیستم مسیر ها رو اینطوری مینویسم
(جانبازان
یه سمت میره انزلی
یه سمت میره فلسطین
یه سمت میره تهران
یه سمت که میره سمت آستانه ایناا

95هم تموم شد اما غم بزرگی تا همیشه بر دلم جا گذاشت... روزگارتون پر از آرامش
.
.
دلم خوش بود بوش خریدم که عمری باشه، اما نمیدونستم باید کلا دم تعمیرگاه بوش بخوابم و فقط هزینه کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط shadow
۱۰-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #36
عزیزم منظورم رشته-میره به سمت استانه-بعد از پل جانبازان
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #37
سلام بچه ها...
یه سوال دارم؟؟ رهن یه خونه 60 70 متری تو یه جای مناسب تو رشت چنده؟؟؟
با 15 تومان یه جای خوب رشت میشه خونه رهن کرد؟؟؟
لطفا کمک کنید..
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #38
بچه ها خبر دارین اجاره ها چقدر شده سمت دیلمان؟من شنیدم یهو خیلی رفته روش در عرض 2 هفته قیمت فروش خونرو هم کسی میدونه تو دیلمان چنده؟
نقل قول
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #39
بچه ها اگه خونه هاتون فروش رفته پستاتونو پاک کنین بچه ها الکی دنبال خونه نگردن

94/12/20
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #40
سلام به دوستان گلم
ما یه خونه ویلایی تو لنگرود داریم که مترا‍ژ 295 متر - 2خوابه - چندسال ساخت ولی قابل سکونت هست و داخل شهر هست آدرسش: کاسگر محله کوچه سه متری شهید بارودکار و قولنامه ای هست 000/000/68 تومان گذاشتیم واسه فروش
چون بشدت نیاز مالی داریم تخفیف هم میدیم فقط فوری فوری
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام