• مرضیه محمدی
  • نسیم عقیلی

خرید،رهن و اجاره خانه در شیراز

۲۴-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #1

خرید،رهن و اجاره خانه در شیراز
(۲۴-مرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ صبح)eliiiiiiinaz نوشته است:  میشه یه تاپیک بزنید برای رهن و اجاره خانه در شیراز؟

HeartHeartHeart

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #2
RE: خرید،رهن و اجاره خانه در شیراز
مرسی که این تاپیک رو زدییید.
دوس جونای شیرازی من یه مشکلی واسم پیش اومده. ما خونمون رو گرفتیم. توی فرهنگشهر ساختمونای روبروی سجادیه. گرفتیم 10 با 850. 2 خوابه ست خیلی عالیییییی گرفتیم. من عاشقش شدم. عروسیمون 19 شهریوره ولی کسایی که توشن 20 شهریور بلند میشن Sad یه زن و دوتا دختر هستند . من انقدررررررر خونه رو دوست داشتم که گفتم اشکال نداره. خانومه گفت اگه خونه زودتر گیرم بیاد زودتر پامیشم. حالا ما هم براش دنبال خونه ایم. خیلی هم وسواسیه خانومه. خونه ی تمیز میخواد. میگه زیر زمینم حتی باشه اشکال نداره. ولی میخواد طرفای فرهنگشهر و فلکه احسان و زرهی و این طرفا باشه. 50 میلیون رهن کامل میخواد. به نظر من قیمتش خوبه نمیدونم چرا میگه هرچی میگردم گیرم نمیاد! دوس جونا حالا شما خونه تو این قیمتا با این خصوصیاتی که گفتم دیدین؟؟؟
تروخدا کمک کنید اگه سراغ دارییید ، خیلی دلم میخواد قبل از عروسیم خونه مو بچینم. دلم نمیخواد تازه فردای عروسی بخوایم شروع کنیم به خونه چیدن Sad

19 شهریور عروس شدم
عروس شیرازی
فقط همینو بگم که همه چیزم فوووووق العاده و عالی شد خداروشکر
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #3
الیناز خوب چند خوابه میخواد ؟ بستگی داره خوب..شاید تو آقایی و کلاهدوز و اونورا گیرش بیاد..اونم یه خوابه

راستی منظورت اون آپارتمانا هست که سمت راسته ؟ یعنی از سمت احسان میشه سمت راست ؟ اطرافشم زمینه خالیه ؟ خونه هاش چه جورن ؟ خوش نقشه هستن ؟

من و نی نی هفته 39

دعامون کنین..
نقل قول
  • تقی زاده
  • اساطیر
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #4
1 خوابه هم بسشه.
آرههههههههههه، وای فاطمه جون عالیییییییییین. خیلی شیکهههههههههه. اصلا عاشقش شدمااااااااااااااااااااااااااااااااااا. آشپزخونه شیییک همه چی هم داره گاز رو کار و فر تو کار و... ذسشویی توالت شیک. هم فرنگی هم ایرونی. 2 خواب یه عالمه هم پنجره داره ویو هم که عالیییی
فقط یه اشکال داره اونم اینکه تلفن نداره. کلا سیم کشی تلفن نیست. ولس خب هم موبایل هست هم تلفن ثابت سیم کارتی میتونیم بخریم. نت هم وایمکس میگیریم.
4 سال ساخته. تر و تمییییییز

19 شهریور عروس شدم
عروس شیرازی
نقل قول
 سپاس شده توسط Ragazza
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ صبح
ارسال: #5
والا یه خوابه باید گیرش بیاد که..حتما درست نگشته
واای خیلی دوس دارم یه خونه خوش نقشه داشته باشم...خونمون خیلی زشت و بد نقشس..کلا اونجا رو دیدین ؟ یعنی خونه ای هست که رهنش بیشتر باشه اجارش کمتر ؟
یعنی اصلا حالا خالاها سیم کشی تلفن نمیکنن ؟

من و نی نی هفته 39

دعامون کنین..
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ عصر
ارسال: #6
نه سیم کشی گازم تازه شده. ما به املاکی آشنا سپرده بودیم. واسه همین زیاد نگشتیم. برامون پیدا کردن اینو. یعنی خیلیییی قشنگه هااااااا. ساختمون ما میدونم دیگه خالی نداره ولی بقیه ساختمونای اونجا شاید داشته باشه.
والا این زنه که میگه من همش از این املاک به اون املاکککم

19 شهریور عروس شدم
عروس شیرازی
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ عصر توسط fatemeh64.)
ارسال: #7
پس با اینکه تلفنم نداره اجارش انقد بالاس !
واجب شد یه سری با شوشو بیایم ببینیم خونه ها رو
راستی چند طبقس ساختمونا؟

من و نی نی هفته 39

دعامون کنین..
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #8

سلام دوست جونا
من ساکن اهوازم
اما شاید قرار باشه به دلایل شغلی در چند ماه اینده نقل مکان کنیم شیراز البته هنوز 100% نشده اما میخواستم قیمت خرید و اجاره خونه تو شیراز رو ازتون بپرسم
من الان اهواز یه جایی نشستم نو و کاید اول
تمیز و شیک
90 متری با پارکینگ و اسانسور و امکانات عالی
منطقه بالا
40 رهن کامل

اهان قیمت فعلی این خونه حدود متری 3 تومن هست

البته اگه مناطق اهواز 20 دسته بشن ما مثلا تو دسته سوم جای میگیریم
اون خیلی شیک و گرونها و خاصها که اصلا 90 متری ندارن حداقل 120 متری هستن و رهنشونم مثلا 80 تومنه
اینجا خیلی شیکها که متری از 5 هستن تا 9

میخوام بدونم با پول فعلی خودمون یعنی مثلا با 250 ملیون و یا 40 تومن رهن کامل میتونیم خونه خوبی داشته باشیم تو همین حدود شرایطی که در اهواز داریم؟

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #9
مهتاب جان خوب بستگی داره کجای شیراز باشه..من چون خالم اینا یه مدت دنبال خونه بودن میخواستن 50 رهن کامل کنن منطقه فلکه معلم..زرهی، فرهنگشهر و همت ! اما گیرشون نیمد آخر هم نشستن تو خونه قبلیشون که تو همته..50رهن و 150 اجاره..دوخوابه هم هست..هیچ امکاناتیم نداره..اینام که اسم بردم جای خوب شیرازه...و هفته پیشم داداشم فلکه معلم یه خونه دو خوابه اجاره کرد 10 تومن با 1200 اجاره ! معالی آباد و تاچارا و جمهوریم و قدوسی حدودا همین قیمته
جاهای خیلی گرون دیگه ارم و خاکشناسی و نیایش و زرگری و عفیف آباد ......

من و نی نی هفته 39

دعامون کنین..
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #10
قیمتش که خوبه کههه من کلی واسه قیمتش ذوق کردم. یه 100 متریم فکر کنم باشه. ساختمون ما 8 طبقه ست ما طبقه 6 هستیم

19 شهریور عروس شدم
عروس شیرازی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام