• مزون فابرا
  • هیژا

خرید،رهن و اجاره خانه در تبریز

۲۲-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #21
RE: خرید،رهن و اجاره خانه در تبریز
گلی جون تا قبل عید که رهن کامل 40 میلیون بود. با این اوصاف اجارشم کمتر از 700 نیست

خدایا شکرت.مگه میشه اینقدر یه عروسی خوش بگذره؟اونم عروسی خودمAngel همه چی عالی از همه چی راضی.خودت خیلی خوشگل اونقد که همه بگن واسه همسرت آب قند ببر. یه همسری که عاشقته و چشم ازت بر نمیداره...
خدایا چه روزی بود... و بعد اون یه آرامشی که با کل دنیا عوضش نمیکنم...
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط گلی جون ، الهام10
۲۸-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #22
بچه ها یه خونه 60 متری نقلی شیک میخوام توتبریز بخرم.ارزون باشه کسی سراغ داره؟
نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #23
قیمت یه خونه ی 90 95 متری تو بالاشهر چقدردرمیاد؟بالاشهر البته منظورم ابرسان رشدیه ولیعصر اینا هس حدوده قیمتو میدونید؟
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ عصر توسط RL92.)
ارسال: #24

پریا جان متری 2.5 میلیون به بالا درنظر بگیر. بستگی به موقعیتش

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ عصر توسط el_aazar.)
ارسال: #25
دوستای خوبم من برا اتلیه عکاسی دنبال یه مکان مناسب برا اجاره می گردم حداکثر پول پیش 2 تومن و اجاره حداکثر 300 تومن. لطفا اگه یه جای مناسب خبر دارین بهم بگید هم ثواب می برین EmbarrasedToungeو هم یه عکس به عنوان هدیه بابت زحمتتان اعطا میشه. ممنون میشم کمکم کنید

عکاسی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در تبریز, کودک مدلینگ اسپورت و عروسی
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #26
سلام دوستای گلم من که اشکم در اومده چقدر اجاره ها بالا هستن آخه یکی که تازه عروسی داره می کنه چطور بیاد 650 تومن کرایه خونه بدهCrying
ای خدا خودت کمکمون کن
نقل قول
 سپاس شده توسط RL92 ، فرانک جون
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #27
سلام دوستای عزیز ما دیروز تونستیم یه خونه خوب پیدا کنیم اجار کنیم محلش کوی علیپور پشت خیابان تازه احداث رضانژاد طرف قره باغی ها 13 پیش 350 اجاره 85 متره دو خوابه 5 سال ساخته
نقل قول
 سپاس شده توسط الهام10 ، ندا بالا ، fatima.s
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #28

الهام جون من آدرس خونه گلی جونو اشتباهی خوندم. برا همین
این خیابون رضانژاد که میگین همونی نیس که نزدیکیای میدان قطب قدیمه؟؟ چند روزه تکمیل شده ؟ نه؟

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ عصر توسط ایلگار خانومی.)
ارسال: #29
سلام..
عروس خانومای گل من و شوشو دیروز ی خونه 150 متری تو منظریه رهن کردیم تا ایشالا خونه خودمون کامل شه..
قیمتش 55 میلیون رهن + 150 تومن اجاره
نوسازه..
2خواب

بچه ها 3 تا بنگاه هستن که خونه های نسبتا خوبی دارن..
از طریق اینترنتم چند تا برا رهن و اجاره گذاشتن.
املاک 20 سر بالایی ولیعصر
املاک ارک منظریه نبش معلم 2
املاک دهکده خیابان امام نرسیده به آبرسان

Instagram :
iiilgar
نقل قول
 سپاس شده توسط RL92 ، الهام10
۱۸-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #30
سلام بچه ها من که دیگه بریدم حدود2هفته یا شایدم 3 هفته ای هست که دنبال خونه هستیم دیگه هر دوتامونم روحیمونو از دست دادیم ما زیر 95 متر نمیخوایم و تازه ساز اولویتمونه حداکثر 3سال ساخت باشه ولی اصلا بیدا نمیشه از 25 اردیبهشت دنبال خونه ایم تا حالا ولی چند تا رو که در نظر داشتیم رفتیم بنگاهی صابخونه نامرد اومده گفته مثلا زیر فلان قیمت نمیدم یعنی تو بنگاه نوشته 500 ماهانه اومده گفته 700 تومن ما هم قبول نکردیم از طرفیم خیلیییییییییییی گرونه چیکار کنیم شما جایی رو سراغ ندارین حول و هوش 20 تومن بیش حداکثر400تومن ماهانه تو تبریز؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام