• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

خرید،رهن و اجاره خانه در تبریز

۸-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #1

خرید،رهن و اجاره خانه در تبریز
(۲-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ عصر)negar66 نوشته است:  ببخشید میشه یه تاپیک به نام خرید اجاره رهن درتبریز بازکنید خیلی ممنونم

نقل قول
 سپاس شده توسط ghazali
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #2
RE: خرید،رهن و اجاره خانه در تبریز
خوب بچه ها بیاین بگین چه قیمتی خونه خریدین؟ رهن یا اجاره کردین؟ کدوم منطقه و اینکه راضی هستین یا نه؟

عشق یعنی من و آیدین❤۹۳.۱.۱
خرید آنلاین از سایتهای ترکیه
Instagram:eli_online_shop
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #3
میخوام یه خونه کوجولو 50-60 متری بخرم باقسط البته.بدم اجاره.میشناسین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دختر مهر ماه من مهرسا
29 مهر اومد بغلمونNew2
نقل قول
 سپاس شده توسط Nazy ، الهام10
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ عصر توسط negar66.)
ارسال: #4
بچه ها بابایی یه آپارتمان خریده زعفرانیه.نزدیک کومه ها.میخوادبده اجاره.پارکت کابینت 3 خوابه 150 متر.کمددیواری همه چی تکمیل دیگه.طبقه5.. رهن نه اجاره.بنگاهی گفته ماهی700 یا750 .خواستین بگید ادرسشوخصوصی کنم.واینکه نوسازه ودی تحویل گرفت.هنوزکسی توش زندگی نکرده

مارودکی هستیم.ولیعصر.خیلی ساکت وخوبه.ماکه راضی هستیم.

دختر مهر ماه من مهرسا
29 مهر اومد بغلمونNew2
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #5
(۲۵-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ صبح)Nazy نوشته است:  
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ عصر)negar66 نوشته است:  بچه ها بابایی یه آپارتمان خریده زعفرانیه.نزدیک کومه ها.میخوادبده اجاره.پارکت کابینت 3 خوابه 150 متر.کمددیواری همه چی تکمیل دیگه.طبقه5.. رهن نه اجاره.بنگاهی گفته ماهی700 یا750 .خواستین بگید ادرسشوخصوصی کنم.واینکه نوسازه ودی تحویل گرفت.هنوزکسی توش زندگی نکرده

مارودکی هستیم.ولیعصر.خیلی ساکت وخوبه.ماکه راضی هستیم.

وااای نگار 150 خیلی زیاده واسه ما من دو خوابه می خوام 3 خوابه باشه واسه موقعی که نی نی بخواد بیاد New2New2New2New2

700_750 خیلی گرونه اونجا تو زعفرانیه یه آپارتمان دیدیم ما 148 متر کف پارکت 3 خوابه تمام لوکس 5 تومن ماهی 400 کاملا" راضی بود 700 یه کمی کم لطفیه .............Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط الهام10 ، کاملیا ، Nazy
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #6
بچه ها من اول نفهمیدم این تاپیک تبریزه!Idea
داشتم میخوندم همینجوری هااااج و واج موندم!Big Grin
خوش به حالتون چه قدر قیمتاتون خوبه
طفلی بچه ها تو تهران 50 متر 7_8 سال ساخت
یه جای متوسط باید ماهی 700_800 اجاره بدن با 10 میلیون پیش!!!!!!
قدر شهر باحبلتون رو بدونید Smile
خوشبخت باشیدNew1

پر از تو ام پرودگارم...
سپاس تورا که صبر را با انگشتهای خودت به وجودم بخشیدی...
سرشارم از تو مهربانم
لبریزم کن....
آنان که لایقند را پر از عشق کن و آنها که لایق نیستند را لایق بگردان
آمین...
نقل قول
 سپاس شده توسط ghazali ، Nazy ، الهام10 ، سمی جون ، فرناز1365 ، ندا بالا
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #7
شوهر منم داره تو ولیعصر اپارتمان میسازه...بعد از عید فکر کنم بخواد بفروشه...اگه کسی قصد خرید خونه داشت پ خ بده

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
نقل قول
 سپاس شده توسط الهام10
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ صبح
ارسال: #8
بچه ها مرسی از همتون...
ما هنوز عقدیم اما خونه ی شوشو 6 سال ساخته ...داده رهن...پارسال خریده 100 متره...تو رسالت.....الان فک کنم متری 1400 باشه...اما پارسال 1 تومن بود...
بچه ها دعا کنید پول رهنو جور کنیم مستاجر بره...خودمون بریم سر خونه زندگیمون
آخه از عقد موندن خسته شدم

نقل قول
 سپاس شده توسط ghazali ، اسما
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ صبح توسط الهام10.)
ارسال: #9
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ عصر)Nazy نوشته است:  
(۱۹-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ صبح)الهام10 نوشته است:  خوب بچه ها بیاین بگین چه قیمتی خونه خریدین؟ رهن یا اجاره کردین؟ کدوم منطقه و اینکه راضی هستین یا نه؟

الهام جون من هنوز رهن نکردم اما یه خونه تو منطقه رشدیه دیدم تو برج سفید 113 متر بود سالی 25 تومن خونه خیلی خوب بود ساختمونش که خیلی خوشگل بود.دوتا اتاق خواب و دو تا سرویس بهداشتی داشت.اما تنها ترین ایرادش اشپزخونه ی کوچیکش بود اما من واقعا اونجا رو دوست داشتم HeartHeartHeartHeart

یه خونه هم تو منطقه ولیعصر نزدیک خونه مامان همسری دیدم که خوشم نیومد DodgyDodgy

من بعد از نامزدیم میرم دنبال خونه هرجارو دیدم میام براتون تعریف می کنم Cool

نازی 25 تومن رهن کامل؟ دیگه اجاره نداره؟
اگه اینجوریه خیلی خوبه قیمتش

نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #10
من قراره بعد عید وام مسکنم رو بگیرم.حدود 50 60 تومن.حدود 15 تا 20 تومن هم خودم پس انداز دارم.میخوام اگه جایی رو گرفتم بدمش رهن کامل. برا همین رو پول رهن هم حساب کردم.بنظرتون با 80 90 تومن کجا میشه یه آپارتمان شخصی ساز شیک نقلی خرید؟Cool

خداوندا تو خیلی بزرگی و من خیلی کوچک

جالب اینجاست تو به این بزرگی من کوچک را فراموش نمیکنی.

ولی من به این کوچکی تو را فراموش کرده ام!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام