خدمات چاپ گچیندیر چاپ

۱۹-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۰۷ صبح توسط barish_n.)
ارسال: #1
خدمات چاپ گچیندیر چاپ
chap.gechindir.com
یکی از دغدغه های اصلی مدیران هر شرکت، چاپ محصولات تبلیغاتی می‌باشد. تبلیغات، امروزه امر بسیار مهمی تلقی شده و همچنین به عنوان یکی از موثرترین روشهای معرفی کسب و کار شناخته می­شود، پس مهم است که برای تبلیغاتمان چه شرکتی را انتخاب کرده و چگونه تبلیغ کنیم.بنابراین شرکت نواندیشان کسب کار تبریز با کمک افراد متخصص سامانه آنلاین ثبت سفارشات چاپی را با هدف آسان کردن سفارش داد شما همکاران و همشریان  در زمینه چاپ راه اندازی و به بهره برداری رساند.اسم وب سایت " گچیندیر"  از دو کلمه " گچ " و " ایندیر" تشکیل شده است که در زبان ترکی معنی کلمه گچ " برو " و کلمه ایندیر "تخفیف" بوده  که در حالت کلی و عامیانه کلمه گیچندیر به معنای " تخفیف بده " می باشد. (Gechindir) چرا گچیندیر چاپ؟با توجه به اسم مجموعه که به معنای تخفیف می باشد بر آن هستیم که خدمات خود را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت به صورت آنلاین و آسان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .  مزیت های سفارش از گچیندیر چاپ:
[list=disc]
[*]قیمت مناسب و ارزان قیمت های ارائه شده در گچیندیر چاپ بسیار ارزان می باشد.
[*]کیفیت بالا کیفیت محصولات از طرف متخصصان گچیندیر چاپ در طول روند تولید و چاپ مورد نظارت و بررسی قرار میگیرند.
[*]بررسی محصولات شما قبل از تولید فایل های ارسالی شما توسط نرم افزار های تخصصی گچیندیر چاپ مورد بررسی قرار میگیرند و اگر فایل شما اشکالی داشته باشد یا به هر دلیل مناسب چاپ نباشد , حتما قبل از  چاپ به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
[*]بسته بندی شیک و منظم تمامی محصولات در بسته بندی های شیک و منظم به شما عزیزان تحویل داده خواهد شد.
[*]تخفیف دار بودن محصولات چاپ تخفیف های ویزه ای برای محصولات در نظر گرفته شده است , برای اطلاع از این تخفیف ها حتما در کانال های گچیندیر چاپ عضو شوید.
[*]ارسال رایگان در تبریز (تحویل محصول در محل خود) تمامی محصولات در تبریز رایگان ارسال و تحویل داده خواهند شد.
[*]پشتیبانی آنلاین تیکتینگ پشتیبانی ما از طریق سامانه تیکت بوده و در لحظه آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم.

 شرکت نواندیشان کسب کار تبریزگچیندیر چاپ 
chap.gechindir.com 
نقل قول
۱۴-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #2
RE: خدمات چاپ گچیندیر چاپ
یکی از اقداماتی که سازنده برای کنترل کیفیت جوش باید تبیین کند بازرسی فنی جوش به روش تست غیر مخرب vt می باشد که در آن  VT‌ مختصر  Visual Test می باشد که یکی از کارآمدترین متد های بازرسی جوش به حساب می آید. اگر یک بازرس  تست چشمی را به طور مناسب اعمال کند علاوه بر یافتن عیوب سطحی جوش به عنوان یک تکنیک با ارزش برای شناسایی عیوب و مشکلات آینده می باشد. با آزمایشات متوالی تست غیر مخرب vt در طول تمام مراحل کاری جوش در ساخت سازه باعث کشف عیوب و نواقص جوش و کاهش هزینه های اضافی در آینده خواهد شد.این در صورتی می باشد که استفاده از روش های تست غیر مخرب پیشرفته تر مانند بازرسی جوش رادیوگرافی و  بازرسی جوش مایع نافذ pt , تست التراسونیک ut که هزینه های بالاتری دارند به راحتی با بازرسی جشمی جوش vt می توانند کنار گذاشته شوند و با نهادینه کردن تست غیر مخرب vt در قبل از جوش کاری در حین جوشکاری و بعد از جوشکاری می توان کمک بزرگی به کیفیت سازه کرد. تست غیر مخرب vt قبل از جوشکاریدر این مرحله بازرس باید تاییدیه پروسیجر ها و همچنین پرسنل PQR را چک کند ,‌ ناپیوستگی های فلز و فیت آپ و تراز بندی اتصالات جوش و پیش گرمایش در صورت نیاز را چک کند,‌  مواد مورد استفاده را مرور کرده و نقشه را برای ثبت نتایج نصب کند و نقاط تست را مشخص کند,‌  و برای بازرسی فنی طراحی ها و مشخصات WPS را بررسی و مرور کند.بازرس جوش باید با مطالعه مستندات , توجه به موارد مقدماتی ذکر شده,  آگاهی از موارد مورد نیاز, ‌ایجاد رکورد های دقیق و کامل, دانش فنی بالا در مورد هدف جوش در سازه , شناسایی نقاط حساس و بحرانی به کیفیت و سلامت سازه کمک کند.نقاط تست یا نگهداری باید بعد از انجام هر مرحله و قبل از تکمیل آن در نظر گرفته شوند. این موضوع بیشتر در تولیدات انبوده و پروژه های بزرگ ساخت کاربرد دارد.تست غیر مخرب جوش vt : روش جوشکاریباید اطمینان حاصل شود که روش های جوشکاری الزامات پروژه را برآورده می سازد؟ چه فلزهای پایه ای باید به یکدیگر متصل شوند و چه فلز پرکننده باید مورد استفاده قرار گیرد و مستندات آن و صلاحیت جوشکاران مورد تایید قرار گیرد.تست غیر مخرب جوش vt : بازرسی مواد پایهباید توجه داشت به منظور جلوگیری از ناپیوستگی هایی مانند جدالایگی فلز پایه که در طول لبه ورق ایجاد می شود شناسایی نوع ماده و یک تست کامل از فلزات پایه ای مربوطه باید انجام گیرد زیرا در صورت عدم کشف جدالایگی  بر روی کل ساختار تاثیر نامطلوب می گذارد.تست غیر مخرب جوش vt : مونتاژ اتصالاتبرای یک جوش، ، ناحیه ای که برای پذیرش فلز جوشکاری به شکل اتصال، آماده سازی می شود بحرانى ترین قسمت ماده پایه است. اهمیت مونتاژ اتصالات قبل از جوشکاری را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد. بنابراین تست غیر مخرب vt مونتاژ اتصالات از تقدم بالایی برخوردار است. مواردی که قبل از جوشکاری باید در نظر گرفته شود شامل زیر است :

 1. زاویه شیار (Groove angle)

 2. دهانه ریشه (Root opening)

 3. ترازبندی اتصال (Joint alignment)

 4. پشت بند (Backing)

 5. الکترودهای مصرفی (Consumable insert)

 6. تمیز بودن اتصال (Joint cleanliness)

 7. خال جوش ها (Tack welds)

 8. پیش گرم کردن (Preheat)


مونتاژ صحیح بر روی کیفیت جوش تاثیر مستقیم دارد در اسمبل کردن اتصالات دقت کنید برای مثال اگر اتصالی از نوع T (T-joint)  برای جوش های گوشه ای (Fillet welds)، شکاف وسیعی از ریشه نشان دهد، اندازه جوش گوشه ای مورد نیاز باید به نسبت مقدار شکاف ریشه افزوده شود. بنابراین اگر بازرس بداند چنین وضعیتی وجود دارد، مطابق به آن، نقشه یا اتصال جوش باید علامت گذاری شود، و آخرین تعیین اندازه جوش به درستی شرح داده شود. تست غیر مخرب vt یا همان بازرسی چشمی جوش  باید در حین جوشکاری نیز انجام شود تا از عدم وجود عیوب جوش مطمئن شود از بین روش های بازرس جوش این اولین قدم برای کنترل این جنبه از بازرسی جوش می باشد.

 1. کیفیت پاس ریشه جوش weld root bead

 2. آماده سازی ریشه اتصال قبل از جوشکاری طرف دوم

 3. پیش گرمی و دماهای میان پاسی

 4. توالی پاس های جوش

 5. لایه های بعدی جهت کیفیت جوش معلوم

 6. تمیز نمودن بین پاس ها

 7. پیروی از پروسیجر کاری همچون ولتاژ، آمپر، ورود حرارت، سرعت.


ما شاهد هستیم که اکثر مشکلاتی که بعد ها در جوش  به وجود می آید از قسمت بحرانی پاس ریشه جوش و اتصال در درزهای جوش دو طرفه هنگام اعمال جوش طرف دوم بوجود می آید بنابراین بازرسی چشمی جوش در این ناحیه بسیار مفید می باشد. عواملی که باعث به وجود آمدن این مساله می شوند جداسازی سرباره(slag) و دیگر بى نظمی ها توسط تراشه برداری (chipping)، رویه برداری حرارتی(thermal gouging) یا سنگ زنی(grinding) است می باشد. آزمایش منطقه گودبرداری شده قبل از جوشکاری طرف دوم وقتی که عملیات جداسازی کاملا انجام گرفت لازم می باشد.
اجرای چاه ارت، تست هیدرواستاتیک
 

[url=http://amiransabt.com]ثبت شرکت در کرج، ثبت شرکت، ثبت برند در کرج، اخذ گرید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام