• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

خدمات مجلس عروسی

۲۹-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #241
RE: خدمات مجلس عروسی
دوستان تشریفات صدف چجوریه؟ کسی تاحالا باهاشون کار کرده؟
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ صبح
ارسال: #242
دوستان سلام،من فقط مى خوام تجربه بد خودمو واسه عروسهاى جدید بگم تا مثل ما گول نخورن. من حدود ٦ ماه پیش عروسیم بود، ما با تشریفات عهد آریایی، آقاى میثم جعفرى پور از چندین ماه قبل عروسى قرارداد بسته بودیم و به جز ١٠٪‏ مبلغ قرارداد،بقیه پولو پرداخت کرده بودیم،ولى ایشون دقیقا روز عروسى به ما خبر داد که من پولى واسه گرفتن مراسم شما ندارم و دارم متوارى مى شم!!! بماند که اون روز چه استرسى به ما وارد شد و مراسم رو با چه آبروریزى جمع کردیم و تا آخر عمر چه خاطره اى از روز عروسیمون در ذهنمون هک شد... ولى نکته جالبش اینجاست که همزمان با اینکه این بلا رو سر چندین عروس و دوماد اورده و هممون دنبال کاراى شکایت ازش هستیم و پول هیچکدوم رو پس نمى ده،متوجه شدیم دوباره محل دفترشو از میرداماد به قیطریه منتقل کرده و داره همچنان به کار کلاهبرداریش ادامه مى ده!به تازگى هم تو یه برنامه تلویزیونى رفته و داره واسه خودش تبلیغات مى کنه! دوستان شما رو به خدا در انتخاب تشریفاتتون دقت کنید و هیچوقت گول این تبلیغات الکى رو نخورین! چون این شب یه بار در زندگیتون اتفاق میوفته....
نقل قول
۲۱-فروردين-۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #243
(۲۹-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ صبح)'parnia atash' نوشته است:  دوستان تشریفات صدف چجوریه؟ کسی تاحالا باهاشون کار کرده؟

سلام عزیزم اگه اشتباه نکنم آقای لاله پرور هستند؟ عروسی یکی از دوستام با ایشون بوده من به عنوان مهمان خیلی از کارشون خوشم اومد ولی دوستم تو یکی دوتا کارشون مثل مدل سفره خونه سنتی باهاشون به مشکل خورد ولی از نظر مهمان ها همه چی عالی بود

نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۳-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #244
سلام ، تشریفات مراسم من با آقای میرزایی بود که خودشون یه باغ به نام باغ 20 تو جاده مخصوص کرج دارن ، فوق العاده خوشحالم که این تشریفات و این باغو انتخاب کردم، آقای میرزایی خیلیم به ما تخفیف دادن، همینجا از ایشون و گروه خدماتشون تشکر میکنم 

تصویر: ./uploads/201712/post_104486_1514104831_5b232fe788df8c456165c1cc1caa9a02.attach
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #245
سلام عروسای گل.من باغ تالار قیمت مناسب برای 250تا مهمون با یک نوع غذا میخوام و میخوام اگه امکانش باشه بعد از شام یه ساعت مراسم مختلط بشه.سمت فردیس و شهریار و کرج و غرب تهران هم برامون مشکلی نداره.شما جایی سراغ دارید راهنماییم کنید؟راستی با شرایط من باغ تالار برام قیمت مناسب تر درمیاد یا با تشریفات بگیرم؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام