• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

خدمات مجلس عروسی

۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #41
RE: خدمات مجلس عروسی
فریماه جون قیمت هاشون چه جوره؟ دفترشون کجاست؟شماره تلفن سالسا رو هم می شه بذاری.
نقل قول
۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-فروردين-۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ عصر توسط farimah.)
ارسال: #42
09121131551 سالسا هستش.. سالسا توی دولت هست بعد از چهارراه اختیاریه کوچه خرداد و معطر توی برج سفید پاسداران طبقه 6..بچه ها قیمت ها از پایین شروع می شه میره بالا..باید صحبت کنید باهاشون..اگر پول زیادی میخواید هزینه کنید و میخواید مراسمتون تک باشه کار شمع کاری و گل کاری و تزیین استخر رو معطر معرکه کار میکنه..یکه توی تهران.البته کاملا نظر شخصیمه باید برید ببینید..

این دو جایی که معرفی کردم باغ های شیک و مناسب هم معرفی میکنن و همه ی کارا از میوه و شیرینی تا شام و اسنک و شیک و اسموتی و قهوه و.......همه چیز دارن میتونید سفره خونه ی سنتی و کافی شاپ به طور مجزا تو باغ داشته باشید ..میز خاطرات و بار شمع هم دارن که من عاشقش شدم..
نقل قول
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #43
بچه ها من کلی سوال داشتم از طرف شما که خواسته بودید بیشتر راجع به کار این دوتا کیترینگ بدونید. من اطلاعاتی که دارم رو میذارم براتون... اول اینکه من کیترینگ زیاد دیدم..از پیانو ..مینیاتور.هترمند.کلاسیک.وارطان.فانتستیک.نقشینه..و.. من نهایتا به دو تا کیترینگ رسیدم.معطر و سالسا..مسایلی که برای یک کیترینگ حتما لازمه یه سری فاکتورها هستن که اگر داشته باشه برجسته میشه.چندتا از این فاکتورها رو میگم براتون.اولین چیزی که مهمه میز شام و مزه ی غذاهاست که چون ما ایرانی ها اکثرا با مشکل حرف دراومدن مواجه هستیم میز شام برامون مهمهدر مورد شام دو نکته مهمه اول اینکه آشپز باید حرفه ای باشه در حال حاضر بهترین آشپز تهران آقای رضا ماهوتیان هست که فقط با چندجا کار میکنه مسله ی دوم اینه که یه کیترینگ خوب میز شام رو طوری شارژ کنه که نفر آخری که میره سر میز همه چیز برای خوردن ببینه نه به اندازه ی به نفر به اندازه ی 20 نفر..دومین چیزی که مهمه میز و صندلی و گل آراییه.زمان صندلی فلزی و روکش صندلی به نظرمن تموم شده یه عروسی شیک مبله هست و سر میزها شمعدون های بلند با شمع هست صورت مبل با صندلی کلا متفاوته و عروسی کلاا مجلل میشه به این ترتیب.میوه رو دیگه تو ظرف نمیچینن هر فردی یه ظرف میوه ی ککتل شده جلوش داره و یک گوشه ی سالن یه بار میوه میزنن واسه زیبایی..ورودی عروس و داماد مهمه که چه دکوری داشته باشه..نوع اسنک ها فینگرفودها و مزه اشون مهمه..مدل و چیدمان سفره خونه ی سنتی و تنقلاتشون و کافی شاپ..تزیین استخر که الان من فقط توی معطر دیدم 2 تا قو روی اب شنا میکنن و واقعا عاشقانست..اینها و یه سری چیزایی که الان ذهنم واقعا یاری نمیکنه مهمن..برید این دوجا رو ببنید
نقل قول
 سپاس شده توسط shania ، همراز
  • آرته
  • خرید اقساطی
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ عصر توسط shania.)
ارسال: #44

مرسی فریماه جون، می شه یه حدود قیمتم بگی؟ بعد اینا گل آرایی هاشونم خوبه؟ وویی انقده بدم میاد از این روکش حریرا کل در و دیوارو می کنن پارچه،مبله فوق العاده شیکه، تزییناتم به نظر من باید با گل و شمعدون کریستال و شمع باشه، طریقه سرو میوه 100% باهات موافقم، میز اردوور و اسنکم باید حتما باشه..
اینا که گفتم و این 2 تا تشریفاتی داره؟ قیمت پلیززززز!
نقل قول
 سپاس شده توسط farimah
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #45
برید همه جا رو ببینید.باز هم به نظر من زمان سفره عقدهایی که ظرفای گنده و پایه های گچ کاری شده داشتن و حتی ظرفای بلوری که توشون آ ب و گل مریختن تموم شده یک کیترینگ خوب سفره عقد تک به شما میده که شما مدلش رو هر جایی نمیبینید..من همیشه از سفره عقد بدم می اومد اما کارای جدید این دوجا رو که دیدم واقعا خشکم زد..یه مسله ی مهم اینه که خودمون رو اوستا نکنیم یعنی تصمیم نگیریم که خودمون مجموعه رو جمع کنیم هرکی رو از یه جا بیاریم گل کارمون با سفره آرا با شمع کار هر کی یه سازی بزنه..یا دعوا میشه بینشون یا نتیجه اونجوری که باید نمیشه..وظیفه ی اصلی کیترینگ اینه که دغدغه ی خاطر رو برطرف میکنه کسی نگران هماهنگی نمیشه..میوه رو یکی بیاره شیرینی رو یکی کیک رو فلانی بره از فلان جا بیاره و ابن خبرا نیست..شما و خونوادتون فقط لذت میبریدبدون اینکه به مسایل جانبی و خوب پذیرایی شدن از نوه عموی مامان فلانی که خیلی حرف دراره بترسید فقط به خوشگذروندن میرسید..اینا همه نظرای شخصیمه ها سو تفاهم نشه بچه ها..
نقل قول
 سپاس شده توسط shania
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ عصر توسط shania.)
ارسال: #46

[تصویر: خدمات مجلس عروسی ]
ببین این تالار و این سبک مبلو یعنی کلا این عکسو من تو سایت خیلی تشریفاتیا دیدم، حالا این زده ستاره طلایی ولی من خیلی جاها دیدم، می دونی اصلش مال کیه؟یا کدوم تشریفاتیا مبل و تالار و دیزاین این سبکی دارن؟
نقل قول
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ عصر توسط farimah.)
ارسال: #47
آره شانی جون دارن همه ی اینا رو..من کارای سالسا رو دیدم باورم نمیشد تو ایرانه..سالسا از 28 تا 30 تومن شروع میشه..معطر هم از همین پایه ها شروع میکنه

باید ببینی..عاشقشون میشی..گل آرایی ورودی هاشون میخکوبت میکنه..معطر یه کم زیادی گرونه اما سالسا منصفانه ست

اره عزیزم میدونم..اینا مبلمان قبلی آقای کریمیه که معطر و سالسا تا پارسال هم از اینا میذاشتن یه زمانی اینا بهترین بود اما مبلمان امسال این دو جا از اینم بهتره خیلی شیک تره..

اون فرش گرد ها هم اصلش مال آرش همتاست..نمونه کاراش رو ببینی همه رو میبینی

وای شانی برو باغ ایمان رو ببین.. سالن این عکسه فکر کنم مال باغ کرج سمت ملارد باشه اینجا رو دیدم.قشنگه اما جلوی باغ ایمان واقعا کمه..من باغ ایمان رو دیدم انقدر با شکوه بود هم باغ هم سالن که بدون اینکه بپرسم قیمت باغو گفتم همینه
نقل قول
 سپاس شده توسط shania
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #48

وای من قاطی کردم! باغ ایمان مال همین سالساس؟ یا نه پس چه طوری باید رفت دید؟ آخه تو که می گی پر شده من یا واسه تیر می خوام یا واسه شهریور بعد الانم تا 14 تهران نیستم پر نمی شه؟ وای استرس گرفتم! بعد الان مبلای سالسا از اینم شیک تره؟! آخ جون! بعد آرش همتا کدومه؟!
نقل قول
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #49

ها آرش همتا رو فهمیدم همون سالساسBig Grin بقیه ولی چی؟
نقل قول
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ عصر توسط farimah.)
ارسال: #50
(۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ عصر)shania نوشته است:  [تصویر: خدمات مجلس عروسی ]
ببین این تالار و این سبک مبلو یعنی کلا این عکسو من تو سایت خیلی تشریفاتیا دیدم، حالا این زده ستاره طلایی ولی من خیلی جاها دیدم، می دونی اصلش مال کیه؟یا کدوم تشریفاتیا مبل و تالار و دیزاین این سبکی دارن؟

آره عزیزم این رو الان هم سالسا داره هم معطر هم کلاسیک راستش من اسم ستاره ی طلایی رو نشنیدم نمیدونم مال کیه اما میدونم این مبلمان مال یه نفره شما وقتی میری کیترینگ میگی من فلان مبلمان رو میخوام با اون آقا تماس میگیرن و ازش اجاره میکنن احتمالا این نمونه کار که ستاره ی طلایی زده از صاحب اصلی اجاره کرده سر مراسمش عکس گرفته و نمونه کار زده ..همه هم این کار رو میکنن بالاخره نمونه ی کار خودشه

(۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ عصر)shania نوشته است:  وای من قاطی کردم! باغ ایمان مال همین سالساس؟ یا نه پس چه طوری باید رفت دید؟ آخه تو که می گی پر شده من یا واسه تیر می خوام یا واسه شهریور بعد الانم تا 14 تهران نیستم پر نمی شه؟ وای استرس گرفتم! بعد الان مبلای سالسا از اینم شیک تره؟! آخ جون! بعد آرش همتا کدومه؟!

ببین من خودم چون پر بود تاریخم رو جابه جا کردم باغ جدید دانیال هم عالیه..این دوتا خوبن..با آقای همتا تماس بگیری یا با هر جایی که میخوای مراسمت رو بگیره کلی کمک میکنن بهت..با چیزایی که مد نظرته بهترین جا رو معرفی میکنن..تا آخر فروردین جاتو قطعی کن
نقل قول
 سپاس شده توسط shania
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام