• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس

خدمات مجلس عروسی

۲۸-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #31
RE: خدمات مجلس عروسی
نه کمتر نمیشه.تالار ارزونتر میوفته.ولی خوب کیفیت پایین تره دیگه
نقل قول
۳-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #32
بچه ها یه کمک فوری می خوام ازتون

کسی تشریفات آقای حنیفه رو میشناسه ؟
نقل قول
۴-دي-۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #33
Wink RE: خدمات مجلس عروسی
سلام .من عروسیم فرورذین ولی نمی دونم تو تالار بگیرم یا باغ .این خدمات مجلسیا برای 150 یا 200 نفر میدونید چقدر میشه هزینش؟مثلا همین جلیلی؟من خیلی استرس دارم Huh Huh

بچه ها من لباس عروسمو می فروشم New1
نقل قول
  • بهرام بابایی
۴-دي-۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #34
نیکی جون جلیلی خیلی قیمتاش خوبه .منوهاش از 15 شروع میشه . من رفتم پیشش اگه سوالی داره بپرس
نقل قول
۵-دي-۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ صبح
ارسال: #35
(۴-دي-۱۳۹۰ ۰۷:۲۱ عصر)آیسان نوشته است:  نیکی جون جلیلی خیلی قیمتاش خوبه .منوهاش از 15 شروع میشه . من رفتم پیشش اگه سوالی داره بپرس

میشه آدرس و شماره تلفن بدی؟ و اگه سایت هم داره آدرس اون ور هم برام بزارید؟منوی 15000 تومنیش چه مواردی داخلش هست؟اگه ممکنه کمی بشتر توضیح بدی عزیزم؟
نقل قول
۵-دي-۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #36
دوستم سایتش اینه : jalilicatering.com
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #37
سلام .آیسان جون می خوام بدونم باغاش کجاست؟کیفیت غذاش چطور؟بعد کلاً هزینش برای 200 نفر چقدر میشه با پول باغ؟

بچه ها من لباس عروسمو می فروشم New1
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #38
نیکی جون

باغاشون که همه جا هست . کیلومتر های جاده مخصوص - کرج - احمد آباد . ورودی ها هم از 1.5 به بالاست ولی من یه منوی معمولی (7 مدل غذا )با گل آرایی و سفره عقد و اینا انتخاب کردم که قیمتشو بگیرم برای 300 نفر شد 7 میلیون بدون پول جا
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #39
آیسان جان من شماره تشریفات مرجان رو میخوام
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #40
من کل تهران رو زیر پا گذاشتم 2 جا بودن که عالی بودن و با هر هزینه ای منو داشتن و واقعا شیک بودن یکی معطر بود که رامین رحیمی مدیرش بود.09121004914._0912004914._09123004914 و اون یکی سالسا بود که مدیرش آرش همتا بود..من بین این دوتا موندم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام