خدمات مجالس در تبریز و ارومیه

۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ صبح
ارسال: #31
RE: خدمات مجالس در تبریز و ارومیه
من قراره دیزاین و گل ارایی بکنم

خدایا شکرت!یه عروسی رویایی!یه عروس رویایی!
94.7.4
آتلیه:ژیک
آرایشگاه:فریما
لباس عروس:ویکتوریا
گل فروشی:نولینا
تالار:پتروشیمی
دیزاین تالار:چیک
کارت دعوت:تبریزکارت
گیفت:خودم
رقص:اولدوز ایرانی و شهرزاد
ماه عسل: استانبول
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۱۸-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #32
سلام به همگی، بچه ها چرا اینجا اینقد سوت و کوره ؟؟ من از تجربیات خودم مینویسم و امیدوارم به دردتون بخوره، من عاشق عروسیه باغ بودم ولی متاسفانه عروسیه من افتاد وقت سرما و باغ نشد بگیرم ، ماه قبل یه عروسی تو باغ رفته بودم که با تشریفات پاپاتیا بود، واقعا متاسفم براشون چون افتضاح بود! تا ساعت ٧ قرار بود فقط خانوم ها باشن و بعد اقایون بیان ، ولی تا ساعت ٦ هیچ مراسمی نداشتن چون سیستم برقی شون وصل نبود ، جلوی چشم مهمون ها اومدن سفره عقد رو چیدن !!! شامشون خوشمزه بود ولی مدیریت مراسم خیلی ضعیف بود ، عروس نمیتونست رو فرش برقصه دی جی ١٠ بار گفت از تشریفاتی ها بیان این فرش و جمع کنن عروس رقص تکیش رو انجام بده ولی کسی افتخار نمیداد بیاد!! جلوی چشم مهمونا ٢ تا تشت گذاشته بودن و داشتن بشقابهای شام رو میشستن! خلاصه افتضاح بود! وسط مراسم هم برق قطع سد! خلاصه عروسی توی باغ اصلا تو تبریز فکر خوبی نیست چون تشریفاتیه خوبی که بتونه مراسمی مثل باغهای تهران برگزار کنه متاسفانه من تا حالا ندیدم،
تشریفاتیه عروسیه من درا بود که ولیعصر کریمخان هستش ، من اصلا کاری ازشون ندیده بودم و با تعریف بقیه گرفتم اونجا رو،ولی واقعا راضی بودم ، کار فوق العاده ای انجام نمیدن ها، ولی در حد تبریز یه مراسم خیلی خیلی ابرومند و با کلاسی برگزار کردن ، گل ارایی و کیفیت غذاهاشون رو من خیلی راضی بودم ، البته خوب هم پول میگیرنا ، قیمت دقیق رو نمیدونم ولی زیاد میگیرن ، به نظر من ارزش داشت ، مراسم رو خوب مدیریت کردن و من و همسرم خیالمون راحت بودNew1

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط miss-shabnam ، mahdiye_ah
۱۸-مهر-۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #33
سلام به همه
من یزدی هستم و با یک تبریزی ازدواج کردم .مراسم عروسیم رو می خوام تو یک باغ تو کلیبر بگیرم. لطفا اگر تشریفات خوب می شناسید معرفی کنید و البته اگر عکسی از کارهاشون هم دارید بذارید ممنون میشم.
نقل قول
  • گروه ژ
۷-فروردين-۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #34
دوستان لطفا چنتا تشریفاتی یا مشاوره تشریفات تو تبریز معرفی کنید. با شماره تماس و آدرس و قیمت باشه چه بهتر. حتی یه دونه هم باشه باز بهتره من هیچی نمیشناسم.
نقل قول
 سپاس شده توسط e.elnaz
۲۲-فروردين-۱۳۹۵, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #35
عروسای گل من میخام برا عروسی م یه کارهای جدید و خاص انجام بدم کسی ایده ای داره ؟
برا و تزیینات و مثلا موقع اومدن داماد و...
نقل قول
 سپاس شده توسط e.elnaz
۱۹-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #36
مراغه ای اینجا هست؟
نقل قول
۲-دي-۱۳۹۵, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #37
(۷-فروردين-۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ عصر)istahli نوشته است:  دوستان لطفا چنتا تشریفاتی یا مشاوره تشریفات تو تبریز معرفی کنید. با شماره تماس و آدرس و قیمت باشه چه بهتر. حتی یه دونه هم باشه باز بهتره من هیچی نمیشناسم.

عزیزم من کارهای وصال رو دیدم به نظرم شیکتر از بقیه جاها تو تبریزه قیمتهاشونم مناسبه.
09146631174 ادرس اینستاگرام هم داره sofrehaghd_vesal
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #38
این تاپیک خیلی وقته غیر فعال شده یعنی تو این مدت تشریفات عروسی که کارش خوب باشه تو تبریز پیدا نشده؟ یا کسی نمیاد اینجا نقداشو بنویسه؟تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام