خدمات مجالس خوب در کرج

۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #201
RE: خدمات مجالس خوب در کرج
دوستان یه تشریفات قیمت مناسب برای عروسی 250 نفری که فقط یه نوع غذا سرو بشه بهم معرفی میکنید.ممنون
نقل قول
۲۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #202
(۲۲-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ صبح)'miss_sadaf' نوشته است:  
(۸-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ عصر)'توت فرنگی' نوشته است:  ممنون از همگیتون

بهاره جون من خونه مامانم کرجه ولی همسرم تهرانه، ازدواج کنم میرم تهران.

فعلا دنبال خدمات مجالس هستیم هم تهران هم کرج. اگه تهران باشه آرایشگاه هم همونجا میرم ولی اگه خدمات مجالس کرج قرارداد ببندیم باید آرایشگاه و آتلیه و همه رو کرج انتخاب کنم.

دوست جونا میشه لطفا تلفن یا محدوده آدرس اینایی که گفتین هم بذارین. مرسی مرسی New1

عزیزم حتما کارای تشریفات تخت جمشید رو ببین . کاراشون خیلی عالی و خاصه . توی نو عروس صفحه دارن و اینستاگرامشونم ببین .موفق باشی

تخت جمشید دفتر اصلیش مرزداران تو تهرانه و یک دفترشون هم کرجه 

نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #203
سلام دوستان،منم میخواستم از تجربه هام بگم،برای مراسمم اول دنبال یه تشریفات مجالس میگشتم و چندتا تشریفات خوب مثل تشریفات میزبان و تشریفات برترو میشناختم ولی بعدش رفتمو چندتا تالار دیدم نظرم کلا عوض شد ، دیدم تالارایی که الان دارن کار میکنن با تالارای که چند سال پیش کار میکردن خیلی تفاوت داره و تالارهای الان خیلی کارشون تشریفاتی شده مثل تالار آبشار که تو شهرک افشاریه هست و تالار شمس العماره که تو چهارباغ هست و تالار ارم که تو محمدشهر هست واقعا کاراشون لاکچری و خوب بود، بخاطر همین برای مراسمم تالار باغ ارم محمدشهرو گرفتم و اینطوری هزینه هام خیلی کمتر شد و  دیگه نگرانی هماهنگی بین صاحب باغ و مدیر تشریفاتم ندارم

نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام