خدمات مجالس خوب در کرج

۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ صبح توسط n@f@s.)
ارسال: #31
RE: خدمات مجالس خوب در کرج
(۲-تير-۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ عصر)sahar-f نوشته است:  سلام بچه ها.
جایی رو میشناسید که مهماندار خانوم داشته باشن, و جوون و خوش تیپ و بی حجاب باشن , برای مجلس زنونه و تو خونه هم بفرستن ؟؟!!

عزیزم تشریفات آریایی تو خیابان داریوش مهماندار خانم بی حجاب دارن

دوستام من با خدمات رویال تو جهانشهر و باغ تالار آبشار برای 2فروردین 92 قرارداد بستم خواستین پیغام خصوصی بدین تا آمار بدمNew1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar-f
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #32
(۲۰-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ صبح)n@f@s نوشته است:  
جایی رو میشناسید که مهماندار خانوم داشته باشن, و جوون و خوش تیپ و بی حجاب باشن , برای مجلس زنونه و تو خونه هم بفرستن ؟؟!!

دوستام من با خدمات رویال تو جهانشهر و باغ تالار آبشار برای 2فروردین 92 قرارداد بستم خواستین پیغام خصوصی بدین تا آمار بدمNew1New1

سلام دوست عزیز
من کار خدمات رویال رو ندیدم ولی باغ آبشار رو دیدم چند مورد داره
1- اینکه هر روزش پره و این یه ذره خطرناکه
2- اینکه یه چند باری پلمپ شده
3- چون قیمتش یه مقدار پاینه مراسم های سطح بالا خیلی توش برگزار نمی شه و تو کرج یه مقدار اسمش از این بابت بده
نهایتا اینکه با یه مقدار هزینه ی بیشتر می تونستی یه باغ مطمئن و بهتر بگیری

موفق و موید باشید مانی
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #33
آبشار همش در حال پلمپ شدنه.
من خدماتم صالح هست تو سه باندی.کارشون خوبه.

نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #34
خدمات مجالس ما ضیافت بود.

هرچند که یه کم گرونتر از بقیه هست تو کرج، ولی واقعا از کارش راضی بودیم. سطح کارشون واقعا بالاست.

ما بیشتر مهمونامون از تهران بودن، همه هم تعریف کردن از کارش.
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #35
(۲۱-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ عصر)3DOT.NW نوشته است:  

سلام دوست عزیز
3- چون قیمتش یه مقدار پاینه مراسم های سطح بالا خیلی توش برگزار نمی شه و تو کرج یه مقدار اسمش از این بابت بده

موفق و موید باشید مانی

وای مانی جان چقدر توی دلم رو خالی کردیCrying
من واسه نامزدیم که 24آبان پارسال بود می خواستم آبشار رو بگیرم اما پر بود، باورتون نمیشه هر خدماتی که تو کرج رفتم گفتن رو دست آبشار تو کرج باغ نیست، خودم هم چند تا باغ دیدم و از آبشار خوشم اومد.
امکان هزینه بیشتر برای باغ واسم نبود وگرنه همین باغ های خوبی تو محمدشهر هستن.
توکل بخدا ایشالا که مشکلی پیش نمیادNew2
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #36
من مراسم یکی از بستگانمون رفتم خیلی خوب بود مخصوصا غذاهاش عالی بود . اسمش رها بود ، اگه بخوای شمارشو برات میگیرم
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #37
من با این که تهران هستم اما شبهای رویاییو انتخاب کردم.4سال پیش تشریفات عروسی پسر خالم هم بود.کارشون خیلی خوبه.هم کیفیت غذا هم پذیرایی.قیمت منو هاش هم به نسبت تشریفات های خوبه تهران پایین تره،تا 2 ماه پیش از 35 تومن شروع میشد.روی هر منو کافی شاپ و آبشار شکلات هم داره.تو عروسیه پسر خالم که همه راضی بودن انشالله واسه ما هم خوب برگزار بشه
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #38
(۲۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ عصر)n@f@s نوشته است:  
(۲۱-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ عصر)3DOT.NW نوشته است:  

سلام دوست عزیز

موفق و موید باشید مانی

وای مانی جان چقدر توی دلم رو خالی کردیCrying
من واسه نامزدیم که 24آبان پارسال بود می خواستم آبشار رو بگیرم اما پر بود، باورتون نمیشه هر خدماتی که تو کرج رفتم گفتن رو دست آبشار تو کرج باغ نیست، خودم هم چند تا باغ دیدم و از آبشار خوشم اومد.
امکان هزینه بیشتر برای باغ واسم نبود وگرنه همین باغ های خوبی تو محمدشهر هستن.
توکل بخدا ایشالا که مشکلی پیش نمیادNew2

دوست عزیز سلام

اگر بخواهیم به صورت کلی باغ های کرج رو از نظر تمام جهات به 3 درجه تقسیم بندی یا سطح بندی کنیم باغ آبشار تو سطح سوم قرار می گیره شما آبشار رو مقایسه کنید با باغ های همچون تک ، کاخ سفید ، یا حداقل باغ آیه و ....

دوست عزیز اگر باغ رو گرفتید توکل کنید به خدا انشاا.. که یه مراسم بی نقص بی نظیر خواهید داشت عقیده ی من اینه که هر کسی تو یه شرایطی یه تصمیمی رو می گیره و در اون تایم بهترین تصمیم ممکن بوده و دیگه تحت هیچ شرایطی نباید پشیمون بشه

اگر دوستان از دوستان عزیز کسی باغ خواست تو جا های مختلف کرج می تونه به بنده پیام خصوصی بده یا در همین تاپیک مطرح کنه یه مقداری می تونم راهنمایش کنم
موفق و موید باشید مانی
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #39
سلااااااااااااااام،من یکشننبه مراسمه ازدواجم بود با تشریفات شب های رویایی،عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود،مه باغ فوق العاده قشنگی بود هم پذیرایی و تزیینات فوق العاده ای داشت،غداشم واقعا خوشمزه بود
نقل قول
 سپاس شده توسط heliya
۲۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #40
(۲۲-شهريور-۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ عصر)سارا راد نوشته است:  سلااااااااااااااام،من یکشننبه مراسمه ازدواجم بود با تشریفات شب های رویایی،عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود،مه باغ فوق العاده قشنگی بود هم پذیرایی و تزیینات فوق العاده ای داشت،غداشم واقعا خوشمزه بود

عروسیت مبارک.میشه شماره و ادرسشو بذاری دوستم؟

پیش به سوی خوشبختی...
نقل قول
 سپاس شده توسط heliya
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام