خدمات مجالس خوب در کرج

۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #21
RE: خدمات مجالس خوب در کرج
(۱۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ عصر)توت فرنگی نوشته است:  ما امروز رفتیم ضیافت منوهاشو دیدیم. فقط یه ذره ارزونتر از اونی بود که تو تهران میشناختیم. من فکر میکردم کرج خیلی ارزونتره، کلی تو ذوقمون خورد Sad

مگه قیمتاش در چه حدودیه؟به منم ضیافت و معرفی کردن میشه اگه قیمتای منوشو یادتونه بگین؟ممنون میشم
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #22
اگه درست یادم باشه منوش از 30-35 شروع میشه عزیزم. ولی خب کارش خیلی خوبه.
نقل قول
۱۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #23
من مراسم نامزدیم و عروسیمو با ضیافت قرارداد بستم از کارش خوشم اومده خدا کنه ک خوب باشه
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۹-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #24
(۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ عصر)توت فرنگی نوشته است:  اگه درست یادم باشه منوش از 30-35 شروع میشه عزیزم. ولی خب کارش خیلی خوبه.

مرسی عزیزممم
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #25
عزیزم من کارای تشریفات مجالس سفیر رو دیدم و خیلی راضیم کرد و برای عروسیم باهاش قرارداد بستم وخیلی هم منصفن برو اونجا کمی بالاتر ازظروفچی هست اگر هم خواستی بگو معرفیت کنم تا باهات راه بیاد
نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ صبح
ارسال: #26
سلام به همه ی دوستان
من ساکن تهرانم ولی می خوام مراسمم رو کرج بگیرم کرج 2-3 جا رو رفتم ولی خدمات برتر نمونه هاش فوق العاده بود می خواستم دوستانی که اطلاعی دارن بنده رو راهنمایی کنن .

باتشکر مانی
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ صبح توسط 3DOT.NW.)
ارسال: #27
HeartHeart
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #28
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ عصر)hani coper نوشته است:  عزیزم من کارای تشریفات مجالس سفیر رو دیدم و خیلی راضیم کرد و برای عروسیم باهاش قرارداد بستم وخیلی هم منصفن برو اونجا کمی بالاتر ازظروفچی هست اگر هم خواستی بگو معرفیت کنم تا باهات راه بیاد

میشه شمارشو بدی؟New1

5........واي بچه ها... منم عاشق مامان باباممLub
نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ عصر توسط علیرضا رحمانی.)
ارسال: #29
(۲-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ عصر)توت فرنگی نوشته است:  نوعروسیای عزیز، کسی خدمات مجالس خوب تو کرج میشناسه؟

لطفا اگر جایی رو میشناسید اسم یا آدرس بدید، از بین عروسیایی که رفتین و به نظرتون خوب بوده.

آخه اینقدر خدمات مجالس تو کرج زیاده که آدم نمیتونه همه رو سر بزنه و ارزیابی کنه، اینه که فکر کردم بهتره از شما بپرسم، شاید تجربه خوبی داشته باشین که به ما هم کمک کنه Smiling

پیشاپیش ممنونم دوست جونا Angel

با خدمات مجالس سینی برنجی تماس بگیریر 09123679438-32826630

خدمات مجالس سینی برنجی
با نازلترین قیمت در باغ شخصی
09123679438
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ عصر توسط sahar-f.)
ارسال: #30
سلام بچه ها.
جایی رو میشناسید که مهماندار خانوم داشته باشن, و جوون و خوش تیپ و بی حجاب باشن , برای مجلس زنونه و تو خونه هم بفرستن ؟؟!!

تا خدا هست و خدایی می کند , امید هست , فردا روشن است.....Angel
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام