خدمات مجالس خوب در کرج

۱۸-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #191
RE: خدمات مجالس خوب در کرج
دوستان کاش قیمتاشونم بگید

تالار :100%
لباس عروس:100%
کارت عروسی100%
لباس داماد 0%
جهیزیه :90 %
آرایشگاه:؟
15/12/94 بله برونم
24/12/94 نامزدی
95/02/02 عقد محضری
96/02/18عروسی
نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #192
(۸-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ عصر)توت فرنگی نوشته است:  ممنون از همگیتون

بهاره جون من خونه مامانم کرجه ولی همسرم تهرانه، ازدواج کنم میرم تهران.

فعلا دنبال خدمات مجالس هستیم هم تهران هم کرج. اگه تهران باشه آرایشگاه هم همونجا میرم ولی اگه خدمات مجالس کرج قرارداد ببندیم باید آرایشگاه و آتلیه و همه رو کرج انتخاب کنم.

دوست جونا میشه لطفا تلفن یا محدوده آدرس اینایی که گفتین هم بذارین. مرسی مرسی New1

عزیزم حتما کارای تشریفات تخت جمشید رو ببین . کاراشون خیلی عالی و خاصه . توی نو عروس صفحه دارن و اینستاگرامشونم ببین .موفق باشی
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-بهمن-۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ صبح توسط Laleha3.)
ارسال: #193
خدمات مجالس آداک تو داریوش کارش عالیه و خوش اخلاق 34453195
نقل قول
  • گروه ژ
  • پیانو
۳۰-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۵۹ صبح
ارسال: #194
(۲۲-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ صبح)miss_sadaf نوشته است:  

فعلا دنبال خدمات مجالس هستیم هم تهران هم کرج. اگه تهران باشه آرایشگاه هم همونجا میرم ولی اگه خدمات مجالس کرج قرارداد ببندیم باید آرایشگاه و آتلیه و همه رو کرج انتخاب کنم.

دوست جونا میشه لطفا تلفن یا محدوده آدرس اینایی که گفتین هم بذارین. مرسی مرسی New1

عزیزم حتما کارای تشریفات تخت جمشید رو ببین . کاراشون خیلی عالی و خاصه . توی نو عروس صفحه دارن و اینستاگرامشونم ببین .موفق باشی

منم از بس رفتم دنبال تشریفات خسته شدم . تعریف های زیادی از عروس های تشریفات تخت جمشید شنیدم و از عکسهای اینستاگرامشون و نظرهای عروس و دامادهاشون مشخصه که خیلی شیکه . اگه به بودجمون بخوره گزینه اولمون تخت جمشیده . البته همه میگفتن خیلی با عروس و دامادهاش راه میاد حالا باید بریم از نزدیک ببینیم .

نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-شهريور-۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ صبح توسط nafas96.)
ارسال: #195
Smile RE: خدمات مجالس خوب در کرج
سلام من تازه عضو شدم و عروسیم تو فروردینه
میشه یه تشریفات خوب با قیمت مناسب تو کرج و فردیس بهم معرفی کنید
مهرگان و آس و پرنسس و تو فردیس رفتم بینشون پرنسس با اینکه ظاهر خیلی معمولی داشت خیلی رفتارشون و قیمتاش مناسب بود
ولی چون وقت دارم بازم می خوام بگردم لطفاً اگه جای خوبی میشناسید راهنماییم کنید

نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ صبح
ارسال: #196
(۳۰-خرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ صبح)azin.vahid نوشته است:  
(۲۲-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ صبح)miss_sadaf نوشته است:  

منم از بس رفتم دنبال تشریفات خسته شدم . تعریف های زیادی از عروس های تشریفات تخت جمشید شنیدم و از عکسهای اینستاگرامشون و نظرهای عروس و دامادهاشون مشخصه که خیلی شیکه . اگه به بودجمون بخوره گزینه اولمون تخت جمشیده . البته همه میگفتن خیلی با عروس و دامادهاش راه میاد حالا باید بریم از نزدیک ببینیم .

از انتخاب تشریفات تخت جمشید پشیمون نمیشین چون همه راضی بودن .با هزینه مناسب مراسم خیلی شیکی میگیرن و ایده هاشون تو مراسم ها بینظیره

نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ صبح توسط marjan27dey.)
ارسال: #197
Sad RE: خدمات مجالس خوب در کرج
سلام
من عروسیم شبهای رویایی بود
با اون همه پولی که ازمون گرفت آبروی ما تو عروسی رفت.
هنوز بعد از یک سال کنایه از ملت میشنوم بابت کم اومدن غذا و بشقاب.بشقاب به مهمونا نرسید و پیش دستی شستن دادن بهشون...
یه سری غذا مثل دلمه واین چیزا رو هم اصلا نیاورده بود با وجود اینکه تو منو بود.
کلا اولش خیلی خوب برخورد میکنه ولی وای به روز عروسی.
دنبال هر چیزی هست که پول اضافی بگیره.
وسط عروسی داماد رو کشید کنار و با دلخوری و دعوا که باید پول بیشتر بدی مهمون بیشتر اومده در صورتی که تعدادش خیلی کم بود.
فینگر فود هم که کلا تو عروسی چند نفر دیدن.
خدا لعنتش کنه بعد رفتن مهمونا یه دعوا هم راه انداخت و مار و تلکه کرد.
تا اخر عمرم نفرینیش میکنم.
هیچ وقت سمتش نرید.
نقل قول
۳-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #198
سلام ، تشریفات مراسم من با آقای میرزایی بود که خودشون یه باغ به نام باغ 20 تو جاده مخصوص دارن ، فوق العاده خوشحالم که این تشریفات و این باغو انتخاب کردم، آقای میرزایی خیلیم به ما تخفیف دادن، همینجا از ایشون و گروه خدماتشون تشکر میکنم 

تصویر: ./uploads/201712/post_104486_1514101484_4ac754fe34ce10f8455907413967eebc.attach

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #199
سلام
کسی با تشریفات سفیر مراسمش بوده ؟تصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: /images/smilies/new/sad.png
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۷, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #200
سلام
منم خیلی خیلی خیلی گشتم دنبال برندای خوب کرج و امیدوارم که بتونم کمک کنم
تشریفات خوب کرج تا اونجایی که من رفتم و برنامه هاشونو دیدم از کار خدمات برتر و خدمات میزبان خوشم اومد که جفتشونم دفترشون تو خ درختی هستن
تو آرایشگاه ها از کار اسنیپ و آپامه خوشم اومد که تو خ درختی هستن
تو آتلیه هام از کار آتلیه گالریا و سیب سبز خوشم اومد که بازم تو خ درختی هستن
برای گل فروشیم از آقای گل که تو خ درختی هست خوشم اومد
خودم تا حالا دقت نکرده بودم که همشون چرا تو خ درختی هستنتصویر: images/smilies/huh.gif
تو خدمات مجالسا یه مقدار قیمت خدمات برتر بالا بود ولی خوب کارشونم واقعا خوب بود
تو آرایشگاه قیمت اسنیپ مناسبتر بود
تو آتلیه هام قیمت جفتشون یکی بود و سبک کارشونم مثل هم بود ( رئال بود )
مزونم اصلا نرفتم دنبالش چون لباس یکی از دوستامو میگیرم
باغ مراسمم زیاد رفتم دیدم ولی هنوز انخاب نکردم

نقل قول
 سپاس شده توسط bh56
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام