• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

خدمات مجالس- اصفهان

۲۳-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #81

RE: خدمات مجالس- اصفهان
از تشریفات تک هم به شدت متنفذم.اخلاق و رفتار و شعور زیر صفر.منظورم همون تشریفاتیه که با مشاهیر کار میکنه.به شدت بی ادب

خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط nasinasi
۲۳-بهمن-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #82
لیلیناز جونم تشریفاتیمون مثل هم شد، واقعا هم خودش هم کارکناش مودب و باکلاسن.

تو دنیای منی اما...
عروس شدم تموم شد.Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط lilinaz ، atit
۲۳-بهمن-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #83
بچه ها من چندروز پیش رفته بودم عروسی یکی از اقوام تشریفاتش میرباقری بود 1شعبه اش توی مجتمع پارکه یکیش تو خ سروش
یعنی عالی بودا عااااااااااااااااالی من تشریفاتای زیادیو دیدم ولی این 1چیز دیگه بود کاملا مدل تشریفاتای اروپاییه شمارشو ندارم ولی میتونید توی گوگل پیدا کنید
امیدوارم تونسته باشم بهتون کمکی کرده باشمSmile
نقل قول
 سپاس شده توسط atit ، aasaa
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۴-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #84

آره nasinasi جونم.فقط قیمتاش یکم بالاست.از همه تو اصفهان تر گرون تر میگیره.مثلا مجلس ما اگه با همین میرباقری که بچه ها تعریفشو میکنن گرفته بودیم 11 میلیون ارزونتر میشد

خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط nasinasi
۲۴-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ صبح توسط nasinasi.)
ارسال: #85
دوستم من از اول تاپیک خودمو خفه کردم که به ما ارزونترین قیمت رو هومن میرباقری داد بعد که بچه ها اصرار کردن نوشتم برای آیتم های ما اینطوری بوده شاید. برای ما هم حدود 7 8 تومن اینا ارزونتر درمیومد، قبلا در مورد اینکه چرا بین اونایی که دیدیم با سناتور گرفتیم مفصل نوشتم.

تو دنیای منی اما...
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ عصر توسط lilinaz.)
ارسال: #86

تازه شمیم جونم درویش زاده یه چیزایی در مورد مجلس شما گفت که نمیتونم بهت بگممممممممم Smile
کلی برات سورپرایز داره.خخخخخخخخخخخخ

خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط nasinasi
۲۸-بهمن-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #87
بگوووووووووووووووووووو. ببین من دوستتم. Big Grin خدا کنه اونوری سورپرایزمون نکنه عزیزم... برای چک کردن نهایی باید یکی دو هفته دیگه بریم پیشش بیا با هم بریم هم پایه خنده اس هم مشورت میکنیم.
کلا آدم باسلیقه و با حالیه. به پذیرایی که اونجا میکنه دقت کردی، تو ظرفهای خوشگل، پذیرایی متفاوت هربار. چند باری هم که ما رفتیم کنار کیکش یه میوه آرایی کوچولو کرده بودن. به نظرم این ریزه کاریها خیلی مهمه. خوش سلیقگی رو نشون میده و اهمیتی که به کارش میده. شوهرم میگه پیش یکی از این تشریفاتیها که رفته بود چای با پولکی آورده بود تو یه لیوان زشت.

تو دنیای منی اما...
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh
۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #88
لیلیناز جون مبارک باشه عزیزم. عروسیه یکی از دوستام با درویش زاده بود اگه خواستی اسمشو تو خصوصی بهت بگم تو باغ بود عالی بود و همه چی خوشگل و با سلیقه. ارکسترش عاالی بود.

اين نيز بگذرد ....
نقل قول
 سپاس شده توسط nasinasi
۲۳-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #89
بچه ها کسی تشریفات ازدواج ایرانی امپراطور رو میشناسه؟ تو شیخ صدوق؟

عروس شهریور 93
مرسی خداااااا جونمNew1
انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: خدمات مجالس- اصفهان

نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #90
بچه ها میشه به منم کمک کنید
این تشریفات ها اگه بخواهیم یه شهر دیگه هم میان ..؟
بعد بجز غذاکه میدونم با خودش هست، میوه و شیرینی هم با خودشه ..؟
کاش یکی ریز قیمت هر آیتم همون میرباقری را مینوشت ..

منم بالاخره شدم یه عروس ناززززز
من در دنیایی پر از خوشبختی و خوبی و اتفاقات عالی زندگی میکنم..خدایا شکرت
پیش بسوی خووووشبختی Angel
اللهم صل علی محمد وآله محمد..
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام