ختنه کردن

۶-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #1

ختنه کردن
سلام
میشه مامانایی که تجربه فرزند پسر داشتن بیان راهنمایی کنن
چه موقع بهترین زمانه؟
وچه مراقبت هایی میخواد

چند نفر به من گفتن موقع زایمانت بعدش,بگو برات انجام بدن
هم دردش کمتره هم زودتر بهتر میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط Fatima H ، ❤...M...❤ ، سراب ، pink lady ، nonoo
۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #2

RE: ختنه کردن
نسترن جان خواهرزاده من و ده روز قبل از عید و در سن 46 روزگی ختنه کردن
خواهرم اینا خیلی تحقیق کردن راجب ختنه که به این نتایج رسیدن:
دکترهای اورولوژی اصلا ختنه در بدو تولد و توصیه نمیکنن درحالی که دکترهای زنان شدیدا تمایل دارن تو همون بیمارستان ختنه کنن
نوزاد زیر 10 روز و باید با حلقه ختنه کرد و جراحی اصلا براش توصیه نمیشه
ختنه با حلقه "احتمال " تنگی مجرای ادرار داره که خدایی نکرده بچه به سن 7-8 سالگی برسه مجبور به جراحی مجدد میشه واسه همین اورولوژی ها معمولا حلقه رو نه انجام میدن نه توصیه میکنن
در نهایت خواهرزاده من و با روش سنتی البته با لیزر ختنه کردن که خیلی راضی بودیم و الحمدولله بچه اصلا اذیت نشد

خدایا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran ، Fatima H ، ❤...M...❤ ، سراب ، pink lady
۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #3

این روش سنتی چطوری هست گلم؟
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • ارشادی
۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #4

عزیزم همون جراحی هست ولی به جای برش با چاقو با لیزر پوست و برمیدارن که اصلااااا خونریزی نداره درحالی که برش با چاقو یه کم خونریزی داره ( البته نه زیاد هااا )
امیرعلی رو سر کرده بود دکتر اول با اسپری موضعی بعد چند دقیقه آمپول که اصلا گریه نکرده بود بیست دقیقه نشسته بودن سر شده بود کامل بعد دکتر صداش کرده بود
خواهرم اول ترسیده بود تو نرفته بود بعد 5 دقیقه دکتر صداش میکنه میگه بیا خانم نترس تموم شد
خیلی سریع انجام میشه ولی بخیه داره که جذبیه و کم کم می افته
خونریزی نداره ، امیرعلی که خیلی راحت ختنه شد اصلا هم گریه نکرد
روش سنتی مراقبت های بعدش هم راحت تره و خیلی زود خوب میشه فقط 24 ساعت اول باید مراقب باشی مدفوع به محل ختنه نخوره
درحالی که حلقه بین 4 تا 12 روز طول میکشه تا بی افته و تو کل این مدت باید مراقب مدفوع باشی که بهش نخوره

خدایا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran ، ❤...M...❤ ، jine
۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #5

منم از زمان بارداری ام داشتم در مورد ختنه کردن تحقیق میکردم
توصیه بیشتر دکترا این بود
بعد از ده روزگی و قبل از یک ماهگی بهترین زمان ختنه کردن هست
ختنه کردن با حلقه، علیرغم این که شایع شده ممکنه تنگی مجرای ادرار به وجود بیاره، کلا یک شایعه است، که هیچ سندیت پزشکی نداره
درست مثل این که میگن بعد از غذا میوه بخورین، در صورتی که باید میوه رو با شکم خالی خورد، که سریع از معده خارج بشه و وارد روده بشه تا جذبش در اونجا انجام بشه،
بعنی یک باور کاملا غلط به اصطلاح علمی
تنگی مجرای ادرار دلایلی مختلفی داره که ختنه کردن با حلقه برای بچه های بالای ده کیلو، ممکنه یکی از دلایلش باشه
هر چی سن بچه بیشتربشه، ختنه کردن براش دردناکتر میشه و حلقه اش هم دیرتر میفته

من پسرم رو تو 14 روزگی ختنه کردم و بعد از یک هفته هم حلقه اش افتاد، فقط روز اول بهش استامینوفن دادم، و بعد از اون برای حمامش و پوشک کردنش و این چیزا هیچ مشکلی نداشتم.
تو سن پایین هم مدفوع بچه انقدری غلیظ و کم هست که نگران آلوده شدن حلقه ختنه اش نباشی، ضمن این که پزشکا هم میگن فقط باید تمیز و خوب بچه رو بشوری و حتی آلودگی محل ختنه با مدفوع مشکلی ایجاد نمیکنه، ولی موندگاریش به هر حال باعث ناراحتی و خارش و سوزش میشه. کلا زیاد نگران نباش عزیزم، اصلا مشکل نیست ختنه کردن بچه

تنها یک نیروست که قدرت واقعی دارد
و آن نیروی محبت است.
آدمی که عشق می ورزد، دنبال قدرت نمی رود
او خود صاحب قدرت است. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran ، Fatima H ، ❤...M...❤
۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #6
منم پسرمو 23: روزگی ختنه کردم خیلی راضیم مشکلی نداشت.

خدا و دیگر هیچ.
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran
۷-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #7

(۶-فروردين-۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ عصر)مامان دو تا نی نی نوشته است:  ختنه کردن با حلقه، علیرغم این که شایع شده ممکنه تنگی مجرای ادرار به وجود بیاره، کلا یک شایعه است، که هیچ سندیت پزشکی نداره

اعظم جون هم خواهرم هم دخترخالم با چند تا پزشک ارولوژی مشورت کردن هیچم شایعه نیست عزیزم
درصدش کمه این جور نیست که خدایی نکرده همه بیشتر بچه هایی که با حلقه ختنه میشن تنگی مجرا بگیرن ولی یه درصدی " احتمال " وجود داره واسه همین هیچ ارولوژی با حلقه ختنه نمیکنه
دخترخالم هم سال گذشته پسرشو پیش یکی از حاذق ترین ارولوژی های تهران به روش سنتی ختنه کرد 500 تومن هم هزینه ازش گرفت

خدایا شکرتHeart
نقل قول
۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ صبح
ارسال: #8

منم پسرمو 40 روزگی با روش سنتی ختنه کردم.خیلی خوب بود
منم شنیدم که حلقه بعدا ممکنه عوارض داشته باشه ولی نمیدونم چقدر صحت داره!!!

وااااااااااااااااای... ولی خیلی دردناکه.

پســــــــــــــــــــر نازم Heart همه زنـــــــــــــــــــدگی من

.
.
.

شـــــــــــــــــــــکرت خــــــــــــــــدا جــــــــــــــــــــــــونم
نقل قول
 سپاس شده توسط Happy Couple ، Fatima H
۱۱-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #9

دوست گلم
چرا انقدر با قطعیت میگی هیچ اورولوژیستی با حلقه ختنه نمیکنه؟
پسر من رو یک اورولوژیست با حلقه ختنه کرد، همین طور پسر دوستم رو یک اورولوژیست شهریور پارسال ختنه کرد
همیشه عده ای از دکترا از یک روش استفاده میکنند و عده ای دیگه از روشی دیگه
تصمیم آخر رو هم همیشه پدر و مادر میگیرن، با توجه به اطلاعاتی که دارند و با توجه به اعتمادی که به پزشک میکنند.
در مورد جمله ای که شما نقل قول کردی از من، به اندازه لازم توضیح دادم عزیزم، نیازی به توضیح مجدد نمیبینم

تنها یک نیروست که قدرت واقعی دارد
و آن نیروی محبت است.
آدمی که عشق می ورزد، دنبال قدرت نمی رود
او خود صاحب قدرت است. Heart
نقل قول
۱۴-فروردين-۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-فروردين-۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ صبح توسط invisible.)
ارسال: #10

تا اونجایی که من تو اینترنت گشتم و خوندم برای بچه های تا دو ماه حلقه رو خوب می دونن یه سری هم نوشتن برای بچه های زیر ده کیلو مناسبه بالای ده کیلو باید به روش سنتی باید انجام بشه
من چون ایران نیستم خواستم بیام بعد پسرمو ختنه کنم پسرم الان تو نه ماه هست
خیلی استرس دارم و تقریبا هیچی نمی دونم از نگهداری بعدش خیلی جاها خوندم که نوشتن نباید تا چند روز پوشک بشه
اگه امکانش هست مامانای با تجربه یکم راهنماییم کنید که چه کارایی باید بکنم و اینکه کدوم بیمارستان یا دکتر هست که بهتر انجام می دن؟
و این دوستمون که گفتند با لیزر چطور هست و کدوم دکترها انجام می دن؟
هزینه اش اصلا مهم نیست دوست دارم بهترین جا ببرمش

instagram:
صفحه آرایشی و بهداشتی Beauty.spell
آموزش مرحله به مرحله میکاپ درست و نقد محصولات آرایشی و مراقبتی رو توی صفحه ام گذاشتم
حتما سر بزنید و ببینید 
نقل قول
 سپاس شده توسط gogosh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام