• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

خانه مجلل و اشرافی

۱۹-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #1

Bug خانه مجلل و اشرافی
به درخواست مهتاب عزیزمNew1
خیلیا دوست دارن 1خونه مجلل و پر زرق و برق مثل 1کاخ داشته باشن...
لزوما نباید از وسایل خیلی گرون و پادشاهی(!)استفاده کرد
همه ما میتونیم با یکم دقت و سلیقه و البته ابتکار و صبوری برای خودمون 1کاخ رویایی درست کنیم
بیاید اینجا به هم ایده بدیم،از تجربه ها بگیم و حتی عکسایی مربوط به موضوع بذاریم
مرسیNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط golshana ، mahtaab ، tara60 ، tekrar ، ne-gin-00 ، marisa
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #2
RE: خانه مجلل و اشرافی
بهترین کار مراجعه به تاپیک چیدمان خونه و جهزیه ست از نظر من.. منکه از بچه ها خیلی ایده گرفتم! Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00 ، marisa
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #3
چه تاپیک خوبی خیلی می دوستم این سبکو.یه اسم خاصی داره الان یادم نمیاد کاش یکی بدونه؟؟؟؟؟؟
منظورتون همچین سبکاییه؟
[تصویر: خانه مجلل و اشرافی]

کار از فرهنگ سازی گذشته بایدمنقرض بشیم..
دوباره از نو.....
نقل قول
 سپاس شده توسط honest ، niiloofaar ، mahtaab ، الی2 ، آذین ، Samira miss ، armaan ، neda22 ، آرتمیس ، دریا73 ، samae ، سراب ، azad21 ، sahel aram ، وحیده68 ، tara.r ، Aisa ، سارا وسامیار ، motahare ، یونا ، 3lena ، سایو ، بهاربهاري ، ندای آسمانی ، zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، marisa
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ صبح توسط نو عروسک.)
ارسال: #4
شامل سبک رژنس و سبک های لویی سیزدهم چهاردهم و پانزدهم و شانزدهم میشه

2 تیر 92 عروس شدم. خیلی خوش گذشت. کاش اون شب هیچ وقت تموم نمیشد.
لباسمو کرایه میدم صفحه 54 لباس با حد اقل هزینه ارسال 539
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus ، reyhun ، marisa
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ صبح توسط mahtaab.)
ارسال: #5
وای اینا عالین...
ممنونم
قصد دارم با حداقل هزینه دکوراسیونم رو اینجوری کنم. Cool

اینا چطورن؟

خدا رو شکر
دختر مرداد
عروس خرداد
مادر... آبان

فال تاروت می گیرم.
نقل قول
 سپاس شده توسط الی2 ، Samira miss ، عشقم حسن جون ، armaan ، neda22 ، Sweet92 ، آرتمیس ، bily ، سراب ، سارا کیانی ، نياز ، BARAN123 ، پری جنگلی ، شبنم جون ، sahel aram ، ne-gin-00
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ صبح توسط mahtaab.)
ارسال: #6

خدا رو شکر
دختر مرداد
عروس خرداد
مادر... آبان

فال تاروت می گیرم.
نقل قول
 سپاس شده توسط armaan ، سراب ، پاشنه طلا ، ne-gin-00
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ صبح توسط حباب.)
ارسال: #7

طراحی داخلی ،دکوراسیون و طراحی نما،انجام پروژه های ساختمانی
ناظر و طراح معماری
نقل قول
 سپاس شده توسط mahtaab ، نو عروسک ، Samira miss ، armaan ، Sweet92 ، آرتمیس ، ayshin ، sahel aram ، motahare ، بهاربهاري ، ندای آسمانی ، marisa
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ صبح توسط حباب.)
ارسال: #8

طراحی داخلی ،دکوراسیون و طراحی نما،انجام پروژه های ساختمانی
ناظر و طراح معماری
نقل قول
 سپاس شده توسط mahtaab ، Samira miss ، armaan ، Sweet92 ، samae ، asal2012 ، motahare ، یونا ، بهاربهاري ، bahar-h ، ندای آسمانی ، marisa
۲۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #9

کار از فرهنگ سازی گذشته بایدمنقرض بشیم..
دوباره از نو.....
نقل قول
 سپاس شده توسط mahtaab ، نو عروسک ، الی2 ، eternal ، عشقم حسن جون ، nasim.h ، armaan ، آرتمیس ، دریا73 ، bahare71 ، tara60 ، Baby jon ، سارا وسامیار ، motahare ، سیمولی ، ندای آسمانی ، لی لی لا لی ، بهاربهاري ، bahar-h ، marisa
۲۸-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ صبح توسط mahtaab.)
ارسال: #10
[تصویر: خانه مجلل و اشرافی]" alt="تصویر: [تصویر: خانه مجلل و اشرافی]" title="تصویر: [تصویر: خانه مجلل و اشرافی]" />

[تصویر: خانه مجلل و اشرافی]" alt="تصویر: [تصویر: خانه مجلل و اشرافی]" title="تصویر: [تصویر: خانه مجلل و اشرافی]" />

این ترکیب رنگیه که خودم برای اتاق خوابم انتخاب کردم. شاید سرویسمو همین شکلی بخرم یا سفارش بدم.

خدا رو شکر
دختر مرداد
عروس خرداد
مادر... آبان

فال تاروت می گیرم.
نقل قول
 سپاس شده توسط فرفری ، مریم2 ، mohadeseh71 ، elma-e ، saraiiii ، سیمولی ، بهاربهاري ، آوازک ، marisa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام