• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

خانه مبله

۱۴-آذر-۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #11
RE: خانه مبله
می شه تایمه دقیقی که می خوای اجاره بدی رو مشخص کنی
نقل قول
 سپاس شده توسط sani.m
۲۶-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #12
RE: خانه مبله
سلام دوستای گلم من یه خونه دارم که با تموم وسایلش گذاشتم برای فروش
رشتیان کوی فرزانه. آپارتمان سه طبقه سه واحد که ما واحد اولیم کوچه ی بسیار ساکتی داره چون من درس میخوندم برام مهم بود که محله ساکت باشه. آب و برق و گاز جدا آشپزخانه ام دی اف. کل کف خونه سرامیک با پکیج کامل کولر و چراغ گاز رومیزی و لباس شویی هفت کیلویی ال جی کاملا آک بند . یخچال دوقولو. دو تخته فرش12 متری و مبل سفارشی با سفارش پارچه از ترکیه هیچ جا مدلشو نمیتونید پیدا کنید خودم طرح دادم. با میز نهار خوری شش نفره که ست مبل هستش. پرده ی حال ست مبل و فرش. دو عدد لوستر ست . میز عسلی پنج تکه. یک عدد پادری 4در 1 ست فرش برای راهرو. دو اتاق خواب داره که هر دو کاملا موکت شده. دو تا تراس یکی برای اشپزخونه و یکی اتاق خواب عروس. سرویس خواب دارای کنسول آرایشی دراور دار پنج کشویی یک عدد کمد و دو تا پا تختی و تشک طبی به همراه دو عدد پرده اتاق خواب. کلا قیمت 200 میلیون
وسایلارو یک ساله خریدم و اصلانشد استفاده کنم و بخاطر مشکلات مالی سریعا میخوایم به فروش برسونیم. برای یه عروس خانوم که میخواد جهاز بخره اگه مورد پسندش باشه عالیهHeartHeartHeart
شماره تماس:09011319628
لینک تصاویر
[تصویر: خانه مبله]

امضا نمیدم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام