• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

خانه عروس مانلی

۱۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #4711
RE: خانه عروس مانلی
(۲-بهمن-۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ صبح)'negah' نوشته است:  بچه ها من میخوام واسه عروسی خواهرم اینجا برم و واسم ارزونترین شینیون 50تومنی و ارایش 80 تومنی رو انجام بدن کسی تو این ارایشگاه با این قیمتا شینیون و ارایش انجام داده؟راضی بودید؟راهنماییم کنید

اخه میکاپ ۸۰ تومنی با چی انجام میشه چون الان فقط اگر بخوای مژه معمولی بزاری ۴۰ ۵۰ تومن فقط پول خود مژه میشه تصویر: images/smilies/undecided.gif
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #4712
سلام من عروس 4 بهمن  بودم خیلی از ارایش و شینیونم راضی بودم و هرکدوم از دوستامم دیدن خوششون اومد. برخورد سمیرا جون و سمانه جون هم عالی بود
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۰۶ عصر توسط سانازگلی.)
ارسال: #4713
'admin2 dateline='0'' نوشته است:  پر عروس ترین سالن در منطقه غرب تهران 
انواع شنیون ها و میکاپ های روز 
و کلیه خدمات آرایشی و زیبایی
کانال تلگرام مارا دنبال کنید

@maneliiibeautyhouse
آدرس :
پونک، میرزابابایی، عدل شمالی، بهار شرقی، بن بست لاله، پلاک ۴
تلفن :
44488175 - 44488176

برای دریافت آدرس دقیق با هماهنگی به شماره زیر پیام بدهید

09122253071

مدیریت خانم ایزدی
تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/Cxp4cUDTGknwTF8xfrX13Q

سلام دوستان. من پارسال عروس خانم ایزدی بودم تو همین سالنشون. کارشون واقعاااااااا فوق العاده بود. من آدمی هستم که پوستم به شدت آرایش رو میخوره، کلی هم کک و مک روی گونه و چروک زیر چشمم دارم. طوری که روز عقدم تو فاصله ای ک از محضر برسم تالار تمام لکا و چروکای صورتم مشخص شده بود و پوستم کاور کرم پودر رو خورده بود (برای عقد اینجا نرفته بودم). برای عروسی همین استرس رو داشتم و با توجه ب اینکه فرمالیته هم نداشتم، صبح خیلی زود (ساعت ۴) باید میرفتم آرایشگاه ک ساعت ۹ برسم آتلیه و عمارت برای عکاسی. کاملا استرس این رو داشتم ک تا آخر شب هیچی از میکاپم نخواهد موند. ولی در کمال ناباوری، تا ساعت ۳ نصفه شب ک از عروسی برگردم خونه میکاپم تکون نخورد. ینی حتا با اینکه تو گرمترین روز سال بود عروسیم و کلی عرق کردم و کلی هم توی ژستای عکاسی صورتم مالیده شد ب کت همسرم، باز هم کاور صورتم و رنگ و لعب میکاپم کوچکترین تغییری نکرد. این از نقطه نظر کیفیت کار و مواد مورد استفاده. از نظر زیبایی هم ک فقط بهتون بگم که تماااااام افراد حاضر در عروسی و یا حتا اونایی ک نبودن و بعدا عکس رو دیدن، شماره و آدرس آرایشگاه روازم گرفتن. ۳ تا از دوستان خودم بعد از من رفتن پیش ایشون برای عروسیشون. کارشون به شدت فوق العاده بود. من سبک آرایش رو ب خودشون سپردم و ایشون هم طوری منو میکاپ کردن که بیشترین حد ممکن به چهره ام میومد. حتا توی عمارت عکاسی همزمان ۱۳ تا زوج عروس و داماد بودیم و خود عکاسا و عروسای دیگه به من میگ۴تن که چقدر قشنگ شدم. جالبه ک من حتا یک چهارم اونا هم مبلغ پرداخت کرده بودم. 
خانم ایزدی سر قیمت به شدت با عروسا کنار میان. پکیج خود من برای پارسال ( ۱۱ مرداد ۹۷) ۹۵۰ تومان بود ک شامل ناخن و میکاپ و شینیون و اصلاح و ابرو و پاکسازی پوست بود. بعلاوه یه آرایش اشانتیون برای عکس اسپرت یا پاتختی. خلاصه اینکه من و اطرافیان به شدت از حرفه ی بودن میکاپ و شنیون و کیفیت مواد مورد استفاده و همینطور قیمت راضی بودیم. مسیرشم کاملا خلوت و خوش مسیره چون به راحتی میشه از بزرگراه های همت، نیایش، باکری و یا اشرفی اصفهانی رفت اونجا ک توی تایم صبح یا ظهر تمام اینا مسیرای خلوتی هستن.
اخلاقشون هم به شدت خوب بود به طوری ک آدم کنارشون آرامش میگرفت. سرعت عملشون هم عالی بود.
من که خیلی راضی بودم. امیدوارم دوستان هم استفاده کنن و رضایت داشته باشن.
برای دیدن نمونه کارشونم هم برای بازدید عروس میتونید هماهنگ کنید باهاشون و هم اینکه چندین آلبوم بزرگ از نمونه کاراشون اونجا موجود دارن.
راستی مادرم هم ب عنوان همراه من همون سالن بودن و بسیار شیک و ساده و برازنده درست شده بودن.
مادر خانم ایزدی هم تو سالن حضور دارن و برای پوشیدن لباس به شدت به عروس خانما با مهربونی کمک میکنن و خلاصه یه محیط کاملا آرامبخش جهت رفع استرس عروس خانما مهیاست.
ایشالا که شاد و خوشبخت باشید همگی.
ممنون از سمیرا جون

سلام دوستان. من پارسال عروس خانم ایزدی بودم تو همین سالنشون. کارشون واقعاااااااا فوق العاده بود. من آدمی هستم که پوستم به شدت آرایش رو میخوره، کلی هم کک و مک روی گونه و چروک زیر چشمم دارم. طوری که روز عقدم تو فاصله ای ک از محضر برسم تالار تمام لکا و چروکای صورتم مشخص شده بود و پوستم کاور کرم پودر رو خورده بود (برای عقد اینجا نرفته بودم). برای عروسی همین استرس رو داشتم و با توجه ب اینکه فرمالیته هم نداشتم، صبح خیلی زود (ساعت ۴) باید میرفتم آرایشگاه ک ساعت ۹ برسم آتلیه و عمارت برای عکاسی. کاملا استرس این رو داشتم ک تا آخر شب هیچی از میکاپم نخواهد موند. ولی در کمال ناباوری، تا ساعت ۳ نصفه شب ک از عروسی برگردم خونه میکاپم تکون نخورد. ینی حتا با اینکه تو گرمترین روز سال بود عروسیم و کلی عرق کردم و کلی هم توی ژستای عکاسی صورتم مالیده شد ب کت همسرم، باز هم کاور صورتم و رنگ و لعب میکاپم کوچکترین تغییری نکرد. این از نقطه نظر کیفیت کار و مواد مورد استفاده. از نظر زیبایی هم ک فقط بهتون بگم که تماااااام افراد حاضر در عروسی و یا حتا اونایی ک نبودن و بعدا عکس رو دیدن، شماره و آدرس آرایشگاه روازم گرفتن. ۳ تا از دوستان خودم بعد از من رفتن پیش ایشون برای عروسیشون. کارشون به شدت فوق العاده بود. من سبک آرایش رو ب خودشون سپردم و ایشون هم طوری منو میکاپ کردن که بیشترین حد ممکن به چهره ام میومد. حتا توی عمارت عکاسی همزمان ۱۳ تا زوج عروس و داماد بودیم و خود عکاسا و عروسای دیگه به من میگ۴تن که چقدر قشنگ شدم. جالبه ک من حتا یک چهارم اونا هم مبلغ پرداخت کرده بودم. 
خانم ایزدی سر قیمت به شدت با عروسا کنار میان. پکیج خود من برای پارسال ( ۱۱ مرداد ۹۷) ۹۵۰ تومان بود ک شامل ناخن و میکاپ و شینیون و اصلاح و ابرو و پاکسازی پوست بود. بعلاوه یه آرایش اشانتیون برای عکس اسپرت یا پاتختی. خلاصه اینکه من و اطرافیان به شدت از حرفه ی بودن میکاپ و شنیون و کیفیت مواد مورد استفاده و همینطور قیمت راضی بودیم. مسیرشم کاملا خلوت و خوش مسیره چون به راحتی میشه از بزرگراه های همت، نیایش، باکری و یا اشرفی اصفهانی رفت اونجا ک توی تایم صبح یا ظهر تمام اینا مسیرای خلوتی هستن.
اخلاقشون هم به شدت خوب بود به طوری ک آدم کنارشون آرامش میگرفت. سرعت عملشون هم عالی بود.
من که خیلی راضی بودم. امیدوارم دوستان هم استفاده کنن و رضایت داشته باشن.
برای دیدن نمونه کارشونم هم برای بازدید عروس میتونید هماهنگ کنید باهاشون و هم اینکه چندین آلبوم بزرگ از نمونه کاراشون اونجا موجود دارن.
راستی مادرم هم ب عنوان همراه من همون سالن بودن و بسیار شیک و ساده و برازنده درست شده بودن.
مادر خانم ایزدی هم تو سالن حضور دارن و برای پوشیدن لباس به شدت به عروس خانما با مهربونی کمک میکنن و خلاصه یه محیط کاملا آرامبخش جهت رفع استرس عروس خانما مهیاست.
ایشالا که شاد و خوشبخت باشید همگی.
ممنون از سمیرا جون

کارشون بسیاااار عالی و بی نقصه. من خودم یه بار پیششون عروس بودم ک توضیحش رو دادم، ی بار هم برای اسپرت رفتم پیششون ک اشانتیون روی پکیج عروسیم بود و هزینه ای دریافت نکردن، با این حال بسیار عالی بود کارشون و من شب همون روز با همون میکاپ و براشینگ حتا ی مهمونی رفتم و کماکان همه میگفتن ک چقدر خوشگل شدم. ی آرایش کاملا متفاوت با عروسیم بود ولی هردو به شدت چشمگیر و حرفه ای.
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۴۰ صبح
ارسال: #4714
نقل قول:دوستان عزیز، گویا آدرس سالن عروس مانلی تغییر کرده. اگر مایل هستید نمونه کارشون رو ببینید یا باهاشون قرارداد ببندید، حتما با شماره تماس خانم ایزدی (مدیریت و میکاپ آرتیست سالن) که اینجا براتون می‌ذارم تماس بگیرید.
09122253071
به نظرم کاملا ارزش اینو داره که ی سر برید کارشون رو ببینید. من کسیو ندیدم ک کارشون رو دیده باشه ولی انتخابشون نکرده باشه

نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ صبح توسط mobina-hgh.)
ارسال: #4715
کاش کاربرهای فیک اینجا نبودن اطلاعات واقعی میگرفتیم و بدردمون میخورد

تماس گرفتم گفتن تو مراسم تدفین ن Sad

خدای من...با ارزش ترین داشته من تو بودی...نذار از دستت بدم ...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام