• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

خانه عروس مانلی

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آبان-۱۳۹۷ ۰۴:۲۳ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #1
خانه عروس مانلی
پر عروس ترین سالن در منطقه غرب تهران 
انواع شنیون ها و میکاپ های روز 
و کلیه خدمات آرایشی و زیبایی
کانال تلگرام مارا دنبال کنید

@maneliiibeautyhouse
آدرس :
پونک، میرزابابایی، عدل شمالی، بهار شرقی، بن بست لاله، پلاک ۴
تلفن :
44488175 - 44488176

برای دریافت آدرس دقیق با هماهنگی به شماره زیر پیام بدهید

09122253071

مدیریت خانم ایزدی
تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/Cxp4cUDTGknwTF8xfrX13Q

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط hamishe_bahar_1387@yahoo.com ، mahya1369 ، mojgan.A ، 26Noonoosh ، ladyarcher1984 ، المیرا جلالی ، PISCES3074 ، masoumeh.gholami ، farzane_l ، sepi.b ، pegah22 ، reyhaneh-1990 ، گیلاسی ، sabrinaa ، H. O ، atefeh arezo ، baharehtaheri ، shojaei ، hana_nowaroos
۱۵-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ صبح توسط admin3.)
ارسال: #2
آرایشگاه مانلی + بازدید عروس با همکاری آتلیه و آرایشگاه عروس 12 آبان ++
من میخام راجب این آرایشگاه واستون بگم که خودم ماه پیش عروسشون بودم ..
قیمتشم اگه از طرف عروسش معرفی شده باشی یا قرارداد با ارتش داشته باشی 300.000 تومنه ..
که شامل شینیون و میکاپ و ناخن دیزاین تور و اصلاح ابرو و رنگشه ..
کلا خیلی با عروساش راه میاد ..
آدرسش سردار جنگل خ 35م گلستان خ ایران زمین جنوبی ک سجاجید پ47 تلفن 44488175
مدیریت خانم ایزدی..
تو این آرایشگاه دوتا خواهر کار میکنن که یکیشون کار شینیون رو انجام میده یکی دیگشون کار میکاپ ..
من با این آرایشگاه از طریق یکی از بچه های همین سایت آشنا شدم که بهم پیشنهاد کرد و من رفتم دیدم و کارشو پسندیدم و در نهایت باهاش قرار داد بستم ..
با توجه به کار خوبی که ارائه میده قیمت مناسبیم داره مخصوصا اگه عروسش معرفی کنه ..
من 25 شهریور عروسش بودم ..
بم گفته بود ساعت 6 صبح اونجا باشم که من با تاخیر 6.30 اونجا بودم که دیدم سمیرا جون صاحب آرایشگاه منتظر منه ..
از اینکه دیر رسیده بودم عذرخاهی کردمو ایشونم با لبخند پذیرفت ..
وقتی نشستم رو صندلی بم گفت تا زمانیکه من کارتو انجام میدم میتونی بخابی و کاملا ریلکس باشی ..
من واقعا وقتی با اخلاق خوب و آرومش مواجه میشدم استرسم کم میشد ..
بعد چند ساعت که کار میکابش تموم شد من کارشو دیدم خیلی خوشم اومد ..
آرایش چشمام قشنگ شده بود و اونجور که خودم میخاستم ..
من موهامم اونجا رنگ کردم و کارش خوب بود نمیگم عالی اما خوب بود ..
بعد لباسمو کمک کردن پوشیدمو آماده شدم واسه شینیون که کارشو خواهرش سمانه جون انجام داد ..
تو کل مدتیکه آرایشگاه بودم بهم روحیه میدادنو کل نظرمو راجب همه چی میپرسیدن ..
کلا به نظر مشتری خیلی اهمیت میدادن ..
وقتی اونجا بودم چن نفر دیگه هم اومده بودن تا کار عروسشو ببینن ..
کلا بیشتر کارش عروسه تو بیشتروقتا که بری عروس داره ..
من وقتی وارد تالار شدم همه بم گفتن فوق العاده شیکو قشنگ شدی ..
ازعیبای آرایشگاهشم یکی اینه که تابلو نداره یکی دیگشم اینه که توی خونه هستش ..
یعنی طبقه پایینه یه ملک مسکونی هستش البته کاملا مجزاست و بزرگه ..
خواهرو مادرمنم به عنوان همراه اومده بودن اما خب کار عروسش تضمینیه ..
من خواهرم ازکرمی که براش استفاده کرده بود راضی نبود چون بعد چن ساعت بر اثر عرق از بین رفته بود اما برای من با این اینکه ساعت 1 آماده بودم تا ساعت 1 شب بهم نخوردو نماسید ..
یکی از عیبای دیگشم این بود که فرنچ کار حرفه ای نداشت و خود ناخن مصنوعی آماده رو کوتاه میکرد و اندازه بعد میزاشت رو ناخن و میچسبون ..
دیگه ناخونو خودشون طراحی نمیکردن ..
کار شینیونش خیلی خوبه ..
به هر حال این عیبا و محاسن این آرایشگاه بود بنظر من باز اگه کسی خواست بره از نزدیک ببینه بد نیست من که کاملا راضی بودم ..
در کل مسیرش خوبه و محلیت خوبیم داره ..

قیمت های جدید

برای عروس:

دوتا پکج داره 500 نومان و 700 تومانی ..
اولی شامل شینیون و مکابه و دومی علاوه بر شینیون و مکاب کاشت موقت ابرو هم داره برای کساییکه ابروشون ایراد داره .
هزینه های ناخن و رنگ مو اینام جداس ..

قیمت غیر عروس مکاب + شینیون 150 تومنه با خود خانم ایزدی ویژه 250 تومن ..

اینستاگرام :
http://instagram.com/Samiraamakeupartist

پیکت را بنوش رفیق ..
بسلامتی فاحشه های شهرمان که جزخود کسی را نفروختن ..
نقل قول
 سپاس شده توسط samira mz ، sar ، miss69 ، دنیا ، سمان ، immortal.e ، نیکو ، marziye1987 ، ROoyam ، وینی ، الیناز ، Atefeh ، پری-ناز ، zahra66 ، farda ، نارسیس ، aroosak52 ، fatila ، Elena ، mary jun ، mahgol88 ، هاله ، سحر ایرانی ، سحرافشاری ، nina f ، sanaz2512 ، niiloofaar ، ساره ، b@H@r ، sajede shadoone ، Diyana ، n69 ، saghar. ، مـــهریـمـــاه ، كيتي ، kiana1390 ، گل گیسو ، دریا73 ، .shadi. ، مهرنوش جون ، Wild Rose ، sepid.b.r ، آرزو جون ، کاملیا ، مریم 1370 ، pichak2014 ، maryamini ، golpar ، مونا خانووم ، dokhtare iran ، minase ، setiya ، پری ناز و حسین ، شایگان ، SaraRad ، otadi ، Mah and Majid ، هیسرا ، parisa naz ، asal safe ، banoye irani ، فرانک2 ، سحر 68 ، nasibe_603 ، maryam.taheri ، aida_pprc ، zahra_bannooo ، eli5530 ، ماه عروس ، paritaj
۱۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ عصر توسط استاتیرا.)
ارسال: #3
RE: آرایشگاه مانلی
خوب منم عروس مانلی بودم منم براتون مزایاش و معایبش رو میگم دوست داشتید انتخاب کنید من عروس 12 مهرش بودم 10 مهرهم حنابندون داشتم
با اینکه برای 2تا مراسم پشت سرهم اونجا بود ولی دو چهره کاملا متفاوت داشتم از هردکارم هم راضی بودم واقعا عالی شده بودم روز حنابندون هرکسی دید گفت عروسیهم پیش همین میری
تابلو نداره چون بیشتر مشتریاش یا از طریق مشتری هستن ا از طرف اتلیه من از طرف آتلیه رفتم باهام خیلی راه اومد برخورداشون عالی بود اصلا اونجا خسته نمیشی من قرار بود 7:30 برم 8:30 رفتم کار شینیون خیلی خوب بود در تمام لحظه ها نظرت رو میپرسن من نه آرایشم تکون خورد نه موهام خواهرم هم همراهم بود اونم راضی بود آرایش اون هم تا آخرشب هیچی نشد
من بگم بیشتر از 10 بار صورتم رو شستم تا بره هرلحظه میدیدنت انگار تازه از ارایشگاه اومدی
من لباسم طرح اروپایی بود مدل مو رو هم برام ساده و اروپایی زد
من که خیلی راضی بودم قیمتش هم خیلی خوب بود

ناخن رو همون ناخن مصنوعی استفاده میکنه که به نظر من مورد خاصی نیست چون شما چهره و مو براتون مهمه
هرروز هم عروس داره

(۱۵-مهر-۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ عصر)دنیا نوشته است:  آرایش مادلینگشم خوبه ؟

آره روزی که حنابندون من بود برای آرایش مادلینگ اومده بود من که خیلی خوشم اومد

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط fatiti ، دنیا ، الیناز ، نارسیس ، nina f ، niiloofaar ، dokhtare iran ، عروس فروردین ، nasibe_603 ، sasha5000
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
  • بیکیوت مدیس ماساژ
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #4
من تا آخر شب هیچ تغییری رو صورتم ایجاد نشد هرلحظه که میدیدی انگار تازه ز آرایشگه اومدی اینو فیلم بردارمون هم گفت به خود خانم ایزدی که عروسات تا آخر شب تغییر نمیکنن
بریداز نزدیک ببینید تقریبا هرروز عروس داره
قیمتش هم منصفانه است چون یا کسی معرفی میکنه یا از طرف آتلیه میره

نقل قول
 سپاس شده توسط ROoyam
۲۲-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #5
(۲۱-مهر-۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ عصر)Baharnoor نوشته است:  بچه ها شینیوناش حرفه ایه ؟
من میخوام برا پاتختیم برم
میتونه مدل شینون باز با موی اضافه رو خوب دربیاره؟
بعدش گریم هم داره یه ذرررره؟

شینیونش به نظر من خیلی خوبه همش گریمه

نقل قول
 سپاس شده توسط sar ، fatiti ، Mona_jeyrani
۲۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #6
(۲۳-مهر-۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ عصر)mahgol88 نوشته است:  rooyam جون ممنونم گلم. میتونم بپرسم هزینه ش برای نامزدیت چقدر شد؟؟ چه امکاناتی داره؟؟؟

مو و آرایش و ناخن و اینا. ببین ازین الکیا اضافه پکیج نمیکنه که نهار میدیم و اپیلاسیون میکنیم و اینا...
فقط ناخن کار نداره، فرنچ ساده ست و آرایشگاهش تابلو نداره New1

عروسي: شهريور93
تشریفات: رنسانس عالی بود
آتلیه:باراد آریا عالی بود
آرایشگاه:مريم رهنما عالی بود
موزیک: Dodgy زیاد دوس نداشتم
نقل قول
۲۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مهر-۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ عصر توسط fatiti.)
ارسال: #7
(۲۵-مهر-۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ عصر)marziye1987 نوشته است:  ّچه ها کار رنگ مو و ابرو اینام انجام میده یا فقط عروسه
اگه انجام میده خوبه کارش؟

آره مرضی انجام میده ..
موهامو دیدی من اونجا انجام دادم ..
مثلا موهای منو 40 گرفت چون عروسش بودم اما مامانم رنگ و لایتش 60 تومن شد ..
کار ابروشو من خیلی دوس نداشتم اما رنگش خوبه بد نیست هم من هم مامانم اونجا موهامونو لایت کردیم ..

بچه ها اگه معرف خاستین منم میتونین بگین من عروس 25 شهریورش بودم و انروز فقط من عروسش بودم ..
بعدشم برین حتما حتما کارشو از نزدیک ببینین چون سبک آرایش و شینیون سلیقه ایه هستش ..

پیکت را بنوش رفیق ..
بسلامتی فاحشه های شهرمان که جزخود کسی را نفروختن ..
نقل قول
۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ صبح توسط mahgol88.)
ارسال: #8
سلام من اومــــــــــــدم
البته یکمی دیر اومدم Big Grin
شنبه هفته پیش مراسم نامزدیم بود که هرچی بگم کم گفتم. عـــــــالی شده بودم. کسی نبود که نگه خوشگل شدی. واقعا راضی بودم. میشه گفت 100% راضی بودم. آرایشم که اصلا پاک نشد و موندگاریش خیلی خوب بود و مهمتر از همه اینکه اصلا نماسید. موهامم که فر نیمه باز بود. مدل لباسم هم مدل یونانی (رومی) بود که خیلی ساده بود و یه تور از خود لباسم داشتم که به جای تاج از همون تور لباسم برام استفاده کردن. همه چی عــــــالی بود . سوالی داشتین در خدمتمNew1New1Heart

fatiti جووووون واقعا ازت ممنونم که این تاپیک رو ساختی و باعث شدی من با این آرایشگاه آشنا بشمNew1

چقدر از خودم تعریف کردم !!!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin

۲۸ مهر پیوند ابدی من و عشقمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط tala680067 ، کاملیا ، fatiti ، ROoyam ، نیکو ، dokhtare iran
۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ صبح توسط mahgol88.)
ارسال: #9
(۲۵-مهر-۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ صبح)ROoyam نوشته است:  
(۲۵-مهر-۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ صبح)mahgol88 نوشته است:  منم اکی کردم

مبارکه خانم گل. بیای بعدش تعریف کنیاااااا

rooyam جون از من میشنوی خودتو بسپر به دستشون. پشیمون نمیشی. نه که نظر ندی در مورد خودتااا ولی ببین نظر اونا چیه. این تجربه منه. من به نظراتشون احترام گذاشتم و جوابه خوبی هم گرفتم. البته در حین کار همش نظر خودتو میپرسن نه که خودشون سر خود کاری کنن.
مثلا به من پیشنهاد دادن ابروم رو رنگ کنم ولی من کلا رنگ دوست نداشتم و ازشون خواستم که رنگ نکنم.

(۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ صبح)کاملیا نوشته است:  عکس چشم میذارین؟
رنگ ارایشتن
مدل شینیون؟

مبارک باشههههههههههه

عزیزم الان اصلا عکس با کیفیت خوب ندارم. عکسای آتلیه هم که هنوز حاضر نشده. باز فردا صبح توی عکسام میگردم ببینم عکسی که آرایش چشم واضح داشته باشه دارم یا نه. که انشالله میشه Wink اگه شد برات خصوصی میذارم.
رنگ آرایش هم ازت میپرسه که چی دوست داری یا میخوای با لباست ست باشه یا نه. که من گفتم من تیره دوست دارمSmiling
مدل شینیون هم چون لباسم خیلی ساده بود فر نیمه باز New2

۲۸ مهر پیوند ابدی من و عشقمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، ROoyam ، fatiti
۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ صبح توسط استاتیرا.)
ارسال: #10
(۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ صبح)mahgol88 نوشته است:  سلام من اومــــــــــــدم
البته یکمی دیر اومدم Big Grin
شنبه هفته پیش مراسم نامزدیم بود که هرچی بگم کم گفتم. عـــــــالی شده بودم. کسی نبود که نگه خوشگل شدی. واقعا راضی بودم. میشه گفت 100% راضی بودم. آرایشم که اصلا پاک نشد و موندگاریش خیلی خوب بود و مهمتر از همه اینکه اصلا نماسید. موهامم که فر نیمه باز بود. مدل لباسم هم مدل یونانی (رومی) بود که خیلی ساده بود و یه تور از خود لباسم داشتم که به جای تاج از همون تور لباسم برام استفاده کردن. همه چی عــــــالی بود . سوالی داشتین در خدمتمNew1New1Heart

fatiti جووووون واقعا ازت ممنونم که این تاپیک رو ساختی و باعث شدی من با این آرایشگاه آشنا بشمNew1

چقدر از خودم تعریف کردم !!!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin

من جمعه که رفتم گفت خوشگل شده بودی دوست داشتم بیام ببینمت ولی کاری برام پیش اومد نشد
خوشحالم که راضی بودی

(۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ صبح)کاملیا نوشته است:  عکس چشم میذارین؟
رنگ ارایشتن
مدل شینیون؟

مبارک باشههههههههههه

منم تو عکسا می بینم اگه بود میذارم آخه عکسام حاضر نیست
مدل رنگ آرایش حنابندونم چون لباسم فیروزه ای بود یه کوچولو فیروزه ای توسایه ام بود نه که فکرکنید براتون رنگی میکنه هوارتا ها نه خیلی ساده با موهای فر نیمه باز
عروسی که خوب که آرایش خودش رو داره با موهای باز
پاتختی هم نقره ای چون لباسم بود با موهای جمع

نقل قول
 سپاس شده توسط fatiti ، کاملیا ، mahgol88 ، فهیمه.س ، شقایق مهر ، 26Noonoosh ، nandass ، ana goli ، hootsa ، mahgol_m23
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام