• هیژا
  • مهناز

خانه طراحی و دوخت مرسانا

(جزئیات)

سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش کوچه سوم، پلاک158، برج کاج، طبقه سوم، واحد A
شروع پکیج: ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شمال تهران

لباس عروسمزونلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

خانه طراحی و دوخت مرسانا

۵-فروردين-۱۳۹۶, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #41
RE: خانه طراحی و دوخت مرسانا
(۱-فروردين-۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ عصر)'elmira28' نوشته است:  فرق ساتن ها باهم چیه من میترسم تو عکسم برق بزنه اما چند تا عکس عروسم دیدم که ساتن بود خیلی شیک بود الان نمیدونم چکار کنم

عزیزم بستگی داره  خودت چه مدلی بخای
اگر بخای برق نزنه ساتن آمریکایی بگیر  و اگرم روش دانتل یا کار دست کار کنی قشنگ ترم میشه
راستی سعی کن خیلی سفید نباشه یه کم شیری باشه  خیلی شیک تره

نقل قول
۷-فروردين-۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #42
من واسه عید 2 تا مانتو اینجا دوختم خیلی خوش دوخت و شیک شد یکی شو واسه عید دوختم و ساتن دادم که خیلی خیلی شیک وایمیسه و اون یکی تابستونی و روش گل های ریز کار شده اونم خیلی خوبه تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #43
[size=13px]بچه ها من لباس پاتختی مم همینجا دوختم رنگش کرم اما گلهای برچسته داره شبیه شکوفه ، بالای دکلته اش تور داره و آستنش بلنده و دنباله 30 سانتی، واقعا خیلی خیلی خوب شده بود من با مادر شوهرم  مادرم رفتم خیلی خیلی خوب شده بود دوختشون عالی بود و هیکلمو بی نهایت قشنگ کرده بود ، وقتی تنم کردم روی کمرش میخاستم یه تغییری بدم با اینکه قبلا خودم اون طوری خواسته بودم اما اصلا غر نزدن و کاملا درستش کردن خیلی خیلی از برخوردشون خوشم اومد و مادر شوهرمم کلی از لباسم تعریف کرد، چون پارچه ای که بله برون برام آورده بودنو دوختم اولش خیلی استرس داشتم اما خیلی خوب شد
نقل قول
  • اساطیر
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #44
سلام از چه طریقی میتونم نمونه کارتون را دنبال کنم ؟
نقل قول
۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #45
 سلام
چرا من با شماره تلفنشون تماس میگیرم کسی جواب نمیده؟

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: گالری مظهری

نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #46
سلام دوستان
اگر ممکنه بفرمایید حدود قیمت ها برای خرید و اجاره چطوره ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام