• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

خانه طراحی و دوخت مرسانا

(جزئیات)

سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش کوچه سوم، پلاک158، برج کاج، طبقه سوم، واحد A
شروع پکیج: ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شمال تهران

لباس عروسمزونلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

خانه طراحی و دوخت مرسانا

۱۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #31
RE: خانه طراحی و دوخت مرسانا
من بالاخره مزونمو انتخاب کردم خسته شده بودم از گشتن و هی لباسای تکراری دیدن بعد از شو لباستون خیلی خیالم راحت شد
5 شنبه ام که اومدم لباسمو سفارش دادم دیگه خیالم راحت شد مدلی که انتخاب دامنم کامل پایین حاشیه داره که یه تیکه هاییش بالاتره دانتل روی سینه ام تا روی دوخت کمر اومده روی دامن خیلی خوبه امیدوارم پروهم خوب باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdieh27 ، yasi*amin
۱۴-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #32
بچه ها منم مدلی که میخاستم و انتخاب کردم روی سینه اش و پشتش کامل کار دسته 
کاپ سینه اش یه کم پر تر کار شده و اومده پایین کم شده همون لباسیه که میخام حالا پرو برم براتون میذارم عکسشو
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #33
دوستان میشه لطفا عکس جدید بزارین مدل لباسای جدید و دوختش رو بتونیم ببینیم؟
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۶-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #34
بچه ها عروسی منم برگزار شد و خداروشکر خیلی خیلی خوب بود
همه چی خوب بود لباسمم معرکهههههههههههههههههههههههه بودتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
خیلی تو تنم قشنگ خوابیده بود 
جنس دانتل لباسم عالی بود
بندهای دانتلی که اومده بود روی تنم خیلی خوب وایساده بود و تکون نخورد همون طوری که میخاستم وایساده بود روی تنم
گن دوزی عالی بود اذیتم نمیکرد و خیلی هیکلمو قشنگ نشون میداد 
واقعا خداروشکر که این مزونو پیدا کردمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط yasi*amin
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #35
(۱۶-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ عصر)'چهرزاد بانو' نوشته است:  بچه ها عروسی منم برگزار شد و خداروشکر خیلی خیلی خوب بود
همه چی خوب بود لباسمم معرکهههههههههههههههههههههههه بودتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
جنس دانتل لباسم عالی بود
بندهای دانتلی که اومده بود روی تنم خیلی خوب وایساده بود و تکون نخورد همون طوری که میخاستم وایساده بود روی تنم
واقعا خداروشکر که این مزونو پیدا کردمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عزیزم میشه لطفا  اینجا یا خصوصی عکس بزاری ؟میخوام نوع دوختشون اینارو ببینم

نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ صبح توسط چهرزاد بانو.)
ارسال: #36
(۱۷-اسفند-۱۳۹۵ ۰۵:۱۵ عصر)'کیمیا کاف' نوشته است:  
(۱۶-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ عصر)'چهرزاد بانو' نوشته است:  بچه ها عروسی منم برگزار شد و خداروشکر خیلی خیلی خوب بود
جنس دانتل لباسم عالی بود

عزیزم میشه لطفا  اینجا یا خصوصی عکس بزاری ؟میخوام نوع دوختشون اینارو ببینم

عزیزم من عکس خودمو نمیتونم براتون بذارم اما عکس لباسمو که اونجا تو تن عروس دیدم و خوشم اومد و براتون خصوصی میفرستم این لباس خودمه

عزیزم ارسال پیام خصوصیت بسته اش نمیتونم بفرستم
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #37
من هم لباسهای اینجارو دیدم به نظرم دوختشون هم تمیز بود ولی خودم تومدل هنوز دودل هستم 

نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #38
من واقعا به هرکی این مزون و معرفی کردم بعدش ازم تشکر کرده و خیلی راضی بوده واقعا ممنونم امیدوارم همیشه همین طوری بمونن
نقل قول
 سپاس شده توسط چهرزاد بانو ، Aseman_69
۲۵-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #39
بچه ها منم لباسمو همین مزون سفارش دادم از اینجا و معرفی یکی از دوستام شناختمش واقعا رفتم پرو خیلی خوب بود من یه کم مدل تور بدن که روش دانتل باشه کامل دوست داشتم که خیلی شیک دارن روش کار میکنن عااااالیه
نقل قول
 سپاس شده توسط eli_ fahimi
۱-فروردين-۱۳۹۶, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #40
فرق ساتن ها باهم چیه من میترسم تو عکسم برق بزنه اما چند تا عکس عروسم دیدم که ساتن بود خیلی شیک بود الان نمیدونم چکار کنم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام