• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس

خانه طراحی و دوخت مرسانا

(جزئیات)

سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش کوچه سوم، پلاک158، برج کاج، طبقه سوم، واحد A
شروع پکیج: ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شمال تهران

لباس عروسمزونلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

خانه طراحی و دوخت مرسانا

۲۰-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #21
RE: خانه طراحی و دوخت مرسانا
چقدر بده خواهر شوهرت زودتر از تو جا به این خوبی و پیدا کنه3 (12)3 (12)
اما واقعا لباسی که خواهرشوهری اینجا دوخته بود محشر بود، سنگ هاشو انقدر خوب چیده بود که حرف نداشت هیکلشو عالی کرده بود، من میخام واسه پاتختیم یه لباس بادمجونی خیلی باحال بدوزم ایشالله اینجا، یه لباسم دیدم تو مزونشون که پوشیدم محشر به تنم نشست که اونو بیعانه اجاره دادم اما نمیخاستم دربیارم لباس و Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط katayoooon ، eli_ fahimi ، چهرزاد بانو
۲۵-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #22
رنج قیمتا چقدره؟ کارشون آنقدر خوب هست که مدلای خاص و فشن هم بتونن خوب بدوزن؟
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #23
(۲۵-بهمن-۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ صبح)سمیه محمدی نوشته است:  رنج قیمتا چقدره؟ کارشون آنقدر خوب هست که مدلای خاص و فشن هم بتونن خوب بدوزن؟

عزیزم من لباس عروسیمو مرسانا دوختم خودشون کلی ژورنال خوب دارن خودتم میتونی ببری٬ من اینطوری لباسمو انتخاب کردم که از تو ژرنال دامنمو از یه مدل انتخاب کردم بالاتنه از یکی دیگه یعنی یه مدل کامل واسه خودم ساختمNew2
ولی کارشون محشر بود خیلی آدمای حرفه ای بودن به نظرم حتما برو باهاشون مشورت کن
ببین قیمتاشون با امیراکرم هیچ فرقی نداره من اولش سر همین شک کردم اما واقعا با انصافن ٬من دوختم 1800 شد ولی برای من هرجاش یه مدل کار شده بود ساده تر باشه مدلت حتما ارزون تر میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط چهرزاد بانو
  • گروه ژ
۲۶-بهمن-۱۳۹۵, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #24
بچه ها من پرو آخرمم رفتم مرسانا خیلی خوش دوخت معرکه شده بود بالا تنه ام دانتل داشت و بالا دکلته ام تور بود که از دانتلم اومده بود روش خیلی متقارن و خوب شده بود دامنمم پایینش دانتل کار شده بود و چیز خوبی که داشت اتصال بالا تنه و دامن بود که من خیلی دوست داشتم مرتب بود مثل بعضی مزونا یه گل گنده نزده بودن خیلی شیک دانتل رو کم شده بود
مرسی از مرساناNew1New1New1New1
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #25
وااااااای از همه کسایی که میان نظراشونو میذارم ممنونم ٬ من خواهر قشنگم عروسیشه ولی چون شاغله وقت نداره نوعروس بخونه من چون میخوندم گفتم بره این مزون و ببینه و دفعه اولی که رفتیم از مشاوره هاشون خیییلیی خوشش اومد و سفارش داد از پرو اول عاشق لباسش شده بود تا امروز که رفتیم لباسو و تحویل گرفتیم واقعا معرکه شده بود LubLub
همه چیش درست حسابی بود دامنش بالاتنه اش تقارنش همه چیش
نقل قول
 سپاس شده توسط iiimaryamiii ، mahdieh27 ، چهرزاد بانو
۴-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #26
(۲۷-بهمن-۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ عصر)'مامان صبا' نوشته است:  وااااااای از همه کسایی که میان نظراشونو میذارم ممنونم ٬ من خواهر قشنگم عروسیشه ولی چون شاغله وقت نداره نوعروس بخونه من چون میخوندم گفتم بره این مزون و ببینه و دفعه اولی که رفتیم از مشاوره هاشون خیییلیی خوشش اومد و سفارش داد از پرو اول عاشق لباسش شده بود تا امروز که رفتیم لباسو و تحویل گرفتیم واقعا معرکه شده بود LubLub
همه چیش درست حسابی بود دامنش بالاتنه اش تقارنش همه چیش

چقدر خوب مامان صبا که تجربه تو گذاشتی حالا من فردا واسه شو مزونشون میرم که اگر همین قدر خوب بود لباسمو سفارش بدم 

خیلی واسه لباس گشتم واقعا اون مدل و دوختی که میخام و پیدا نمیکنم

نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #27
بچه ها لطف کنید میرید برامون تعریف کنید مدل لباسا و کاراشون چی بودو چیکار را کردن و لباسای جدید مدلاشون چیه لطفا از مدل پارچه هام بگیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #28
بچه هامن تو قسمت مقایسه آرایشگاهها در مورد آرایش صورت و مو عروسا تو شو گفتم اگر میخاین اونجا بخونین اما در مورد لباسها بذارید بگمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
4 مدل لباس مختلف تن عروسا بود اولی که من عاشق لباسش شدم یه لباس بود با سانتن که پرسیدک گفتن ساتن آمریکایی بود، پف متوسط داشت بالاتنه اش آستین افتاده نازک بود که کل بالاتنتش سنگ کارشده بود که فکر کنم یه نوع دانتل بود اما خیلی پرسنگ
بهد کل بالاتنه اش کار شده بود و آستینشم همین طور بعد یع ذره تا روی دامن اومده بود اما کل پایین دامنش دور تا دور از همین دانتل کار شده بود
لباس خیلی فوق العاده ای بود
قیمتشم فکر کنم حدود 1800 بود ، اما تو جشنوارشون تو غیر جشنوارشون حدودا 2.800 تا 3 تومن بوده
لباس بعدی عروس دامنش پف دار بود و روش گلهای برجسته مار شده بود با مروارید هم بلاتنه اش هم دامنش اینم خوب بود اما اولی چشم منو یه جر دیگه گرفته بود
لباس بعدی خیلی به درد نامزدی میخورد چون مدل ماهی بود که بالاش دانتل بدون نگین گارشده بود و بندی بود روی سینه اش خیلی خوب کارش شده بود و مدل ماهیشو خیلی تمیز در آورده بود از بالای زانو یهو چین دار میشد من از این مدلم خوم اومد شاید برای بقیه مراسم بشه استفاده کرد، پشتشم دانتل بود روی کمرش جالب بود برام
آخرین لباسم خیلی خوب بود آستین دار با دامن پفی که هم کل لباس کار شده بود روی دامن تکه های دانتل کار شده بود اما آاستین و بالاتنه اش کار شده بود
فکر کنم همه لباسا تو مزونشون بود به نظرم حتما برید بببیند مخصوصا که الان تو جشنواره ان قیمت لباساشون خیلی خیلی خوبه
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #29
اینجا لباس هم میدوزن یا فقط امادس لباس ها؟هزینشون از چقدر شروع میشه؟
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #30
(۸-اسفند-۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ عصر)'آوا توکلی' نوشته است:  اینجا لباس هم میدوزن یا فقط امادس لباس ها؟هزینشون از چقدر شروع میشه؟

عزیزم هم لباس میدوزن هم آماده دارن من خودم رفتم سفارش دادم که برام بدوزن
الان تو جشنواره فروششونه تخفیفاشون خیلی خوب بود 
لباساشون از 1.5 شروع میشه اما حدود لباساشون همینه تو جشنواره تا قبل ید جشنوارشون
من خییییلییییی گشتم اما میتونم واقعا بگم کارشون معرکه اس

نقل قول
 سپاس شده توسط katayoooon ، mahdieh27 ، سمانه عروس96
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام