• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

خانه طراحی و دوخت مرسانا

(جزئیات)

سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش کوچه سوم، پلاک158، برج کاج، طبقه سوم، واحد A
شروع پکیج: ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شمال تهران

لباس عروسمزونلباس حنابندانلباس شبدوخت لباسلباس مجلسیژورنال عروسلباس نامزدی

خانه طراحی و دوخت مرسانا

۱-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #11
RE: خانه طراحی و دوخت مرسانا
میشه خواهش کنم ادرس اینستای این مزون رو به من هم بدید ShyShyShyShyواگر کسی لباس نامزدی تواین مزون دوخته بگه شرایط کارشون به چه صورته ؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۶-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #12
(۱-دي-۱۳۹۵ ۰۴:۲۳ عصر)sara7788 نوشته است:  میشه خواهش کنم ادرس اینستای این مزون رو به من هم بدید ShyShyShyShyواگر کسی لباس نامزدی تواین مزون دوخته بگه شرایط کارشون به چه صورته ؟؟؟؟؟؟؟

آدرس اینستاشون: mersanabridesgallery هست
اما من خودم نرفتم هنوز در مورد شرایطش چیزی نمیدون که چجوری هستHuh
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ عصر
ارسال: #13
چه مدلای قشنگین....................
کارشون تمییز به نظر میاد اما باید رفت و دید تا از نزدیک نبینی فایده نداره
جاش کجاست؟؟؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط elmira28
  • گروه ژ
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #14
Smile RE: خانه طراحی و دوخت مرسانا
سلام
من لباس نامزدیمو اینجا دوخت عالی شده بود با اینکه هیکلم نقص داشت ولی انقد قشنگ دوخته شده بود که همه میگفتن چقد خوش هیکل شدی! عالی بود بی نظیر...واقعا راضی بودم...
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #15
من دو هفته پیش برای سالن آرایش رفته بود بعد رفتم مزون، مشاوره هاشون برام خیلی جالب بود و گنی که تو لباس کار میکردن خیلی شیک و درست حسابی بود، خیلی راجب مدل باهم حرف زدیم و واقعا آخرش به اونی که میخاستم رسیدم، برای پاتختی ام یه لباس سفارش دادم خیلی ذوقشونو دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط سمانه عروس96 ، elmira28
۱۶-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #16
سلام خسته نباشید...
متاسفانه شماره تماساتون همش مشغوله مادر شوهرم یه پارچه داده بهم میخوام برای نامزدی دوستم لباس بدوزین برام میشه بهم بگین چه تایمی میتونم بیام؟New2
نقل قول
 سپاس شده توسط elmira28
۱۶-بهمن-۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #17
دوستم هفته بود اینجا واسه عروسیش لباس اجاره کرده بود، منم احتمالا این هفته میرم آخه خیلیییی تعریف کرد از کیفیت دوخت و پارچشون
نقل قول
 سپاس شده توسط elmira28
۱۸-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #18
منم اینجا کت دامن دوختم خیلی خوب بود کارشون ، مدلایی ام که ارائه میدادن واقعا جدید وعالی بودNew1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط چهرزاد بانو
۱۹-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #19
من هنوز وقت نکردم واسهلباس عروس برم اما حتما میرم اینجا رو چون خیلی تعریفشو شنیدم، هم در مورد کیفیت دوخت هم درمورد قیمت و اخلاقشون تقریبا فکر نکنم خیلی بگردم و برم اینجا
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #20
(۱-دي-۱۳۹۵ ۰۴:۲۳ عصر)sara7788 نوشته است:  میشه خواهش کنم ادرس اینستای این مزون رو به من هم بدید ShyShyShyShyواگر کسی لباس نامزدی تواین مزون دوخته بگه شرایط کارشون به چه صورته ؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم آدرس اینستاشون اینه
https://www.instagram.com/mersana_bridesgallery/
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام