• تشریفات صدف
  • تشریفات آدم و حوا

خاطرات روز خواستگاری

۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #871

RE: خاطرات روز خواستگاری
(امروز ۰۶:۲۲ عصر)'مانلی22' نوشته است:  اتفاقا به نظر من بزارید تعریف کنه. با دیدگاه پسرا اشنا شدن همچین بد هم نیست. شاید به خیلیا کمک کنه. ایشون هم داره از دید خودش تعریف میکنه دیگه.

نظر منم همینه
واقعا منم فکر نمی کردم پسرا به این چیزا ااصلا توجه کنن!!!! 
برام جالبه که هدف خواستگاری های سنتی رو از دیدگاه خانواده پسرا می بینم!!! (ما برادر نداریم)

اتفاقا به نظر من برای دخترامونم خوبه...
که اگه دیدن خانواده پسر زنگ نزد، خیلی وقتا مشکل از اونها نیست... صرفا بهم نمی خوردن یا پسر خودش رو پایین تر می دیده...
درسته واقعا روح دخترا تو همچین خانواده هایی آسیب می بینه اما اگه بدونن که پسرا چه دیدگاهی دارن، اینقد به خودشون فشار نمیارنتصویر: images/smilies/sleepy.gif

درس بگیر
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22 ، بهـــاره ، مونا بانو* ، سانی69
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #872
دوستان چیزی نیست که
ایشونم نظرشونو گفتن
من کاری ندارم توش اغراق داره یا نه
مثل یه نویسنده نوشته شده و جالبه
بیشتر کاربران اینجا خانم هستن
خوبه با نظر یه اقا مواجه شدن
اینکه ببینیم به چه چیزایی توجه میکنن

مطمئنم که خدا هیچ وقت دیر نمیکنهتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا89 ، بهـــاره
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #873
واقعا نشستین اینهمهههه داستان های شر و ور milad khan رو خوندید؟؟؟تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gif تصویر: images/smilies/exclamation.gifجوابشم دادید؟!!!!!تصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gif بیخیااااااااال باباااااتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif داره به ما میخده.به حرص خوردن شماهاتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نقل قول
 سپاس شده توسط سانی69
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #874
آره خدایی من خوندم! آخه خودم یکی دوتا خواستگار بیشعور داشتم میخواستم ببینم تو ذهن اینجور آدمها چی میگذره. فهمیدم چیز مهمی که بخوام فکرم و مشغولش کنم نبوده.

گر می نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را
تو غره بدان مشو که می مینخوری
صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا

نقل قول
 سپاس شده توسط سارا89 ، مونا بانو* ، سانی69 ، ستی‌لیته
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام