• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

حمام و سرویس ها

۱۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۴۶ صبح
ارسال: #181
RE: حمام و سرویس ها
من دستشویی رو الان میشورم و دو نفرم هستیم و سر کار ولی دقیقا فرداش بوی بدی میگیره که با نم قاطیه و بوش میزنه تو هال یعنی الان بشوری فردا بو میده فقط تا وقتی بوی مواد شوینده هست خوبه اسپری و خوش بو کننده هم که استفاده میکنم با اون بو قاطی میشه و حال بهم زن
احساس میکنم درش باز باشه که خشک بمونه کمتر بو میگیره ولی در دستشویی هم که نمیشه باز گذاشت چیکار کنم به نظرتون
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #182

(۱۳-مرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ صبح)'mahroo1371' نوشته است:  من دستشویی رو الان میشورم و دو نفرم هستیم و سر کار ولی دقیقا فرداش بوی بدی میگیره که با نم قاطیه و بوش میزنه تو هال یعنی الان بشوری فردا بو میده فقط تا وقتی بوی مواد شوینده هست خوبه اسپری و خوش بو کننده هم که استفاده میکنم با اون بو قاطی میشه و حال بهم زن
احساس میکنم درش باز باشه که خشک بمونه کمتر بو میگیره ولی در دستشویی هم که نمیشه باز گذاشت چیکار کنم به نظرتون

من چند تا از خونه اقوام وآشناهامون رفتم دیدم همینکار رو میکنن و اصلا نه سرویس بهداشتی بود میداده و نه پذیرایی
خودشون هم خیلی تمیز و مرتب هستند و  سرویس بهداشتی شون یه جورایی به اصلطلاح خومون برق میزد 
من ازشون پرسیدم چکار میکنن اصلا بو نداره , گفتن حسابی میشورن و در سرویس رو باز میزارن 
از خشبو کننده ها هم استفاده کنی هم که نتیجه بهتر میشه 

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط mahroo1371
۲-آبان-۱۳۹۷, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #183
RE: خوشبو کردن حمام...
(۲۸-مرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ عصر)'Aroose Maloos' نوشته است:  میشه واسه خوشگل کردن حمام ایده بدی ممنون

یه نگاهی به این ایده های مدرن بنداز:در ادامه معرفی و بررسی نمونه های طراحی و دکوراسیون سرویس بهداشتی ، در این بخش به سراغ نمونه هایی متفاوت رفته ایم. نمونه هایی از طراحی با متریال های رنگ تیره. شاید استفاده از رنگ های تیره نظیر سیاه، خاکستری تیره و رنگ های این چنینی، مطابق شخصیت و سلیقه خیلی افراد نباشد. اما آن دسته ای هم که استفاده از این رنگ های را می پسندند، قطعا این رنگ ها را به تنهایی در فضا تحمل نمی کنند و این رنگ های تیره را در ترکیب با دیگر رنگ ها، می پسندند.از این رو در این قسمت نمونه هایی از طراحی سرویس بهداشتی به سبک مدرن را آماده نموده ایم که از همراهی متریال های تیره رنگ با چوب ایجاد شده اند. در این نمونه ها، کاشی، سرامیک، سنگ و یا هر متریال دیگری که به عنوان متریال اصلی مورد استفاده است، از خانواده رنگ های تیره انتخاب شده است و چوب، با رنگ قهوه ای متمایل به تیرگی مورد استفاده قرار گرفته است.در ادامه دعوت می کنیم این نمونه ها را مشاهده نمایید. اگر به عنوان یک طراح قصد دارید سرویس بهداشتی طراحی نمایید، این ایده ها را نیز در ذهن داشته باشید.[تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] [تصویر: حمام و سرویس ها] منبع: شرکت معماری آوگون
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
  • گروه ژ
۲۲-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #184
من پودردست+پودرماشین+جوش شیرین قاطیمیکنم برای دستشویی وحمام وسینک استفاده میکنم حسابی تمیزمیشه.
برای خوشبوبودن دستشویی صابون سیو هلورنده کنیدتوجوراب بریزید سرش ببنیدبالای سیفون یااینه بزاریدخوشبومیشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، nazgol22 ، baran89 ، یار پنهان
۱۲-بهمن-۱۳۹۷, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #185
بچه ها جون من یه کاری کردم. کاسه توالتمون (ایرانی) یه لکی داشت که با هیچی پاک نمیشد منم روش سیم کشیدم لکه رفت ولی جاش سیاه شد. الان یه تیکه کوچک سیاه مونده روش. دیگه کاری از دستم برنمیاد؟ خیلی زشت شده. تصویر: images/smilies/confused.gif
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #186
(۱۳-مرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ صبح)'mahroo1371' نوشته است:  من دستشویی رو الان میشورم و دو نفرم هستیم و سر کار ولی دقیقا فرداش بوی بدی میگیره که با نم قاطیه و بوش میزنه تو هال یعنی الان بشوری فردا بو میده فقط تا وقتی بوی مواد شوینده هست خوبه اسپری و خوش بو کننده هم که استفاده میکنم با اون بو قاطی میشه و حال بهم زن

از جرم گیرم استفاده میکنی؟ معمولا بوی بد بخاطر وجود جرم هست اگه اون جرما از بین برن دیگه بوی بد نمیده.

نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #187

دوستم ی امکان هست و اون اینکه ممکنه چاه توالتتون پر شده باشه یا چیزی گیر کرده باشه و محتویات چاه بالا باشه، ی نگا بندازید اگه بالا بود طوری ک میبینید یا نیاز ب تخلیه داره یا فنرزدنتصویر: images/smilies/undecided.gif

بيايد يه كم برگرديم به اصول اخلاقي و انسانيت
بخدا اونقدام سخت نيست
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۴۹ صبح
ارسال: #188
برای تمیز کرده لکه های زرد کاسه توالت و توالت فرنگی ـ کاشی کف سرویسها ، مایع جرم گیر ( من ) کارایی بسیار زیادی داره و عالیه . من امتحان کردم راضیم
نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #189
RE: خوشبو کردن حمام...
(۴-شهريور-۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ عصر)'kimiya' نوشته است:  بنظر من سرویس قلب خانه هسBig Grin
پس بهتره همیشه شیک و تمیز باشه

واقعا. سرویس خیلی خیلی مهمه. 

نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #190
استفاده از بو گیر آنتی باکتریال هم توصیه میشه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام