• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

حلقه ی نامزدی تو دست راست یا چپ ؟

۱۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #41
RE: حلقه ی نامزدی تو دست راست یا چپ ؟
من نشونمو دست راست...حلقمو دست چپ انداختم

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #42
منم از همون اول انداختم دست چپم.

نشونمو خیییییلی بیشتر از حلقه م دوست دارم چون همسرم خودش تهنایی رفته بود خریده بودNew2

اینکه یه ماه قبل بله برون بدو بدو و بدون اینکه کسی بفهمه رفته بود انگشتر خریده بود برام یه دنیااااا ارزش داره

خدای مهربون مراقب همه ی بچه ها باش.نی نی منم سالم نگهدارAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride
۲۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #43
من نشونمو دست چپ انداختم یه حلقه ساده بود و بعد که انگشتر نامزدی رو آوردن انگشتر نامزدی رفت دست چپ و حلقه نشون دست راست و حلقه ازدواجمم رفت دست چپ و نوشنم هم رفت پشت انگشتر ازدواجم و اگه بخوام انگشتر نامزدیم رو هم بندازم می ره دست راست که زیاد خوشم نمیاد انگشتر بارون بشم

کاش تلخی زندگی یکم الکل داشت ، شاید مستمان می کرد و کمی فراموشش میکردیم !
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #44
(۲۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ عصر)nanooshka نوشته است:  من نشونمو دست چپ انداختم یه حلقه ساده بود و بعد که انگشتر نامزدی رو آوردن انگشتر نامزدی رفت دست چپ و حلقه نشون دست راست و حلقه ازدواجمم رفت دست چپ و نوشنم هم رفت پشت انگشتر ازدواجم و اگه بخوام انگشتر نامزدیم رو هم بندازم می ره دست راست که زیاد خوشم نمیاد انگشتر بارون بشم

نانوش من که نفهمیدم تو چه کردی
همش در حال در آوردن از دست چپ و توی دست راست کردن بودی3 (12)3 (12)3 (12)

سعي كن آنقدر كامل باشي
كه بزرگترين تنبيه تو براي ديگران
گرفتن خودت از آنها باشد.(پائولو كوئيلو)
نقل قول
 سپاس شده توسط Saghi ، ارغوان د ، بهاردخت ، golpar ، ssaminn ، mahboob banoo
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ صبح
ارسال: #45
من یه جا خوندم که از انگشت حلقه دست چپ به سمت قلب آدما یه رگه که وقتی انگشترو تو دست چپ می ندازی در واقعه همیشه روی اون رگه و حس بهتری به آدم میده برای همین از قدیم می ندازن تو انگشت حلقه دست چپ

دوستای گلم من دیگه کمتر نوعروس میام اینه که اگه کاری داشتین پیام خصوصی بذارین New1
نقل قول
 سپاس شده توسط النا ، ارغوان د
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #46
(۲۵-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ صبح)sar نوشته است:  من یه جا خوندم که از انگشت حلقه دست چپ به سمت قلب آدما یه رگه که وقتی انگشترو تو دست چپ می ندازی در واقعه همیشه روی اون رگه و حس بهتری به آدم میده برای همین از قدیم می ندازن تو انگشت حلقه دست چپ

منم اینو شنیده بودم و واقعا وقتی انگشترم به این انگشتمه یه حس دیگه ای دارم .....حالا نمی دونم این اثبات علمیه این قضیه است یا تلقینه من ConfusedConfusedConfused

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم86
۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #47
عززززیزم مهم حس خوبیه که داری

دوستای گلم من دیگه کمتر نوعروس میام اینه که اگه کاری داشتین پیام خصوصی بذارین New1
نقل قول
۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #48
من که برای نامزدیم ، نامزدم اصرار داشت که دست چپ انگشت دوم بندازم. روز نامزدی هم که میخواست بندازه تو دستم، من اول دست راستمو آوردم بالا گفت " دست رااااست؟؟ دست چپ Big Grin" خلاصه فعلاً که دست چپ انداختمش، حلقه ازدواج که اومد جاشونو عوض میکنم میره تو دست راستم...
نقل قول
۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #49
واسه من قراره احتمالا تا 2هفته دیگه بیارن البته خودمو نامزدم قراره بریم بگیریم.روزه بله برونم زود میکنمش دسته چپمNew2
نقل قول
۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-شهريور-۱۳۹۱ ۰۶:۱۹ عصر توسط sana jigili.)
ارسال: #50
ما رسم داریم انگشتر نامزدی میره انگشت دوم دسته راست و داماد هم ساعتی که بش میدن برای نامزدی میندازه دسته راست . وحلقه ازدواج رو هر دو میندازن انگشت دوم دسته چپ . و همچنین ساعت های عقدشون رو میندازن دسته چپ که این ساعت معمولاسته و عروس برای داماد و داماد برای عروس میخره.

خدا جونم دارم کم کم به کسی علاقه مند میشم.
کمکم کن ایندفعه اشتباه نکنم.
دوسش دارم داسم داره

کمکمون کن.

دعامون کنید دعاتون میکنم.New1
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام