• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

حجاب و پوشش در سفرهای خارجی

۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ صبح توسط saie.)
ارسال: #11
RE: حجاب و پوشش در سفرهای خارجی
 چرا هیچکی در مورد حجاب خودش و تجربیات شخصیش چیری نمیگه؟

من به کسی که حجاب واقعی داره حق می دم با اینکه درکش نمیکنم ولی خب به یه چیزی اعتقاد داره . اما اونایی که اونجا هم مثل ایران شال می ندازن سرشون و نصف موهاشون از جلو و عقب بیرونه واقعا فازشون چیه ؟ خارجیا می دونن اسلام و حجاب چیه ولی واقعا این یه تیکه پارچه ی شل و ول رو سر بعضی ایرانیا رو خیلی با تعجب نگاه می کنن .

خیلی خوب گفتی
تو عروسیها هم بعصی ها همین طورین
مثلا می بینی ساپورت نازک داره با دامن روی زانو . دستاش هم لخته بعد شال سرش می کنه که موهاش از پشت آزاده.
خوب راحت باش دیگه این بساطها چیه؟؟

نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92 ، ailineto ، رویای زیبا ، Hani kocholo
۳۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #12
من یه سفر استانبول رفتم-چندسال قبل-قبلش برای پوشش وآرایش تحقیق کرده بودم-بااینکه خودم کلا کم آرایش میکنم وبیشتر درحدگریمه-اونجاهمون روزاول که واسه صبحونه رفتم رستوران دیدم آرایشم زیاده-روزای بعدش فقط ضدآفتاب میزدم و روزگونه و یه روزلب ملیح-لباس هم شلوارک برمودا با تاپ میپوشیدم و صندل-توتابستون کسی شلوارجین نمیپوشید مثل ایرانیا-یه شورت نخی و تاپ رنگ روشن میپوشیدن اونادرباره آرایشم بگم که غلیظترین آرایش رو عربهای باحجاب داشتن-بعد ایرانیا-ازلحاظ پوششم هرکی خیلی لخت بود ایرانی بود-درباره آقایون هم بگم که تو پارک آبی بهمون گیر دادن ومتلک پروندن جوری که بزور ازدستشون فرار کردیم-بعدم اکثرا مست بودن
یه نکته برام جالب بود-تو مترو بودیم یه آقای اهل اونجا اومد با دوستم حرف زد و ازش خواست باهاش دوست بشه وقتی دوستم بهش جواب منفی داد خیلی مودبانه تشکروبعدخداحافظی کردورفت

وایسادنیا...من میخوام پیاده شم
نقل قول
 سپاس شده توسط رویای زیبا
۳۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ عصر توسط asal.sh.)
ارسال: #13
واااااای که چقدر با حرفاتون چیزهایی که دیدم برام تداعی شد من چند ساله مالزی دانشجوام وقتایی که میریم جاهای توریستی کوالالامپور خیلی خیلی راحت میشه فهمید کیا ایرانی هستن
به شدت هررررررررر چه تمام تر ارایش دارن. به نظر من به جای اینکه قشنگ باشه بیشتر زننده است
و به شدت هر چه بیشتر تر لخت!
به خدا اروپایی ها هم اینقدر لخت نیستن نهایت یه تاپ و شلوارکه دیگه
باور کنید لباسایی تنشون دیدم انگار لباس خواب یا لباس هایی تو مرکز خریدا پوشیدن که انگار میخوان برن عروسی!
با دوستمون موافقم موها همه زرد! سوخته! وز وزی
چه اصراریه خب!
به قول دوستمون یه کم مطالعه درباره نوع پوشش ضرری نداره ها
لخت بودن نشونه با کلاس بودن نیست!
اینجایی ها حجاب خاص خودشونو دارن اگر دارن واقعا یه تار مو مشخص نیست حتی برای اطمینان زیر روسریشون یه چیزی مثل کلاه میپوشن اما خب بلوزشون استین کوتاهه و از دید فرهنگشون حجاب اینطوری معنی میشه یا این مدلی هستن یا حجاب ندارن حالت وسط براشون وجود نداره
اما منم مثل شما فاز خیلی از ایرانی ها رو متوجه نمیشم شلوار تنگ بلوز تنگ یه عالمه ارایش موهای بیرون اما یه نصف شالتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gif

چون نهالی سست میلرزد روحم از سرمای تنهایی...
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، ailineto ، رویای زیبا ، چکاوک ، heven
۳۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #14
ماشالله ایرانیا چه با حجابشون چه بی حجاب همه جا تابلو میکنن خودشونو ، یادمه تو پارک ابی یه خانوم با تیپ اداری یعنی مانتو شلوار و مقنعه اومده بود سر استیانا و پاچه هاشو کش انداخته بود همه ی بازی هارم میرفت خود من به شخصه اونروز کلی خندیدم و خجالت کشیدم ، خب خانم عزیز شما که اینقدر اخرتت برات مهمه که شبیه دلقک سیرک بیای پارک ابی و ابروی مملکتو ببری به خاطر همون اخرت از لذت پارک ابی هم چشمپوشی کن لطفا اگرم نمیتونی لذت های دنیارو کنار بزاری پس متناسب لباس بپوش ، میبتونست لباس غواصی بپوشه خب ، در ضمن لباس وسیله ای برای زیباتر شدنه اگر شیکم گنده ای داریم دلیل نمیشه چون اونجا ازادیه یه ناف چاق پشمالو رو بندازیم بیرون ، راجع به ارایش کردنم چیزی نمیگم چون واضحهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

خدایا شکرت 
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفندی ، رویای زیبا ، sheryshery ، sam6900
۳۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #15
(۳۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ عصر)'sherioshahab' نوشته است:  ماشالله ایرانیا چه با حجابشون چه بی حجاب همه جا تابلو میکنن خودشونو ، یادمه تو پارک ابی یه خانوم با تیپ اداری یعنی مانتو شلوار و مقنعه اومده بود سر استیانا و پاچه هاشو کش انداخته بود همه ی بازی هارم میرفت خود من به شخصه اونروز کلی خندیدم و خجالت کشیدم ، خب خانم عزیز شما که اینقدر اخرتت برات مهمه که شبیه دلقک سیرک بیای پارک ابی و ابروی مملکتو ببری به خاطر همون اخرت از لذت پارک ابی هم چشمپوشی کن لطفا اگرم نمیتونی لذت های دنیارو کنار بزاری پس متناسب لباس بپوش ، میبتونست لباس غواصی بپوشه خب ، در ضمن لباس وسیله ای برای زیباتر شدنه اگر شیکم گنده ای داریم دلیل نمیشه چون اونجا ازادیه یه ناف چاق پشمالو رو بندازیم بیرون ، راجع به ارایش کردنم چیزی نمیگم چون واضحهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

یا خدا باور نمیشه کلی خندیدمتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif با مقنعهههههتصویر: /images/smilies/new/surprised.png

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط sherioshahab ، رویای زیبا
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #16
دلیل خیلی از این شالها و روسری ها نصفه  محدودیت های شغلی هست و نه دغدغه آخرت
نداشتن همون اسم اش میشه کشف حجاب
تحمیل خیلی چیهای غلط از کودکی باعث میشه رفتار عجیب ببینیم رد شدن از مرز نامریی و یهو در چند ثاینه 80 درصد لباس رو دراوردنتصویر: images/smilies/biggrin.gif
این افراد به تنهایی مقصر نیستند می خوان از اون چند روز حسابی استفاده کنند 
یا فردی که شغل اش هیچ وابستگی دولتی نداره اما دیده شدن کل موهاش براش دردسر میشه بعد از برگشت 

*و خدایی که در این نزدیکی هاست....
میشه برا سلامتی همه مامان ها دعا کنید... برای سلامتی مامان منم دعا کنید..
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا89 ، sh96 ، maraal
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #17

میرسه روزی کسی به کار کسی دیگه کار نداشته باشه
چه کسی پوشش داره چه نداره تصویر: images/smilies/biggrin.gif
چه خوشمون میاد چه خوشمون نمیاد تصویر: images/smilies/biggrin.gif
واقعا به ما چه تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

دانش طلب و بزرگی آموز

تا به نگرند روزت از روز

نظامی
نقل قول
 سپاس شده توسط **مینو** ، samira mz ، mintime ، tara 1987
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد