• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

جهیزیه مینیمال

۱۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #61

RE: جهیزیه مینیمال
بچه ها به نظر من غذاسار که خیلی کار داره نخرید مال من فلپیس بود خراب شد الان هزینه تعمیرش شده 200
وچون همه کارست کلا دگه هیچی ندارم بجاش اد گوشتکوب بخره یا غذاسازی چندکار کارا زیا نداره وابموه گیری وغیه جدا بخره بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، ferferiii ، مهربانو ، Maryam_pedram ، ام آر ، رویای زیبا ، ساری جون ، سپیدجون ، Mahra ، TiTi 92
۲۰-خرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #62
نازگل جان 7778 فیلیپس رو داری؟ چه مشکلی پیش اومد؟ چند وقته داری؟

زندگی زیباست
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۶ ۰۷:۰۰ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #63

رویا جون
من ازش خیلی راضی بودم همچی عالی بود فقط ابموه گیری و همزن متوسط بود که برای من که کم استفاده میکنم خوب بود البته
چند وقت پیش خواستم اب طالبی درست کنم
انکار این زید مخلوط کن خیلی خوب چفت نشده بود یهو درامد اب از کلید انکار رفته بردش سوزونده البته تقصیر دستگاه نبود تقصیر من بود
البته دوسال گارنتی داره اگه قبلش میشد مجانی بود مال من یکم از دوسال گذشته فکنم2س سال دوسه ماه هست
خداشکر خردکن تک کاره بوش دارم فعلا اون برای انواع اسموتی و بجای رنده کردن مواد کارم انجام میده

اره7778 دارم
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۲۳ صبح
ارسال: #64
منم همین 7778 رو دارم کنارش یه گوشتکوب برقی هم خریدم که فعلا غیر از له کردن حلیم بادمجون مورد دیگه ای پیش نیومده که استفاده کنم.
فعلا ازش راضیم غیر از همون موردی که گفتم کاسش پلاستیکیه. کنار دستش یه کوچولو شکستگی پیدا کرد. اگه کاسش فلزی بود خیلی بهتر بود. Sad

زندگی زیباست
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #65
من واقعن با خونه ی شلوغ مشکل دارم ؛ دوس دارم خلوت ِ خلوت باشه !
خرید هم میکردم به این فکر میکردم که کجا جاش بدم !
یه چیزایی ک خب واجبه مثل تی وی و یخچال و لباسشویی و ... خب اینارو ک گرفتیم در حد توانمون سعی کردم خوبشو بگیریم
روتختی یه اسپرت گرفتم و خیلی روی کیفیتش تلاش نکردم چون میدونم دلم میخاد روتختی رو هر 6 ماه عوض کنم کامل !
دوتا فرش 6 متری و یه دونه 12 متری با توجه به متراژ خونه ک یه 6 متری هم بعدن اضافه شد !
یه سرویس چینی 18 نفره مهمان و یه سرویس دم دستی اونم چینی ( که البته دو دست هم کادو اومده ک الان حسابی اذیتم میکنه اونا )
توستر گرفتم چون خب خیلی بااهاش کار میکنم ! برقی هم گوشتکوب برقی و همزن و ساندویچ ساز که واقعن احتیاجمه !
سرویس چاقو کامل گرفتم که اشتباه کردم و فقط یه دونشو استفاده میکنم ؛ قاشق چنگال هم کامل گرفتم ک بازهم اشتباه کردم
قابلمه یه 20 پارچه گرفتم ولی خیلی از تیکه هاش استفادم نمیشه
پلاستیکی نگرفتم برای آشپزخونه اصلن !
مبلمان هم ؛ یه هفت نفره ی جمع و جور !
کمبود هیچ چیزی هم حس نمیشه !
احساس آرامش میکنم وختی خونه رو تمیز میکنم و هیچ چیز اضافه ای نیست و همه چیز قشنگ سرجاشون قرار میگیرن ؛ یعنی مجبور نیستم ده تا سرویس و به زور توی کابینت جا بدم و ده دست رختخواب ُ هی بچینم توی کمد دیواری !
البته ما یه شهر دیگ هستیم و رختخواب خیلی احتیاجمون میشه با توجه ب اینکه کلی هم مهمون میاد برامون ولی با اینحال زیاد نبردم ؛ ک اگ بعدن احتیاج شد دونه دونه اضافه کنم
فعلن هم ک بیشتر احتیاجم نشده !
دلیل نمیشه مثلن چون مهمونا زیادن من از الان به اندازه تعداد نفرات خونواده ها وسیله تهیه کنم براشون ک ! ســـر ِ فرصت Smile)
بسی هم راضیَم

مثل گنجشک کوچکی هستم
خسته از حوض‌های نقاشی ،
می‌شود آسمان من باشی ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط ساری جون
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد