• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

جملات و عبارات تاکیدی مثبت

۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #1

جملات و عبارات تاکیدی مثبت
(۸-آبان-۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ صبح)نارسیس نوشته است:  ممکنه یه تاپیک بزنین با عنوان"جملات و عبارات تاکیدی مثبت "؟؟

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhan ، نارسيس ، Beh.Naz ، Maryam290
۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آبان-۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ عصر توسط reyhan.)
ارسال: #2
RE: جملات و عبارات تاکیدی مثبت
من خودم با این ذکرها شروع میکنم البته با اجازه نارسیس
کسانی که عدم خودباوری دارن هر روز به خودشون بگن من خواستنی هستم/من دوست داشتنی هستم/من انسان بی نظیری هستم /من منحصر به فرد هستم /من عاشق خودم هستم
با گفتن این ذکرها به صورت مداوم احساس خوب نسبت به خودمون پیدا میکنیم نه از روی خودخواهی بلکه برای اینکه وجود خودمونو بپذیریم با تمام نقایص و با خود به صلح برسم

با گفتن این ذکرها عزت نفسمون که تا 7 سالگی شکل گرفته و به خاطر عدم آگاهی پدرو مادر و اطرافیان خدشه دار شده بهمون بر میگرده

بزرگترین آرزوم خدمت به مردمه
نقل قول
 سپاس شده توسط مرمر ، نارسيس ، Beh.Naz ، نیکی‏ ‏هستم ، سوگلي جون ، .pARIYA ، آرتمیس ، مهلین ، gohar banoo ، Maryam290
۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #3
من نیز از دیشب امضام رو تغییر دادمCool الان این تاپیک رو دیدمBig Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط نارسيس ، sahi ، .pARIYA ، Maryam290
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #4
بچه ها در روز چندین بار میرید جلوی آینه ؟آیا تا حالا تو چشماتون نگاه کردین؟در روز چندین بار این کارو تکرار کنید برید جلوی آینه قربون صدقه خودتون برید از خدا بخاطر تک تک اعضای بدنتون تشکر کنید جلوی آینه بایستید و به خودتون بگید من دوست داشتنی هستم من خواستنی هستم انقدر بگید که بره تو لایه لایه وجودتون هیچ کس بیشتر از خودمون نمیتونه بهمون عشق بده باید خودمون در درجه اول خودمونو دوست داشته باشیم به خودمون اهمیت بدیم باور کنید وقتی خودمونو دوست داشته باشیم یه دفعه میبینم مورد توجه همه قرار گرفتیم

بزرگترین آرزوم خدمت به مردمه
نقل قول
 سپاس شده توسط نارسيس ، مرمر ، bily ، sahi ، نیکی‏ ‏هستم ، سوگلي جون ، alale ، آرتمیس ، silent.90
۱۰-آبان-۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آبان-۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ صبح توسط نارسيس.)
ارسال: #5
مرسی بچه ها. من این تاپیک رو درخواست دادم چون دیدم با توجه به شرایط بد اقتصادی روحیه ی همه مخصوصا عروسها خدشه دار شده و تو همه تاپیکها همه دارن می نالن و منفی فکر می کنن و همین وضع را بدتر میکنه چون فرکانس منفی تولید می کنه . تو این تاپیک بیایین جملات تاکیدی ساخته خودتون رو یا از اسکاول شین ، کاترین پاندر، لوئیز هی .... را بنویسین .

زندگی من از نظر مالی و روحی روز به روز بهتر و در آمد و عشق من بیشتر می شود.

داره میاد پیشم.......جاده چه همواره
نقل قول
 سپاس شده توسط مرمر ، sahi ، Beh.Naz ، tarlan 66 ، نیکی‏ ‏هستم ، alale ، آرتمیس ، مهلین ، pishi68 ، boobe
۱۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آبان-۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ صبح توسط نارسيس.)
ارسال: #6
هرگاه آرزویی درست و نیرومند به سراغتان می اید دست خداست که در ذهنتان را می کوبد و می خواهد موهبتی عظیم تر به شما عطا کند.

نقل قول
 سپاس شده توسط sahi ، نیکی‏ ‏هستم ، دختر-زمستون ، alale ، آرتمیس ، silent.90
۱۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #7
بچه ها عبارات تاکیدی مثبت خیلی خوبه ولی بهتر از اون ذکرهایی هست که خیلی به گفتنشون تاکید شده اگه دوست داشتید بگید هر روز چند تا ذکرو می ذارم
نقل قول
 سپاس شده توسط نارسيس ، نیکی‏ ‏هستم ، alale ، میخک ، pishi68
۱۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #8
فاطمه جان . برای ذکر های عربی تاپیک جدا داریم ..

نقل قول
 سپاس شده توسط **فاطمه** ، pishi68
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #9
خدا منو به عشقم میرسونه.............

خدایــا....از تو معجزه ای میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت تو خود بهتر میدانی؛
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
نا امید نیستم و تنها امیدم به توست.New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Beh.Naz ، نیکی‏ ‏هستم ، دختر-زمستون
۲-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ عصر توسط sahi.)
ارسال: #10
مثبت فکر کن تا مثبت ترین ها رو داشته باشی

من از طوفان ها هراسی ندارم زیرا فرا میگیرم که چگونه کشتی خود را هدایت کنم . لوییزامی الکوت

هر آنچه حق الهی من باشدهم اکنون به صورت بهمن های فراوانی ,به یمن فیض و از

راههای عالی به من میرسد.

دور من را انسانهای سرشار از عشق و با ملاحظه احاطه کرده اند.

خدای بی همتا ! برای تو همه چیز ممکن است !.... چقدر این جمله به من آرامش می دهد!!

خدایا قسمت و حکمتت بماند برای آنهایی که درکش می کنند....

برای منِ نفهم ... فقط معجزه کنSad
نقل قول
 سپاس شده توسط khoshhalam ، Beh.Naz ، نیکی‏ ‏هستم ، دختر-زمستون
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام