• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

جشنواره جوایز نوعروس - هر ساعت 1.000.000 ریال جایزه نقدی

۸-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مهر-۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
جشنواره جوایز نوعروس - هر ساعت 1.000.000 ریال جایزه نقدی

[تصویر: جشنواره جوایز نوعروس - هر ساعت 1.000.000 ریال جایزه نقدی]

سلام به همه دوستان گل نوعروسی
به پاس 5 سال همراهی شما عزیزان با انجمن های نوعروس ، و در آستانه جشن تولد 5 سالگی نوعروس ، تصمیم داریم با جشنواره ای از جوایز از شما دوستان خوبم تشکر کنیم.

New1New1New1New1New1New1New1New1New1

این جشنواره که از 18 تا 22 مهرماه به مدت 5 روز برگزار خواهد شد ، هر ساعت حداقل 1.000.000 ریال جایزه نقدی قرعه کشی خواهد شد و در همون لحظه هم برای برنده واریز میشه ...

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

غیر از این ممکنه سوپرایزهای بیشتری هم در خلال این 5 روز براتون داشته باشیم.

حالا حتما میپرسید چطوری باید توی قرعه کشی شرکت کنم ؟؟؟؟؟
HuhHuhHuh
IdeaIdeaIdea

به سادگی ...

در طی این 5 روز ، هر روز یک شکل و تم خاص داره :

روز اول: دل نوشته هایی برای نوعروس
روز دوم: خاطره ای با نوعروس
روز سوم: یک هدیه تولد به نوعروس
روز چهارم: هر چه میخواهد دل تنگت بگو
روز پنجم: پیشنهادات و ایده ها برای بهتر شدن کوچولوی 5 ساله مون نوعروس

شما فقط کافیه در هر یک از این موضوعات برای ما یک جمله بنویسید تا در اون ساعت و در اون روز توی قرعه کشی شرکت کنین

در اون ساعت ؟؟؟ HuhHuh

بله
هیچ محدودیتی وجود نداره. یعنی شما میتونین در تمام 24 ساعت شبانه روز با نوشتن یک جمله در هر ساعت با تم خاص اون روز ، در قرعه کشی اون ساعت از اون روز شرکت کنید.

wooowwwwwwww...

بله
پس از الان جمله هاتون رو آماده کنید
هیچ ساعتی رو از دست ندید.

یک چیز دیگه : اگه تا الان داشتید به صورت چراغ خاموش سایت رو مطالعه میکردید و عضو نبودید، برای اینکه تو جشنواره شرکت کنید، لازمه که تو سایت عضو بشید، برای عضو شدن اینجا کلیک کنید

توجه : بعد از عضویت یک ایمیل فعال سازی به آدرس ایمیلی که دادید ارسال میشه، اگر ایمیل رو ندیدید، حتما رفته تو پوشه spam یا bulk که لازمه ایمیل رو باز کنید و روی لینک فعال سازی کلیک کنید تا نام کاربریتون فعال بشه و بتونید تو جشنواره شرکت کنید

Big Grin
Angel
Wink

پ.ن.
راستی ، لطفا شماره کارت و شماره شبای حسابتون رو از الان آماده کنین که وقتی برنده شدین دنبالش نگردین !!! Big GrinBig Grin

اسپانسرهای جشنواره جوایز 5 امین سالگرد تولد سایت انجمن نوعروس

آتلیه ملکه زیبا

گالری سنگ تهرانی

مرکز تخصصی زیبایی مدیس

پیج اینستاگرام من رو برای ارتباط سریعتر فالو کنید
@mr_nafar
 سپاس شده توسط زهره88 ، *Fariba67* ، mago0oli ، par93 ، sama-ali ، missL ، تیسا ، shaghayegh.r ، گزارشگر نوعروس ، 2015 ، jo0jo0 ، Banuye-ehsas ، Barman ، من و خودم ، سراب ، azinia25 ، خـانومی ، atousa1366 ، Rosy@ ، Mrs.Ariana ، *ناهید* ، nirvanatina ، RL92 ، pikard ، ملکه93 ، پرنسس.م ، khoshhalam ، mah pari joon ، sanam a ، پریسااا ، paritaj ، آرکاداا ، rm1386 ، sima 22 ، efeta ، marzieh.ahmad ، Black Velvet ، Riraa ، زیبای زیبا ، وفا ، ImWish ، eli.me ، winder ، alirezaz90 ، مامان دو تا نی نی ، bily ، doublebangs ، محدثه 92 ، A.Bidel ، baft ، Narsis65 ، خورشيد ، یا ام الائمه ، mahya .kh ، ماهرخ سلاطین ، sonia69 ، mahdis71 ، secret ، mona*m ، B and I ، nilofary ، gessophi ، naasim ، lo-iii Jlc ، سايان ، zibamehr1377 ، homajun ، autumn.girl ، فاطمه علوس ، سانی قاصدک ، سکینه عسکری ، N A F A S ، admin2 ، hootsa ، Asal AP ، طهورا گلی ، عروس 94 ، شـاه پـریـا ، negar.afarin ، heven ، Dolphin ، zahra1392 ، دلارا ، aroskhoshgel ، orkideh1 ، D e l a R a ، 3tayesh_t ، tala680067
۹-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ صبح
ارسال: #2
RE: جشنواره جوایز نوعروس - هر ساعت 1.000.000 ریال جایزه نقدی
تولد نوعروس به همه اعضا و مدیران عزیز تبریک میکنم.HeartHeart
سوال:یعنی یک کاربر هر ساعت میتونه یه جمله بگه؟منظورم اینه یک کاربر چند بار میتونه شرکت کنه؟

سلامتی روزی که تو 6 کلمه خلاصه شم» عروس»چقد»قشنگه»ایشالا»مبارکش»باد..1394
...
هنوز خلاصه نشدم...Sad 95
 سپاس شده توسط گزارشگر نوعروس ، Barman ، سراب ، gessophi ، سانی قاصدک ، سکینه عسکری ، RL92 ، heven ، invisible
۹-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #3
(۹-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ صبح)missL نوشته است:  تولد نوعروس به همه اعضا و مدیران عزیز تبریک میکنم.HeartHeart
سوال:یعنی یک کاربر هر ساعت میتونه یه جمله بگه؟منظورم اینه یک کاربر چند بار میتونه شرکت کنه؟

هر کاربر هر ساعت یک جمله یعنی
5x24=120
(5 روز - 24 ساعت)

شما میتونید 120 بار در قرعه کشی این 5 روز شرکت کنید.

@mr_nafar
 سپاس شده توسط ailineto ، missL ، shaghayegh.r ، 2015 ، Barman ، سراب ، sama-ali ، pikard ، پریسااا ، bily ، baft ، mahya .kh ، gessophi ، سانی قاصدک ، سکینه عسکری ، heven
۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ صبح
ارسال: #4
مبارک باشه تولدت نوعروسه 5 ساله.
خوشحالم برات.
از 18 مهر شروع میشه؟؟

نی نی م تو راهه.
برام دعا کنید سالم و سلامت به دنیا بیاد.
برای همه تون دعا میکنم به آرزوهاتون برسین.❤

دوستای گلم خوشحال میشم پیجمو توی اینستا فالو کنین.
Mna_Gallery
 سپاس شده توسط گزارشگر نوعروس ، 2015 ، Barman ، سراب ، gessophi ، سکینه عسکری ، heven
۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ صبح
ارسال: #5
چوق درست حدس زدن من و بدینااااااا...
10تا چوق طلب دارمممم.... گفتم هدیه میدید... احتمالن معنویه... حالا شده مادی...گفتم احتمالن...قطعن نگفتم ک...درنتیجه چوقم و بدییییییییییییییین... تازه مهر امسال میشه 2سال ک کاربرتونمممم... 1دونه چوقم ندارمممم.. چ وضشهههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخ

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً
فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً

ببین دوبار گفته ک خیالت و راحت راحت کنه...
 سپاس شده توسط گزارشگر نوعروس ، 2015 ، Barman ، سراب ، خـانومی ، pikard ، gessophi ، سکینه عسکری ، RL92 ، heven ، nour
۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #6
تولدمون مبااااااااااارک .

سلام به همه Blush
 سپاس شده توسط nalix85 ، سراب ، pikard ، گزارشگر نوعروس ، gessophi ، سکینه عسکری ، RL92 ، heven
۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #7
آخی , مبارک باشه تولد نوعروس قشنگمووون New1

ایشالا منم برنده شم خخخخ Big Grin

♥عروس مشهد♥
تاریخ عروسی : 30 اسفند 95
آرایشگاه : نغمه و نگین
مزون : زنبق
تالار : لوکس طلایی
آتلیه : روز خاص

امیدوارم روز عروسیم به من و همسرم خیلی خیلیییی خوش بگذره♥
♥ ✿♥ ✿
 سپاس شده توسط nalix85 ، من و خودم ، سراب ، گزارشگر نوعروس ، Barman ، gessophi ، سکینه عسکری ، heven
۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #8
تاپیکهاش کووو ؟؟ من کجا قراره جمله بزارم؟؟
چلنج خیلی باحالیه !!!!
^_^ نو عروس کلی خاطره بد و خوب دارم باهات خخخخ

خدایا بابت تو دلیم شکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png
 سپاس شده توسط سراب ، گیلاسی ، گزارشگر نوعروس ، Barman ، bily ، gessophi ، سکینه عسکری ، heven ، منتظرروزای خوب ، miss94
۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #9
نوعروس ............Heart
تولدت مبارک ....................New1New1New1
 سپاس شده توسط سراب ، گزارشگر نوعروس ، Barman ، marii68 ، gessophi ، سکینه عسکری ، heven ، invisible
۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #10
(۹-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ صبح)SaDeNa22 نوشته است:  تاپیکهاش کووو ؟؟ من کجا قراره جمله بزارم؟؟
چلنج خیلی باحالیه !!!!
^_^ نو عروس کلی خاطره بد و خوب دارم باهات خخخخ

تاپیکهاش هم پیش از شروع جشنواره ایجاد خواهد شد.
شما جملات هر موضوعتون رو آماده کنید ، بقیه اش با ما Big Grin

@mr_nafar
 سپاس شده توسط SaDeNa22 ، مامان حدیث جون ، من و خودم ، سراب ، azinia25 ، گیلاسی ، mah pari joon ، Barman ، marii68 ، purple diamond ، baft ، sama-ali ، سکینه عسکری ، bily
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام