جدایی 4

۲۷-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ صبح
ارسال: #1051
RE: جدایی 4
(۱۳-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۳۰ عصر)'ایدا ...' نوشته است:  
(۹-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۲۵ عصر)'fazi jooon' نوشته است:  سلام دوستان خوبین؟
نمیدونم کسی منو یادشه ییا نه خیلی وقته نیومدم
بچه ها پرونده های من انقدر بهم پیچیده که نمیدونم چیکار بکنم اصلا

بچه ها من مختصر میگم
شما نظرتونو بدید که چیکار کنم
من سال۹۳عقد کردم
مهر۹۴ ازدواج کردم
تیر ۹۶ از خونش اومدم
چون تو این مدت اعتیاد و دروغ گویی و کتک هاش خستم کرد.
درخواست طلاق برای اعتیاد دادم منفی شد.
برای مهریه محکوم به پرداخت ۷ماه یکبار شده
اسفند ماه اولیشه
جهیزیه ام رو قایم کرد و نتونستم پس بگیرم برگه جعل کرد که پس گرفتم ثابت کردم برگه جعلیه محکوم شده۳۴تومن پرداخت کنه
برای جعل هم ۲ سال حبس داره که اعتراض زده فعلا
با اینکه خونه و وسایلی نبود عدم تمکین زد و ناشزه محسوب شدم و اجازه ی ازدواج مجدد گرفت
یک سال تمام فحاشی کرد با پیام که شکایت کردم و ۹ ماه حبس دراومد و زندانه
در کنارش ماشین پدرمو شبونه آتیش زد که یک سال حبس دراومد و اعتراض نزد و رفت اجرا
ماشین برادرامم یک هفته بعد ماشین بابام آتیش زد که حکم اون نیومده...
درخواست طلاق توافقی هم دادیم به شرطی که رضایت بدیم مشاوره هارم رفتیم اما بعدش نیومد و رفت زندان
میترسم تو نظرش باشه این محکومیتارو بکشه اما طلاق نده...
نمیدونم چیکار کنم...تصویر: images/smilies/undecided.gif

اخه عزیزم تو هم مثل من گیر ی ادم روانی افتادی نترس تا جایی ک من فهمیدم نزدیک 2سال هست داری برای جدایی تلاش میکنی (من الان دارم میشم 4سال) ولی ی اشتباه بزرگ کردی اونم اینه خیلی خیلی زود اقدام به جدایی کردی (یعنی نرمالش همینی هست ک تو رفتی ولییییی ما با ادمای نرمال طرف نیستیم)توی این پروسه اصلا نباید نشون بدی هدفت جدایی هست اینجوری میگن بزار تا جا داره اذیت کنم بعد مفتی طلاقش میدم الانم اصلا اصلا حرف جدایی نیار هرجاهم نشستی مخصوصا جاهایی ک میدنی ب گوشش میرسونن بگو قصد جدایی ندارم فعلا بره زندان منم پولامو میگیرم خوشم خانوادمم عین کوه پشتمن هر وقتم خواست زن بگیره ک بگیره به درک.... میگم برامنم خونه بگیره وسیله  بگیره برمیگردم تلمبار میشم سرش ی کاری باید بکنی چشش بترسه بیاد بگه بیا و توافق کن ببین من الان سه سال و نیم هست درگیرم تا 2سال حرف جدایی من نزدم فقط اوایل یکبار گفتم طلاهای خودم (مجردیم)و جهازمو بدید بریم تمومش کنیم ک شعارشون این بود نه اسم جهاز نه طلا میاری مهریه ذاتا حلاله ی چیزی هم دستی باید بهمون بدی وگرنه تا موهات رنگ دندونات بشه تموم نمیکنیم ....محل ندادم فحاشی کردن اذیت کردن تهدید کردن با این تفاوت شما تونستی ثابت کنی و رای بگیری من به لطف گردن کلفت بودنشون نه! تنها یک بار حرف توافق زدن اونم وقتی بود ک دیگ دیدن دست به قاضی نمی تونن ببرن خواهرش بابت تهدیداتش محکوم میشه( و چون خواهرش فعلا شورای شهره و قراره دوره بعد نماینده مجلسش کنن) اینا ترسیدن بیا و توافق کن ک من اوکی بودم زد رای رو قاضی خیلی زود داد و محکومش کرد و نشد و اینا بدتر سگ شدن....تازه بعد دو سال و نیم اختلاف من درخواست طلاق دادم چون نه نفقه میداد نه مهریه و نه پیدا بود دو بارم منو تو خیابون زده بود ک باز جلسه اول نیومد و الکی وکیلش وعده داد ک پرداخت میکنه فلان و ..... الان همین روزاس ک جلسه دوم طلاق بیاد رفته نفقه و مهریه رو ریخته ک یعنی من به وعدم عمل کردم چند روز پیش زنگ زده بود وکیلم منم اونجا بودم قشنگگگگ مشخص بود از اینکه مجبور شده مهریه بده نفقه بده سوخته الانم منم مثل شما چون بخشی از جهازم و طلاهای خودم رو برداشتن 24م کارشناس نوشته ک رفته اعتراض داده بالاخره تهش باز محکومه.... من هرجا نشستم گفتم طلاق رای گرفتم، گرفتم نشد کی دلش شوهر میخواد، خوشم برا خودم بره هر کاری میخاد بکنه از وقتی هم حکم خواهرش رو گرفتم گفتم یک بار دیگ حرکتی بزنن(خیلی خواهرمو اذیت میکردن با برادراش جمع میشدن تو خیابون ماشین میروندن رو خواهرم ک سنی نداره ،یکی دو بار جای خلوت بابامو گیر انداخته بودن تهدید و....) منم گفتم یک بار دیگ از این کارا بکنی فایلای صوتی خواهرت رو میفرستم مسیح علینژاد تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifشاید تو دادگاه ها قصر در رفت ولی اینجوری همگانی ابروش میره وو.... فعلا خانوادگی جمع شدن  
الان شمام باید صبرکنی میدونم خیلی خیلی خیلی سخته ولییییییییی تهش توافق میکنی و قصر در نمی تونن برن تو بزار با این گرونی سکه اسفند مجبور شه بهت ی سکه بده بعد پاش برسه زندان شما فک میکنی زندان خیلی جای قشنگی هست مثل اینی ک تو تی وی نشون میده؟؟؟؟ نه عزیزم میندازن بغل سنگ توالت میگن رو زمین ی گوشه بخواب ی سه روز پاش برسه بعد خودش میاد میگ بیا و توافق کن اونجا کل زیان های مالیت رو بگیر بعد توافق کن
نظر من اینه مطابق با دیده ها و تجربیات خودم و موارد بسیاااار مشابهی ک وکیلم گفته مردا تا توان دارن تهدید زیاد میکنن ادا زیاد در میارن بخاطر اینکه قانون پشت ایناس خیلی منم منم میکنن ولیییییییی همه ی موارد تهش خسته میشن و تموم میکنن مگر اینکه تو نشون بدی خسته تر و ضعیف تر از اونی

(۱۳-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ عصر)'ف.مثل.فرح' نوشته است:  ببین فائزه جون...
من اطلاعی از روند دادگاه و این چیزا ندارم...
فقط اینو بهت بگم که یه روز از یه آقایی که مامور نیروی انتظامی بود شنیدم که به خانومی میگفت .... باید مدرک داشته باشی... وقتی کتک میزنه دادو هوار کن... همسایه ها رو خبر کن برو تو کوچه در خونه همسایه ها رو بزن بگو میخواد من بکشه...
اگه مدرک نداشته باشی هیچی... میبازی...
آخ که چه رسم خوبی دارن بعضی از شهرا که لیست جهیزیه مینویسن و از داماد و فامیلاش امضا میگیرن... اگه داری با اون اقدام کن.
ببخشیدا ولی همسرت با زندان رفتن آدم نمیشه... تازه اونجا بیشتر بهش خوش میگذره... غذای آماده جای خواب و خیلی چیزای دیگه که بیرون زندان برا یه مرد نیست...
کسی ماشین آتیش میزنه یعنی از سوء سابقه داشتن نمیترسه هرچقدرم بره زندان بهش بیشتر خوش میگذره.
اگه میتونی یه وکیل درستو حسابی بگیر همین الان که تو زندانه برو دنبال کارات که بتونی ازش طلاق بگیری... اگه مهریه درست و حسابی داری به وکیلت بگو بتونه مهریته کامل بگیره پول خوب بهش میدی.
اگه نتونستی طلاق بگیری که تنها راهت فک کنم همینه که بری باهاش زندگی کنی و ازش مدرک جمع کنی همون قیضه کتک و نداشتن امنیت جانیو این چیزا...
چیز دیگه ای بنظرم نمیاد...
خدا ورداره نسل این آدمای بی انصاف و خدانشناسو که دختر مردم رو اینجوری بدبخت میکنن وگرنه دختری که با هزار امید و آرزو عروس میشه امکان نداره خودش بزنه زندگیشو نابود کنه.

عزیزم این جور مسائل رو کاغذ ارزش داره در عمل نه
وقتی شوهرم منو تو خیابون کتک زد کسی ک زنگ زد پلیس شاهدم بود اصناف اون منطقه شاهدم بود رای پزشک قانونی بع نفعم بود میدونی چی شد رفت دو تا دونه از دوستاش رو اورد ک درگیری دو طرفه بود هیچی قصر در رفت کسی رو میشناسم چهار تا مدرک برده از دماغ شکسته دست شکسته کبودی و.... تازه شوهره اعترافم کرده ک اره زدم(خیلی ها اعتراف نمی کنن انکار میکنن) نتونست رای طلاق بگیره چون جراحات وارده در حد مرگ نبودهتصویر: images/smilies/huh.gif 
من خودم دقیق بگم 2سال و نه ماه میشه (33 ماه ) عمدا نفقه نداده (تو سند نوشتن 6ماه نفقه نده رای طلاق به نفع زنه) الان میگن رای طلاق رو باختی چون بالاخره بعد این مدت نفقه رو داده یعنی قانون نمیگه وقتی اذن اشتغال این زن با مرده این زن این همه مدت چی میکرده چجوری زندگی میکرده میگن ریخت مرد پولت رو داده!!!
در مورد مهریه بگم همین یکی دو ماه پیش به لطف رییس قوه قضاییه ی قانونی تثبیت کردن ک پیش قسط رو کلا برداشتن مگر اینک دیگ ثابت کنی این اقا خیلی پولداره فوق فوق فوقش 2سکه پیش و حالا از هشت ماه تا سالی یکبار یک عدد سکه یعنی عملا فشار مهریه رو هم به بهانه ی عدم ثبات اقتصادی حذف کردن
این خانم راهی برای جدایی نداره یعنی قوانین این مملکت برای زن جماعت کشکه تنها راهش توافقه اونم با این شرایط باید بزاره انقدر مرده اذیت بشه تا بیاد توافق کنه

ممنون عزیزم برا جوابت
فعلا که حکم هایی که براشبراش اومده ۶ سال و یک سسالو ۹ ماهه
که روی هم میشه ۸سال اینا
تو عقد نامه نوشته بالای ۵ سال محکوم بشه زن میتونه طلاق بگیره
با وکیل حرف زدم میگه ۲ونیم میگیرم ولی چون همه محکومیتا و پرونده ها شاکی شمایید کار سخت میشه و ممکنه قاضی رای نده
حالا نمیدونم چیکار کنم
این آخرین راه حلمه

این نیزبگذرد...
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ صبح توسط parmin.ab.)
ارسال: #1052

تصویر: ./uploads/201904/post_91469_1556171596_782268bb47f40bb0f5b6f87a33b3f7f7.attach

تصویر: ./uploads/201904/post_91469_1556171626_b9d6d1ce89d883cf50128d20711037e6.attach

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، Sahraa71 ، 73125-نوعروس ، tara 1987
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #1053

آگاهی و مهارت تمام کردن یک رابطه عاطفی

تمام کردن یک رابطه احساسی برای هر فردی سخت و طاقت فرساست، اما افرادی که مهارت پایان دادن به رابطه را دارند، اقداماتی انجام می دهند که عبور از این بحران را برای خود و شریکشان آسان تر می سازد:

1️⃣ این فرد یک دفعه ناپدید نمی شود.
شاید شما هم رابطه ای را تجربه کرده باشید که در آن طرف مقابل یک باره غیب شده است. شما روز قبل با هم بوده و اوقات خوشی را گذرانده اید، اما او از دیشب نه جواب تلفنتان را می دهد، نه پیام هایتان را می خواند.

اگر به هر دلیلی تصمیم به پایان دادن رابطه گرفته اید، مسئولیت تصمیم گیری تان را بپذیرید و طرف مقابل را از تصمیمتان باخبر کنید.

2️⃣ فرد آگاه و بامهارت محترمانه رفتار می کند. یاد اولین روزهای آشنایی بیفتید که چطور با عشقتان رفتار می کردید. مدام مراقب بودید که مبادا از دستتان ناراحت شود.

مسلما رابطه شما نقص هایی داشته که به خاطرش تصمیم به جدایی گرفته اید، اما یادتان باشد بی احترامی کردن به طرف مقابل، در واقع بی احترامی کردن به انتخاب خودتان است، بنابراین بهتر است محترمانه رفتار کنید.

3️⃣ قطع کردن تدریجی رابطه فقط باعث آزار دیدن بیشتر دو طرف و درگیر شدن دوباره در یک پروسه احساسی می شود که نتیجه آن ممکن است ادامه یک رابطه ناسالم باشد.

4️⃣ فرد با مهارت و آگاه احساسات و تقصیرهایش را می پذیرد.در هر رابطه دو طرف حضور دارند، ممکن است سهم یکی از طرفین در به بن بست رسیدن رابطه بیشتر از دیگری باشد، اما مسلما هر دو طرف در رسیدن به نقطه پایانی نقش داشته اند.

اشتباهات خود را بپذیرید و به خاطر آنها از طرف مقابل عذرخواهی کنید. بدانید که طی فرایند جدایی احساسات و هیجانات منفی را تجربه خواهید کرد، به جای اینکه طرف مقابل را مسئول حال بدتان بدانید، در فکر یافتن راهکارهایی برای تغییر خلقتان باشید.

5️⃣ فرد آگاه و با مهارت در این کار، حضوری خداحافظی میکند.

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، Sahraa71 ، زهرایی1234 ، 73125-نوعروس
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #1054
سلام خانما به عنوان یه فردی که طلاق گرفته میگم خودشم من در دوران نامزدی جدا شدم حتی شناسنامه م رو هم عوض کردم که اسمی ازش توش نیست ولی بشینین سبک سنگین کنید ببینید اگه راهی نیست برید پی طلاق به خدا بعد طلاق هم مشکلات کم نیست من از 26 سالگیم اقدام کردم 30 سالگیم طلاق گرفتم با این اوضاع قانون هم بدونید اصلا این قانون اصلا اصلا کمک حال زن نیست که هیچ شاید نه که حتما، کلی هم براش مشکل میتراشه وکیل که چی بگم با طرفتون تبانی میکنه از اون یه کم بیشتر میگیره و نفع به اون میرسه... باور کنید زندگی بعد طلاق هم یه جورایی سختهتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png... با اینکه من خودم کارمندم و درآمد دارم بازم سخته وقتی میبینم خواهرام دارن ازدواج میکنن و من میمونمتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png نگین تو هم ازدواج کن شرایط ازدواج بعد طلاق تو مملکت ما خیلی سختهتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png ... تو این مملکت هر چی باشه پسر کمتر آسیب میبینه تا دختر مثلا بالفرض شوهر سابق من حتی ازدواج هم کرده ولی من نه خیلی موقعیت های درست حسابی دارم نه حتی میتونم اعتماد کنم به آشنایی چه برسه به ازدواج...

Kelebek misalidir aşk
Anlamayana ömrü günlük
Anlayana bir ömürlük...!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa ، ایدا ... ، سانی69 ، mahboubeh71
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۴۸ صبح توسط نورا بانو.)
ارسال: #1055

عزیزم من شما رو یه کم یادمه فکر کنم حتی هر دومون یه شهر بودیم
عزیزم به نظرم اعتماد به نفست رو از دست دادی برا همونه رو خودت کار کن
چرا نباید اعتماد کنی همه ادمها که مثل هم نیستن
من الان خیلی از حق و حقوقم رو هم از طرفم گرفتم و خیلی هم ارزش دارم پیششون
زیاد با خودت درگیری بسپار به گذر زمان برو دنبال اهدافت
هدفت رو ازدواج نکن
من هدف اخرم ازدواج بود داشتم کارامو میکردم از ایران برم پیش داداشم
ولی همون روز که باید میرفتم ترکیه برا ثبت نام اومدن خواستگاری و خدا رو شکر خوب شد

نمیگم سخت نیست دوران بعد جدایی
ولی مساله اینکه ما خودمون هم سختترش میکنیم

عقد : 98/02/07
شروع زندگی عاشقانه مون : 1398/08/08

ممنون میشم دعا کنید ما هم بتونیم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa ، tara 1987 ، ایدا ... ، نیل ، سانی69
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #1056

نیل جان حرف شما کاملا منطقی ادم باید سعی کنه زندگیشو بسازه ولی وقتی به جایی نمیرسه طلاق بد نیست !
منم با نورا جان موافقم هدفت نباید ازدواج باشه ! باید سعی کنی به خودت برسی و روحیه ات رو بدست بیاری
و از خدا بخوای کمکت کنه ! از مشاوره و روانشناس کمک بگیری برای بهتر شدن اوضاع روحیت !
مطمئن باش وقتی خودت رو پیدا کردی کیس مناسب میاد !!

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو ، ایدا ... ، زهرایی1234 ، نیل ، سانی69
۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۲۵ عصر
ارسال: #1057
من میخوام طلاق بگیرم.از اول زندگیم باهم جور نبودیم چند بار خوایتم خونوادم نذاشتن.الان دیگه مطمئنم که باید بگم.مراحلش نمیدونم میخوام عمه حق و حقوقمو بکیرم.راهنماییم کنید از کجا شروع کنم.شوهرم خیلییی بی فکرو بی مسئولیته سر هم بی مسئولیتش یه بچم فلج شد اصلا باهم جور نیستیم.میترسم اونیکی بچم به خاطر جنگ و دعامون اسیب یبینه.

بچه هام 19 مرداد به دنیا اومدن
خدایا شکرت
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-خرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۳۹ عصر توسط ایران دخت.)
ارسال: #1058
(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۲۹ صبح)'نیل' نوشته است:  سلام خانما به عنوان یه فردی که طلاق گرفته میگم خودشم من در دوران نامزدی جدا شدم حتی شناسنامه م رو هم عوض کردم که اسمی ازش توش نیست ولی بشینین سبک سنگین کنید ببینید اگه راهی نیست برید پی طلاق به خدا بعد طلاق هم مشکلات کم نیست من از 26 سالگیم اقدام کردم 30 سالگیم طلاق گرفتم با این اوضاع قانون هم بدونید اصلا این قانون اصلا اصلا کمک حال زن نیست که هیچ شاید نه که حتما، کلی هم براش مشکل میتراشه وکیل که چی بگم با طرفتون تبانی میکنه از اون یه کم بیشتر میگیره و نفع به اون میرسه... باور کنید زندگی بعد طلاق هم یه جورایی سختهتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png... با اینکه من خودم کارمندم و درآمد دارم بازم سخته وقتی میبینم خواهرام دارن ازدواج میکنن و من میمونمتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png نگین تو هم ازدواج کن شرایط ازدواج بعد طلاق تو مملکت ما خیلی سختهتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png ... تو این مملکت هر چی باشه پسر کمتر آسیب میبینه تا دختر مثلا بالفرض شوهر سابق من حتی ازدواج هم کرده ولی من نه خیلی موقعیت های درست حسابی دارم نه حتی میتونم اعتماد کنم به آشنایی چه برسه به ازدواج...

نیل جان سلام ... منم همه این راه ایی که میگی رو رفتم و حرفات رو صد در صد قبول دارم
درسته شرایط بعد طلاق سخته ولی مطمئن باش انتخابمون بین بد و بدتر بوده !
درسته حتی شانس و موقعیت ازدواج برامون کمتره ولی صفر هم نیست 
اولا االان خودت رو بهتر می شناسی دوما می دونی از زندگیت چی می خوای و چیا برات اولویت داره و معیارهات منطقی تر شده 
پس تو این شرایط تو اختمال ازدواج موفقت بیشتر از نیلای بیتجربه ۴ سال پیشه ....

ولی از همه اینها بگذریم .... 
نیل جان باور کن همه مسیرهای خوشبختی به ازدواج ختم نمی شه ...
بهتره یاد بگیریم از لحظه ی حال لذت ببریم .... و خودمون به خودمون احترام بگزاریم ....
اصلا خودت رو با کسی غیر از خودت مقایسه نکن !
خودت برای خودت خوشبختی رو بسااااااااز

تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

میگفتند :سختی ها نمک زندگی است!! امّا چرا کسی نفهمید! “نمک” برای من که خاطراتم زخمی است شور نیست… مزه “درد” میدهد…!!…
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987 ، مهرایین ، نیل ، parmin.ab ، نورا بانو
۱۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۰۶ صبح
ارسال: #1059
سلام ایران جون
چطورییی
اوضاع احوال چطوره خوبی خوشی؟

همچی درست میشه زمان میخواد ولی من صبور نیستم تصویر: images/smilies/undecided.gif

نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #1060

تصویر: ./uploads/201907/post_91469_1563001083_941737420a9aafca6f74a9bfd5158ee8.attach

نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام