جدایی 4

۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #531

RE: جدایی 4
منم با نظر پرنس صورتی موافقم چون تجربه کردم میگم دنبال فرصته همون مغازه هم به اسم مادرشون بزنه دستت به هیچ جا بند نباشه
باید برای اثبات حسن نیتش حق طلاق بده یعنی اینو همون روز که اومدن خونه پدرتون برای معذرت خواهی باید میخواستین البته الانم دیر نشده ازشون بخوایین

هرروز برای ظهور نامت در برگ دوم شناسنامه ام دعا میخوانم.....
این انتظار سختترین و شیرین ترین واقعیت زندگی من استتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367 ، mozhgaan ، nazgol22
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ صبح توسط roshanak7367.)
ارسال: #532
من دقیق تجربه ای ندارم اما با نظر پرنسس و نورا موافقم...
من کلا ادم دلسوزی ام زودم دلم به رحم میاد ولی تو این مورد کوتاه نمیومدم مگر در ازای گرفتن حق طلاق
آخه با چشمای خودم دیدم
یکی از همکارای آقای من تو عقد میخواست از خانومش جدا شه....خون و خونریزی ای بودا!بعد اومد گفت وکیلم گفته فعلا از در محبت وارد شو...اینم گل و شیرینی گرفت که غلط کردم...ماشین و خونشم به نام یکی دیگه کرد تو این مدت...البته فکر کنم زنش در جریان این کاراش نبود!
حتی واسه اینکه خیلی طبیعی جلوه کنه رفتن تالارم رزرو کردن و دو ماه بعد خیلی شیک جدا شدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عزیزم همه احتمالا رو در نظر بگیر...بدبینیت به جاس
اما یه درصدی هم احتمال بده که راست بگه و هدفش زندگی باشه....که اگه اینجور باشه باید قبول کنه حق طلاقو بده
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhgaan ، nazgol22 ، نورا بانو
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #533
مژگان جان منم با پرنسس صورتی موافقم حتی الان ک گفتی شوهرت با وکیل حرف زده و بعد اینی ک گفته برو بیرون و گلوت رو فشار داده خوب اینا کم چیزی نیستن من بار اول ک خوندم حس کردم میخواسته بری و بره تمکین بده اصولا اولین پیشنهاد وکلا اینه ی کاری کن بره تمکین بدی چون توی عدم تمکین شما محکومی بی تفاوتیش وقتی گفتی طلاق میخوای ... شما بگو بمن تو محضر ی وکالت بده من مهریمو ببخشم و حق طلاق بگیرم تا اگه احیانا به مشکل برخورد کردیم من بتونم راحت طلاق بگیرم ولی اگه به مشکل برنخوردیم برای زندگی بهتر تلاش کنیم اصولا وقتی زن مهریه رو میبخشه مرد حرفی برای دادن حق طلاق نداره ک ...
مریم جان من سه ماه سرزندگیم بودم ولی موفق به رابطه نشده بودیم...وگرنه عجله نکردم در بردن جهیزیه الان ک فکر میکنم همین نتونستن هم حکمت خدا بوده ..

دوستان خواهش می کنم برای حل مشکلات زندگیم برام صلوات بفرستید
نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367 ، mozhgaan ، نورا بانو
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ صبح توسط شادن94.)
ارسال: #534
سلام

می شه منو راهنمایی کنید؟

من بابت مهریم ماشین شوهرمو توقیف کرده بودم وشوهرم حدودا 7 ماه بعد از توقیف و بدون اینکه رفع توقیف بشه ماشین ماشنو فروخته

حالا من ازش شکایت کردم ...می خواستم بدونم جرم این که ماشین و فروخته چیه؟ایا راهی داره برای فرار و توجیح این که ماشین و فروخته؟

باتشکر

کاش می دانستی ما را فرصت آن نیست که روزهای رفته را از سرگیریم و لحظه های بی بازگشت را تمنا کنیم. کاش می دانستی فردا چه اندازه دیر است برای زیستن، و چه اندازه زود است برای مردن
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #535
مرسی دوستای من از همفکریتون. .یعنی به نظرتون برم حق طلاق در قبال بخشش مهریه بگیرم؟ بهش بگم مهریه رو میبخشم به جاش حق طلاق بهم بده ؟ البته میدونم در هیچ صورتی قبول نمیکنه اینکارو کنه حتی اگه راضی به جدایی همین الان بشه..احتمال زیاد هم میدم اگه بعد از بحثمون سر بی اعتمادی من بهش راجع به جابجایی مغازه اینو بهش بگم دیگه کلا قاطی کنه و بگه پس کلا قصدت ادامه دادن و درست کردن و این حرفها نیست در صورتیکه من میخواستم تلاش کنم درستش کنم و نمیخواستم دیگه ناراحتیتو ببینم و بعد با عذاب وجدان دادن به من که نخواستم زندگیمو درست کنم ازم جدا شه
نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367 ، nazgol22 ، نورا بانو
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #536

اره الان من نظر بچه خوندم منم یکم بدبین شدم چون واقعا بعصی مشکوک اند
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhgaan ، roshanak7367 ، نورا بانو
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #537

شادن چون توقیف بوده دقیق نمیدونم حکمش چیه ولی در کل یه خونه و ماشین در حد متوسط رو نمیشه بجای مهریه گرفت از اقا یا توقیف کرد جزو شرایط اولیه و ضروری برای زندگی اقا هست
به نظرم برو دادگاه شکایت کن که توقیف بوده چه جوری فروخته

هرروز برای ظهور نامت در برگ دوم شناسنامه ام دعا میخوانم.....
این انتظار سختترین و شیرین ترین واقعیت زندگی من استتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، 2015 ، شادن94
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #538
نه مژگان لازم نیست مهریه ات رو ببخشی. ایشون می تونه وکالت به شرط بذل کامل مهریه بده. حرفی هم که آیدا زده مهمه. این حقه هایی که وکلا یادشون میدن....

ببین عزیزم یکی از نشانه های افراد فریبکار اینه یک گزاره درست مطرح می کنند ولی ازش نتیجه گیری غلط می کنند. الان این جمله شوهر شما چه معنی داره " دو ماه دیگه سند و به اسمش بزنیمو و سندو میدم به تو تا باور کنی و من باهات صادقم". سند به اسم مادر ایشون بخوره گزاره درستیه. ولی چه ربطی به اثبات صداقت ایشون داره؟؟؟ مثل اینه که شما بگی من تا هفته دیگه مهریه ام رو اجرا میگذارم و احضاریه رو دستت میدم تا بفهمی چقدر باهات صادقم! لطفا ساده نباشید. در ضمن به فکر این که اون در مورد شما چه فکری می کنه نباشید.به منافع خودتون فکر کنید. منظورم این نیست به بقیه ضرر بزنید تا منافعتون تامین بشه. منظورم اینه نگذارید بقیه با شما چنین کنند.
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhgaan ، nazgol22 ، mehrasa20001 ، 2015
دیروز, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #539
(دیروز ۱۰:۵۴ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  شادن چون توقیف بوده دقیق نمیدونم حکمش چیه ولی در کل یه خونه و ماشین در حد متوسط رو نمیشه بجای مهریه گرفت از اقا یا توقیف کرد جزو شرایط اولیه و ضروری برای زندگی اقا هست
به نظرم برو دادگاه شکایت کن که توقیف بوده چه جوری فروخته

سلام ممنون عززیم

اره  خونه جزو مستثنیات دین و نمی شه گرفتش البته باز همینم بستگی به ارزش خونه داره.

اما در مورد ماشین جزو مستثنیات دین نیست...و می شه گرفتش

اگه کسی می تونه بیشتر راهنماییم کنه.ممنون می شم.من شکایت کردم و الان برای دفاع از خودم دارم با شما مشورت م یکنم.

وکیلم دارم اما برای اطلاعات خودم دارم می پرسم از شما.می خوام امادگی داشته باشم.اگه کمکم کنید ممنون می شم

کسی تجربه ای داره درباره مشکل من ؟

کاش می دانستی ما را فرصت آن نیست که روزهای رفته را از سرگیریم و لحظه های بی بازگشت را تمنا کنیم. کاش می دانستی فردا چه اندازه دیر است برای زیستن، و چه اندازه زود است برای مردن
نقل قول
دیروز, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #540
تا جایی ک من میدونم نمیتونسته بفروشه و الان داره فرار از دین میکنه ... توی دفاع بگو اقای قاضی من نفقه ی درست حسابی نمیگیرم (اگه نفقه نمیده اینو بگو بگو نفقه ای دریافت نمیکنم و عرصه ی زندگی برام سخت شده و.... (اگه شاغل نیستی اشاره کن بگو امیدم فقط به قسط بندی مهریه هست)شدیدا احتیاج دارم و در گذراندن امورات زندگیم مشکل دارم و ایشون از دادن مهریه ی من اجتناب میکنن و حتی برخورد قانونی من هم موثر واقع نشده و ایشون ماشینی ک توقیف کرده هم فروخته و... کلا باید پیش قاضی مظلوم نمایی کنی و خودتو بزنی به ننه من قریبم بازی.... مثل من نباشتصویر: images/smilies/cool.gifقاضی رو عصبانی نکن تصویر: images/smilies/biggrin.gif

دوستان خواهش می کنم برای حل مشکلات زندگیم برام صلوات بفرستید
نقل قول
 سپاس شده توسط شادن94
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد