جدایی 4

۲۱-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #1
جدایی 4
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو ، تهمینه جون ، ziba70
۲۴-آذر-۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: جدایی 4
فارغ از تمام بحث های گذشته یه سوال دارم.هر کی تونست جواب بده خدا خیرش بده هر کیم نمیدونست لطفا دعوا و بحث راه نندازه...
اگر زنی حکم نشوزش اومده باشه و دادگاه عدم تمکین داده باشه خوب بهش نفقه تعلق نمیگیره...حالا این حکم واسه همه عمره؟ یعنی اگر برگرده سر زندگیش همچنان مستحق نفقه نیست یا به محض برگشت نفقه براش جاری میشه؟

همه دنیا میدونن که تو همه دنیامی
مثل یک رود زلالی جاری New1
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #3
(۲۴-آذر-۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ عصر)Simsimjoon نوشته است:  فارغ از تمام بحث های گذشته یه سوال دارم.هر کی تونست جواب بده خدا خیرش بده هر کیم نمیدونست لطفا دعوا و بحث راه نندازه...
اگر زنی حکم نشوزش اومده باشه و دادگاه عدم تمکین داده باشه خوب بهش نفقه تعلق نمیگیره...حالا این حکم واسه همه عمره؟ یعنی اگر برگرده سر زندگیش همچنان مستحق نفقه نیست یا به محض برگشت نفقه براش جاری میشه؟

سلام برگرده سر خونه زندگیش بهش نفقه تعلق میگیره

خدایا خودت کمکمون کن
یعنی میشه .......
نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz ، Royaiy ، #مهربانو#
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۸-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #4

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AE%D8...pid7196570

اگر از پایان گرفتن غم هایت نا امید شده ای،
به یادبیاور زیباترین صبحی که تجربه کرده ای را
مدیون صبرت در برابر سیاه ترین شبی هستی
 که هیچ دلیلی برای تمام شدن آن نمی دیدی 
نقل قول
 سپاس شده توسط #مهربانو#
۳۰-آذر-۱۳۹۵, ۰۷:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-آذر-۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ صبح توسط sogand irani.)
ارسال: #5
سلام.روز بخیر.مشکلی با همسرم دارم و اینجا رو فعالترین تاپیک دیدم اینجا مطرح می کنم امیدوارم منو راهنمایی کنید دوستان.
همسرم یک ویژگی بسیاار بد داره و اینه ک مثل نقل و نبات دروغ میگه.برای کوچکترین مسائل دروغ میگه.این دروغ گویی نتنها بذای منه بلکه به همه دروغ میگه.انگار دروغگویی توی ذاتشه اصلا.انقدر دروغ گفته ک اصلا ذره ای بهش اعتماد ندارم.این بی اعتمادی داره منو داغون میکنه.جالب اینجاست ک با این همه دروغگویی دیوار حاشای بلندی هم داره;حتی اگر ب اصطلاح مچشم بگیرم بازم انقدر پررو و بی چشم و رویه ک حاشا میکنه.اینم بگم فن بیان و قدرت کلامی داره ک نه تنها من بلکه هیچکس حریفش نیست;انقدرررر راحت واژه ها رو کنار هم میچینه ک دست اخر من میشم خاطی اصلا!!!!!
یکی از بزرگترین دروغ هاش ک تا الان رو شده اینه ک در مورد شغلش به من دروغ میگه.دو ساله زندگی مشترکمون رو شروع کردیم میگه میره شرکت ولی چندین و چند بار برام این روشن و واضح مشخص شده ک شرکتی در کار نیست و میره مسافر کشی(حتما میخواین بگین اون غرورش اجازه نمیده بهت بگه اخراج شده و برو خدارو شکر کن مرد زندگیه میره همون مسافر کشی و از این حرفا ولی .....)
چندین بار برای شغلش باهاش صحبت کردم از هر راهی ک فکرش رو بکنی.با مهربونی. با محبت. غیر مستقیم.با دعوا . با گریه.بازم حاشا میکنه ک میکنه!!!##
الان دو تا مشکل شد ک ازتون راهنمایی میخوام.اول اینکه با اینهمه دروغگویی ک مثل خوره افتاده ب جون اعتماد من چکار کنم؟؟و دوم اینکه کارش رو چکار کنم؟؟؟
اینو بگم پدرم مجتمع تجاری داره و شوهر خواهرم رئیس بانکه اونوقت همسر من شده باعث سرافکندگی من; همسرم هیچ تناسبی با خانواده ما نداره.از وقتی ازدواج کردم تمام زندگیمون قسط و قسط و قسط و بدهیه.به پدرم به نادر بزرگم ب شوهر خواهرم ب شوهر خالم به همه بدهکاره.ابرو برای من نمونده دیگه

در مقابل تقدیر های خداوند همانند کودکی یک ساله باش،که وقتی او را به هوا می اندازی می خندد..
چرا که او اطمینان دارد او را خواهی گرفت...
نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz ، tina_m
۳۰-آذر-۱۳۹۵, ۰۷:۳۷ صبح
ارسال: #6

(۲۴-آذر-۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ عصر)Simsimjoon نوشته است:  فارغ از تمام بحث های گذشته یه سوال دارم.هر کی تونست جواب بده خدا خیرش بده هر کیم نمیدونست لطفا دعوا و بحث راه نندازه...

تا زمانیکه تمکین نکنی نفقه شامل حالت نمیشه به محض اینکه برگردی سرخونه و زندگیت و تمکین کنی نفقه بهت تعلق میگیره

آشنایی : 97/10/1
خواستگاری : 97/11/19
بله برون : 98/01/14
عقد : 98/02/07
ارایشگاه : رویال عروس (عالی)
لباس عروس : مزون کارناز (عالی)
اتلیه : حس (خوب)
موزیک : دی جی نوین (عالی)
تالار : باغ تالار ائل باغی (تصویر: images/smilies/sad.gif)

نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz ، Royaiy ، سانی69
۱۴-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #7
سلام دوستان من یه تازه واردم تو جمعتون ولی خیلی شدید به کمکتون نیاز دارم. من 22 سالمه سه ساله ازدواج کردم. دو سال عقد بودم و یکساله که زیر یه سقفیم مشکلاتمم از یکساله قبل هزار برابر شده من ادم حساسی هستم ولی توی این سه سال با همه شرایط ساختم که زندگیمو حفظ کنم. تمام این یکسال با سرکار رفتن شوهرم مشکل داشتم صبح ها دیر میره سرکار نمیتونه از خوابش بزنه هرجا رفت کار کرد توی این یکسال انقدر دیر رفت که داد همه در اومد زندگیش شده خواب. اصلا به فکر ایندمون نیست بعد یکسال هزار تومن پس انداز نداریم توی این یکسال پدرم 50 درصد خرج مارو میکشید و پدر شوهرم اصلا حمایتمون نکردن اینم بگم که پدر شوهرمم دقیقا همین قدر بی فکر و تنبل تشریف داره الان چندساله نمیره سرکار و تو خونه با خیاطی خرجشونو در میارن. اصلا پس انداز براش معنی نداره دوزار در میاره همون رو میره میوه و تخمه میخره تموم میکنه. چند بار تو خونه دستش قرص های ترامادول و ازین چیزا پیدا کردم ولی هربار گفت نمیخورم میفروشم. یه روز با یه لیوان اب دوتا قرص دستش دیدم گفت میخواستم امتحانش کنم. یبار پدرمو یهو فرستادم رفت سرکار سراغش بردش ازمایش جواب منفی در اومد معتاد نبود اون شد برگ سبز به نفعش که من معتاد نیستم. برای هرچیز کوچیک دروغ میگه. زندگیش شده قلیون و سیگار. چند بار بهش گفتم اگه چیزی مصرف میکنه بهم بگه قسم خوردم کمکش میکنم ولی میگه نه من مصرف نمیکنم. باهاش اینده ای ندارم نه درست حسابی سرکار میره نه پس انداز میدونه چیه خیلی بدبختی کشیدم کنارش که نمیتونم همه رو بنویسم اینجا ولی فقط میدونم نهایت همکاری رو باهاش کردم از طبیعی ترین نیاز هام زدم خودمو فراموش کردم فقط دارم عذاب میبینم به عالم و ادم بدهکاریم همه خانوادم بهم میگن طلاق بگیرم خانوادم فوق العاده بهم علاقه دارن ولی حیفم میاد از این زندگی چرا باید انقدر ساده خراب شه. خدا نکنه ولی جای من بودین تصمیم به جدایی میگرفتین؟

گاهی برای رشد کردن، باید سختی کشید
گاهی برای فهمیدن، باید شکست خورد
گاهی برای بدست آوردن، باید از دست داد...

نقل قول
 سپاس شده توسط nedaa71 ، shah navaz
۱۴-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #8
عزیزم ببخشید که اینو میگم اما خودتون بزرگترین اشتباه رو کردین که تو سن خیلی پایین بدون شناخت کافی حتی از خودتون ازدواج کردین. الانم دوباره همین اشتباه رو تکرار نکنید و سریع به طلاق فکر نکنید. مشخصه که خانوادتون نتونستن درست راهنماییتون کنن. بهتره با همسرتون منطقی حرف بزنید و نیازهاتون رو صریحا به زبون بیارید و بگید از شرایطی که براتون درست کرده راضی نیستید. متوجه نشد برید پیش یه مشاور خوب. طلاق همیشه آخرین گزینه است عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط Faezeh.98
۱۴-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #9
(۱۴-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ صبح)Faezeh.98 نوشته است:  سلام دوستان من یه تازه واردم تو جمعتون ولی خیلی شدید به کمکتون نیاز دارم. من 22 سالمه سه ساله ازدواج کردم. دو سال عقد بودم و یکساله که زیر یه سقفیم مشکلاتمم از یکساله قبل هزار برابر شده من ادم حساسی هستم ولی توی این سه سال با همه شرایط ساختم که زندگیمو حفظ کنم. تمام این یکسال با سرکار رفتن شوهرم مشکل داشتم صبح ها دیر میره سرکار نمیتونه از خوابش بزنه

من جای تو بودم جدا میشدم چون حمایت خونوادمم داشتم.ولی الان بهت نمیگم جدا شو. فقط میخوام بگم تا از کار شوهرت مطمئن نشدی بچه نیاری.
خاله ی من شوهرش واسه کار همین بود. همه ی زندگی خاله ی من به سختی و کار و خرج خونه دادن گذشت. تا بعد سالها به عقل اوند و جدا شد. ولی الانم زندگی بسیااارر سختی داره. خودش تنها. خرج دو تا دخترو باید بده. دختر بزرگش واسه اون شرایط بسیاااارر عصبیه و خیلی مسائل دیگه. ولی اگه همون اول جدا میشد یا شوهرشو درست میکرد زندگیش اصلا این نبود. انقدددد سخت
نقل قول
 سپاس شده توسط اوریانا6969 ، Faezeh.98 ، nasim.no ، shah navaz ، خـانومی
۱۴-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #10
فائزه اولین چیز ک بهت میگم سفت و سخت مواظب باش توی این زندگی به هیچ عنوان بچه دار نشی ، بعد تمام حمایت خنواده اتو از لحاظ مالی قطع کن
بزار حسابی بیفته تو فشار
خوب منم باشم ببین یکی هرجور شده ساپورتم میکنه تنبل میشم
بعدشم سعی کن خواسته هاتو بیشتر کنی از همسرت
بعد سعی کن خیلی باهاش صحبت کنی ، پای خانواده اشو بیار وسط از اونا بخواه ک کمکت کنن شاید ی نفوذی روی پسرشون داشته باشن
بعد ک همه ی این مراحلو رفتی و و واقعا جواب نداد سریعا ی فکر منطقی کن و بهترین تصمیمو اتخاذ کن

وقتی واسه وجود آدمهایی تو زندگیت میجنگی که دیگه نباید تو زندگیت باشند ، سرنوشتت رو به تاخیر میندازی ، بزار برن تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Faezeh.98 ، مامان گل دخترا ، shah navaz ، mfk
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام