• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (9)

دیروز, ۱۲:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۲:۳۵ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #631

RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (9)
نه چینی زرین مدلها مختلف داره بغضی ضحامت زیاد نیس
واینکه برو دفترچه دالنود کن اختمالا اونم حایحا بشه
اکه اونم سه طبقه اس فرق نداره
برای اونم میشه سبدقاشق چنگال خرید

اگه دفترچه نداری
اسم مدلش پیدا کن
زنگ بزن از سام سرویس بپرس کمکت میکنند
یا از اینترنت دفترچه دانلود مت

بعد ارکوپال میشه بخری
ارکوپال ایرانی بد نیستن ارزون میخوای
فرانسوی بعضی مدلاش قیمتاش خوبه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، **مینو**
دیروز, ۰۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۲:۱۶ عصر توسط پری سیما 89.)
ارسال: #632

مینو حتما جابجا میشه.
یه حالت آسانسوری باید داشته باشه.
مال من سه طبقه بوشه. ولی بازم طیقه وسطش اگه بخوام میاد بالاتر

و اینکه خودش سبد جداگانه هم داره که اگه خواستم طبقه قاشق رو در بیارم.

مینو نمیدونم چه سبکایی دوست داری، ولی طرحای ساده معمولا همه چی باهاش ست میشه. حتی از برندهای دیگه هم میتونی باهاش ست کنی.
اما طرحدارها نه.

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط **مینو**
دیروز, ۰۲:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۳:۰۲ عصر توسط نیوشا123.)
ارسال: #633
سلام دوستان عزیز
با آرزوی سلامتی برای همه
راستش من چن روزه دپرسم واحساس نامیدی و مرگ دارم شاید بخاطر این شرایطی که توش هستیم و مشکلی ندارم فقط عروسیم بخاطر کرونا عقب افتاده .حس میکنم ضعف اعصاب وسواس فکری گرفتم و میرم نگاه میکنم تو سایت نکنه من مریضی خاصی داشته باشم و شبا هم با احساس تنگی نفس میخوابم در صورتی که شاید اصلا نباشه اینم بگم برای آرامشم هم قرآن میخونم و تا حدودی بهتر میشم
لطفا بهم بگین چیکار کنم؟تصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
 سپاس شده توسط بانوی قصه ، artatam
  • آرته
  • خرید اقساطی
دیروز, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #634
نیوشا جان
شرایط خیلی هامون همینطوره که میگی؛
من یه روزایی بمب انرژی هستم ولی بیشتر روزا از اینکه صبح شده و دوباره باید استرس های روزای گذشته رو با خودم بکشم حالم بد میشه .
ولی خب یه کارایی هست، مثل کتاب خوندن، که تمام تلاشمو میکنم که هرطور هست هرروز طبق روتین انجام بدم چون حالمو خوب میکنه.
تو هم باید ببینی چه چیزی حالتو خوش میکنه و بچسبی بهش؛ کلی کارای مختلف هست که میتونی انجام بدی ولی اول از همه تمام کانال های خبری و پیج های خبریت رو حذف کن. من مخالف صددرصد حذف اخبار هستم ولی تو این شرایط و برای حفظ روحیه مون واقعا لازمه. من روزای اول داشتم دیوونه میشدم بخاطر یک سری کانال هایی که داشتم و دقیقا مثل تو نصف شب با تپش قلب بیدار میشدم! 
الان همه مون میدونیم که کل دنیا تو بحرانه و همین بسه و دیگه نیازی نیس انقدر مغزمون رو با اطلاعات و اخبار ریز و درشت پرکنیم!

حالا اینا توصیه های منه، امیدوارم مفید باشه برات:

فیلم دیدن (سریال the marvelous mrs. Meisel یکی از بهترین سریال هایی هستش که الان میتونی ببینی؛ پر از جلوه های بصری خارق العاده، کمدی، فمینیستی، همه چیو با هم داره این سریال)

آشپزی( رسپی های جدید رو امتحان کن، سعی کن غذای سالم درست کنی و غذات رو حتما حتما تزیین کن حتی اگر خودت تنها بودی، از سبزیجات کنار غذا حتما استفاده کن و غذاهای فست فودی و نوشابه و تنقلات مضر رو بریز دور)

دمنوش آرامش‌بخش درست کن بخور ( گل گاو زبون و گلاب من رو از اون حجم استرس نجات داد واقعا! ولی خب اینا رم سرخود نخور اصلا، ببین بهت میسازه یا نه)

کتاب ( این روزا بهتره رمان خوب و فاخر بخونی که ذهنت درگیر داستان بشه و به دنیای بیرون از کتاب فکرنکنی و غرق در داستان بشی؛ اگر نمیتونی اینترنتی سفارش بدی، طاقچه و فیدیبو رو نصب کن و با قیمت کمتر کتاب ها رو بگیر و بخون و لذت ببر)

گشتن تو یوتیوب و دنبال کردن صفحه هایی که حالت انگیزشی دارن (من صفحه ی pick up limes رو شدیدا پیشنهاد میکنم)

پادکست (اپلیکیشن castbox رو دانلود کن و یک سری پادکست هایی که مطابق سلیقه ات هست رو سابسکرایب کن. فکرکنم چنل بی رو همه میشناسن دیگه، فوق العاده ست. اونو حتما سابسکرایب کن! هلی تاک هم خوب و مفیده )

اگر شاغلی، برای پیشرفت شغلیت تو همین ایام یه کاری انجام بده، یه نرم افزار مرتبط یاد بگیر، کتابای مربوط بهش رو بخون یا هرچیزی که باعث بشه بعد تموم شدن این روزا، تو پیشرفت کرده باشی نه پسرفت!

زبان یاد بگیرید یا تقویت کنید ( با کلی اپلیکیشن یا کتاب یا ظرفیتای فضای مجازی میتونید کلی زبانتون رو تقویت کنید؛ همون یوتیوب خودش معلم زبانه!) 

برای روزای بعد از این هم تا میتونی برنامه ریزی کن !!!
با ذکر جزییات!
مثلا قرنطینه که تموم شد حتما با فلانی کافی شاپ و رستوران میرم،
حتما یه مسافرت خوب میرم به فلان شهر،
باشگاه ثبت نام میکنم،
و الی آخر!
میگن که برای اینکه انگیزتون بیشتر بشه با تاریخ برنامه ریزی کنید ولی خب واقعا قابل پیش بینی نیست که این وضعیت تا کی ادامه دار باشه بخاطر همین تاریخ ننویسیم سنگین تریم!

ولی خب نیوشا جان این کاملا طبیعیه که ما ها یه روزایی، این روزای بیشتر، حالمون خوش نباشه ولی باید بگدرونیم این روزا رو ؛ با سلامت جسمی و سلامت روانی!

امـیــد رهـایـی نیســت

وقتــی همــه دیــواریـــم

نقل قول
 سپاس شده توسط نیوشا123 ، memes ، سِودا 69 ، پری سیما 89 ، (*ســارا*) ، artatam
دیروز, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #635

(امروز ۰۲:۵۵ عصر)'نیوشا123' نوشته است:  سلام دوستان عزیز
با آرزوی سلامتی برای همه
راستش من چن روزه دپرسم واحساس نامیدی و مرگ دارم شاید بخاطر این شرایطی که توش هستیم و مشکلی ندارم فقط عروسیم بخاطر کرونا عقب افتاده .حس میکنم ضعف اعصاب وسواس فکری گرفتم و میرم نگاه میکنم تو سایت نکنه من مریضی خاصی داشته باشم و شبا هم با احساس تنگی نفس میخوابم در صورتی که شاید اصلا نباشه اینم بگم برای آرامشم هم قرآن میخونم و تا حدودی بهتر میشم
لطفا بهم بگین چیکار کنم؟تصویر: /images/smilies/new/crying.png

عروسی عقب افتادن مهم هست ولی ننه اونقدر که بخای افسرده بشی، خیلی ها به دلایل دیگه عقب افتاده عروسیشون بدتر از این مثلا مرگ عزیزان. در مورد ابتلا به کرونا هم اصلا نگران نباش اگه رعایت نکنی و مواظب موارد بهداشتی نباشی می گیری. اینو منی می گم که خودم وسواس دارم و بیش از اندازه می ترسم متاسفانه عده ای رو می بینم که بدون ماسک و رعایت نکات بهداشتی و رعایت فاصله تو خیابون ها می چرخن و یا کار می کنن حالا ببین اونها کرونا می گیرن یا ما?اگر خانه داری که سعی کن تا واجب نشده بیرون نری و اگه کار مندی که با رعایت نکات در محل کارتون حاضر بشید. یک ماهس که گذشت انساله بقیه اش هم تموم میشه 

نقل قول
 سپاس شده توسط سِودا 69 ، نیوشا123 ، پری سیما 89 ، بانوی قصه ، artatam
دیروز, ۰۴:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۵:۱۲ عصر توسط **مینو**.)
ارسال: #636

مرسی دوستان
منم ساده دوست دارم.مشکلم با جنس متفاوت ظرفاست مثلا سرویس مهمونی خودم بن چایناست واقعا با چینی زرین فرق داره هم رنگش هم ضخامتش.رو میز اصلا با هم قشنگ نیستن.واسه همین ترجیحم اینه که یه سرویس دیگه بگیرم.چینی دیگه ای هست که این خورده ریزا رو داشته باشه و بشه جدا خریدشون؟
ارکوپال دوست ندارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
دیروز, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #637
ممنونم ازتون شهر قصه جان و جوجه خوشگله جان
چشم سعی میکنم کارهایی که بهم گفتین رو انجام بدم امیدوارم این روزها هم بگذره و روزهای خیلی خوب از راه برسه 
مرسی بابت دلگرمیتون برام دعا کنیدتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، بانوی قصه ، artatam
دیروز, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #638

بچه های که حوصله شون تو خونه سر رفته این آقا تو پیج شون لایو کنسرت گذاشتن نی تونین نگاه کنین سه شب پیاپی . کیفیت تصویر هم خوبه قطع و وصل هم نمیشه

[تصویر: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (9)]
دوست داستین نگاه کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط نیوشا123 ، سِودا 69 ، heven ، artatam ، پسته خندان
امروز, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #639

بچه ها میدونم به این تاپیک ربط نداره ولی دوست داشتم باهاتون درمیون بزارم
من یادمه بچه که بودم یه فیلم بود که میگفتن ضد ایرانیه و گاهی تو تلوزیون جمهوری اسلامی یه تیکه هایی ازش میذاشتن و کلی نقد منفی
همیشه دلم میخواست ببینم این فیلم از روی یه کتاب ساخته شده بود که نویسنده ی کتاب بتی یه زن امریکاییه که با یه پزشک ایرانی در امریکا ازدواج میکنه و این زن داستان زندگیه واقعیه خودشو در کتاب روایت میکنه
تا اینکه چند وقت پیش دوباره یادم افتاد توی یوتیوب و جاهای دیگه نتونستم ببینم
اسم فیلم و حتما شنیدید :
( بدون دخترم هرگز )
مصاحبه های بتی محمودی رو گوش کردم
تا دیشب برای اولین بار من و همسرم این فیلمو از اول تا اخر دیدیم
میتونم بگم کاملا مخالفم با کسایی که میگن این فیلم ضد ایرانیه بچه ها ضد ایرانی نیست حقیقت زندگیه ایرانیا در دهه ی شصته
از اون اولش راست بود تا اخرش
و تموم صحنه های فیلم که تلخ بود رو یا خودم از نزدیک دیدم در گذشته یا شنیدم
شوهر بتی روی قرآن دست گذاشت و قسم خورد که فقط به مدت دو هفته برای دیدن خانواده ش به ایران برن و وقتی به ایران میان و اون دو هفته تموم میشه به بتی میگه تصمیم داره برای همیشه ایران بمونه و وقتی بتی با چشم گریون شکایت شوهرشو پیش پدرشوهرش که ادم مذهبیه و نماز صبح و نماز شب میخونه میکنه و میگه شوهرم قسم دروغ روی قران خورد فکر میکنید چه جوابی از پدر شوهرش گرفت؟ که اسم این عمل در اسلام تقیه هست و اسلام میبخشه ( این موضوعی نیست که بتی بخواد دروغ بگه صد در صد براش پیش اومده )
اینکه خانواده ی شوهر بتی که بر اساس اون زمان که اوایل انقلاب بود و جنگ مذهبیه شدید بودن و سفره های غذا رو به صورت جداگونه زنونه و مردونه مینداختن و به بتی که چتری هاش از زیر روسری معلوم بود با غیظ و خشم نگاه میکردن (یکی از دخترای فامیل ما شوهر مذهبی داره و اونا هیچوقت سفره ها یا میز غذاشون رو زن و مرد مشترک نیستن زنونه مردونه میندازن!!!)
و مهمترین و بدترین قسمتش شوهرشه که وقتی میبینه زنش چاره ای نداره و فامیلی نداره توی ایران شروع میکنه به بدخلقی و وقتی بتی اعتراض میکنه کتک میزنه
بچه ها فیلم بسیار دردناکه در حقیقت درد واقعیت رو به همراه داره درد جهل رو
زنای آمریکایی معمولا غرور دارن تا واقعا کتک نخورن نمیگن ما کتک خوردیم
یه صحنه داره فیلم که یه کم از موهای بتی توی خیابون معلومه یکی از زنای کمیته چنان بهش حمله میکنه که بتی شوکه میشه و بهش میگه هر تار مویی که از زن بیرون باشه مثل خنجریه که به قلب شهیدای ما زده میشه!!!!
تا در نهایت به کمک یه ایرانی از طریق مرزهای کوهستانی و به صورت قاچاقی به ترکیه فرار میکنه فیلم واقعا دیدنیه اینکه یه زن تسلیم نمیشه و خودم به این حقیقت باور دارم که خداوند صدای یه قلب رو که به ناحق شکسته شده رو میشنوه و حتما به بنده ش کمک میکنه
اگه بخوام راجع به تمام فیلم بنویسم طولانی میشه ولی بهتون به شدت توصیه میکنم دیدن این فیلمو کماکه شاید همه ی شما دیده باشید و من تازه این فیلمو دیده باشم
بتی انقد توی اون دوسال که توی ایران بود سختی میکشه که بعدها که به امریکا مهاجرت میکنه دیگه ازدواج نمیکنه و یه بنیاد به حمایت همه ی زنای مهاجر که احتیاج به کمک دارن تاسیس میکنه و مهتاب دخترش هرگز حاضر نمیشه دیگه پدرشو ببینه
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، (*ســارا*) ، سِودا 69 ، **ماهور** ، mari90 ، Kishmish ، Mahtakhanum ، ستی‌لیته ، lili***
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام