• جم
  • آرایشگاه مدیس

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (9)

۶-فروردين-۱۳۹۹, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #611
RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (9)
(۶-فروردين-۱۳۹۹ ۰۲:۰۲ عصر)'Elham 67' نوشته است:  مرسی جوجه خوشگله
با چای شستشو دادم بعد نیم ساعت خودش خوب شد نمیدونم دیگه چی بود من چیزی ندیدم

الهام من تو نت خوندم با چایی شستشو ندید ضرر داره به خاطر ی ماده ای که تو چاییه اگه اشتباه نکنم دوست داشتی خودت سرچ کن 

نقل قول
 سپاس شده توسط Elham 67 ، artatam
۶-فروردين-۱۳۹۹, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #612
(۶-فروردين-۱۳۹۹ ۰۹:۳۸ صبح)'Sepid72' نوشته است:  
(۵-فروردين-۱۳۹۹ ۱۱:۰۸ عصر)'مرضیه جدید' نوشته است:  بچه ها با شوهر رفیق باز چه میشه کرد؟ راهی داره یا باید قید زندگی رو زد؟​تصویر: /images/smilies/new/crying.png
دیگه بریدم

عزیزم در چه حدیه این رفیق بازی؟
چون من دیدم یه سری خانوما به اینکه شوهرشون هفته ای یه بار دوستاشو ببینه میگن‌ رفیق بازی!
و اینکه همسرت چندسالشه؟

بیشتر اوقات بیکاریش با دوستاشه حدودا 30

نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۸-فروردين-۱۳۹۹, ۱۱:۰۶ عصر
ارسال: #613

میشه منو راهنمایی کنید لطفا؟
من می خوام یه سرویس ۶ نفره چینی واسه دم دستی بگیرم.سرویس مهمونم گرد و ساده است و ازش راضی م،فقط متاسفانه بشقاب پلوخوریش بزرگه و تو ظرفشویی جا نمی گیره وگرنه از همینم واسه خودمون استفاده می کردم.یه سرویس کوتاهیا پسندیدم ولی خب ملزوماتشوSmile نمی دونم از کجا پیدا کنم.دوست دارم کل ظرفای میز یه جنس باشه.چینی زرین اینجوریه که می تونی همه چیزو همراش بخری مثلا بشقاب پیتزا یا ظرف لازانیا و ... ولی خب طرح های زرین رو خیلی دوست ندارم.کسی پیشنهادی نداره؟یا چینی دیگه ای رو معرفی کنه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
  • آرته
  • خرید اقساطی
۹-فروردين-۱۳۹۹, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #614
عزیزم اول یه امتحان کن ببین طبقه ظرفشوییت جابجا نمیشه؟ Big Grin
چون من همون اوایل ارتفاعشو بردم بالا و بشقاب های چینی من که مربع شکل و خیلی بزرگن جا شدن.
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، nazgol22 ، **مینو**
۹-فروردين-۱۳۹۹, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #615

مینو

من با فام موافقم خیای ظزفشویی میشه طبقات جابجا کرذ
تازه اگه مثلا بوش داری سه طبقه اس باعث میشه بکم فاصله کم بشه
میتونی سبد قاسق چنگال ایسناده بخری
بعد اون طبقه افقی قاشق چنگال برداری
چین پردیس و طوس ببین اونها طرحها مختلف داره
پردیس طرحها قشنک زیاد داره ولی خوب فکرکنم زرین جنسش بهترن

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط **مینو**
۹-فروردين-۱۳۹۹, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #616

ماشینم ۳ طبقه است ولی سامسونگه،بوش نیست.نه،جابجا نمیشه.شایدم من بلد نیستم.قطر بشقاب پلوخوریم ۲۸ سانته.
نمی دونم چرا این انتخاب اینقد برام داستان شده.Sad از یه طرف میگم خوبی چینی زرین اینه که بشکنه دلت نمی سوزه،از یه طرفم از ضخامتش خوشم نمیاد.
نقل قول
۹-فروردين-۱۳۹۹, ۱۲:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-فروردين-۱۳۹۹ ۱۲:۳۵ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #617

نه چینی زرین مدلها مختلف داره بغضی ضحامت زیاد نیس
واینکه برو دفترچه دالنود کن اختمالا اونم حایحا بشه
اکه اونم سه طبقه اس فرق نداره
برای اونم میشه سبدقاشق چنگال خرید

اگه دفترچه نداری
اسم مدلش پیدا کن
زنگ بزن از سام سرویس بپرس کمکت میکنند
یا از اینترنت دفترچه دانلود مت

بعد ارکوپال میشه بخری
ارکوپال ایرانی بد نیستن ارزون میخوای
فرانسوی بعضی مدلاش قیمتاش خوبه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، **مینو**
۹-فروردين-۱۳۹۹, ۰۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-فروردين-۱۳۹۹ ۰۲:۱۶ عصر توسط پری سیما 89.)
ارسال: #618

مینو حتما جابجا میشه.
یه حالت آسانسوری باید داشته باشه.
مال من سه طبقه بوشه. ولی بازم طیقه وسطش اگه بخوام میاد بالاتر

و اینکه خودش سبد جداگانه هم داره که اگه خواستم طبقه قاشق رو در بیارم.

مینو نمیدونم چه سبکایی دوست داری، ولی طرحای ساده معمولا همه چی باهاش ست میشه. حتی از برندهای دیگه هم میتونی باهاش ست کنی.
اما طرحدارها نه.

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط **مینو**
۹-فروردين-۱۳۹۹, ۰۲:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-فروردين-۱۳۹۹ ۰۳:۰۲ عصر توسط نیوشا123.)
ارسال: #619
سلام دوستان عزیز
با آرزوی سلامتی برای همه
راستش من چن روزه دپرسم واحساس نامیدی و مرگ دارم شاید بخاطر این شرایطی که توش هستیم و مشکلی ندارم فقط عروسیم بخاطر کرونا عقب افتاده .حس میکنم ضعف اعصاب وسواس فکری گرفتم و میرم نگاه میکنم تو سایت نکنه من مریضی خاصی داشته باشم و شبا هم با احساس تنگی نفس میخوابم در صورتی که شاید اصلا نباشه اینم بگم برای آرامشم هم قرآن میخونم و تا حدودی بهتر میشم
لطفا بهم بگین چیکار کنم؟تصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
 سپاس شده توسط بانوی قصه ، artatam
۹-فروردين-۱۳۹۹, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #620
نیوشا جان
شرایط خیلی هامون همینطوره که میگی؛
من یه روزایی بمب انرژی هستم ولی بیشتر روزا از اینکه صبح شده و دوباره باید استرس های روزای گذشته رو با خودم بکشم حالم بد میشه .
ولی خب یه کارایی هست، مثل کتاب خوندن، که تمام تلاشمو میکنم که هرطور هست هرروز طبق روتین انجام بدم چون حالمو خوب میکنه.
تو هم باید ببینی چه چیزی حالتو خوش میکنه و بچسبی بهش؛ کلی کارای مختلف هست که میتونی انجام بدی ولی اول از همه تمام کانال های خبری و پیج های خبریت رو حذف کن. من مخالف صددرصد حذف اخبار هستم ولی تو این شرایط و برای حفظ روحیه مون واقعا لازمه. من روزای اول داشتم دیوونه میشدم بخاطر یک سری کانال هایی که داشتم و دقیقا مثل تو نصف شب با تپش قلب بیدار میشدم! 
الان همه مون میدونیم که کل دنیا تو بحرانه و همین بسه و دیگه نیازی نیس انقدر مغزمون رو با اطلاعات و اخبار ریز و درشت پرکنیم!

حالا اینا توصیه های منه، امیدوارم مفید باشه برات:

فیلم دیدن (سریال the marvelous mrs. Meisel یکی از بهترین سریال هایی هستش که الان میتونی ببینی؛ پر از جلوه های بصری خارق العاده، کمدی، فمینیستی، همه چیو با هم داره این سریال)

آشپزی( رسپی های جدید رو امتحان کن، سعی کن غذای سالم درست کنی و غذات رو حتما حتما تزیین کن حتی اگر خودت تنها بودی، از سبزیجات کنار غذا حتما استفاده کن و غذاهای فست فودی و نوشابه و تنقلات مضر رو بریز دور)

دمنوش آرامش‌بخش درست کن بخور ( گل گاو زبون و گلاب من رو از اون حجم استرس نجات داد واقعا! ولی خب اینا رم سرخود نخور اصلا، ببین بهت میسازه یا نه)

کتاب ( این روزا بهتره رمان خوب و فاخر بخونی که ذهنت درگیر داستان بشه و به دنیای بیرون از کتاب فکرنکنی و غرق در داستان بشی؛ اگر نمیتونی اینترنتی سفارش بدی، طاقچه و فیدیبو رو نصب کن و با قیمت کمتر کتاب ها رو بگیر و بخون و لذت ببر)

گشتن تو یوتیوب و دنبال کردن صفحه هایی که حالت انگیزشی دارن (من صفحه ی pick up limes رو شدیدا پیشنهاد میکنم)

پادکست (اپلیکیشن castbox رو دانلود کن و یک سری پادکست هایی که مطابق سلیقه ات هست رو سابسکرایب کن. فکرکنم چنل بی رو همه میشناسن دیگه، فوق العاده ست. اونو حتما سابسکرایب کن! هلی تاک هم خوب و مفیده )

اگر شاغلی، برای پیشرفت شغلیت تو همین ایام یه کاری انجام بده، یه نرم افزار مرتبط یاد بگیر، کتابای مربوط بهش رو بخون یا هرچیزی که باعث بشه بعد تموم شدن این روزا، تو پیشرفت کرده باشی نه پسرفت!

زبان یاد بگیرید یا تقویت کنید ( با کلی اپلیکیشن یا کتاب یا ظرفیتای فضای مجازی میتونید کلی زبانتون رو تقویت کنید؛ همون یوتیوب خودش معلم زبانه!) 

برای روزای بعد از این هم تا میتونی برنامه ریزی کن !!!
با ذکر جزییات!
مثلا قرنطینه که تموم شد حتما با فلانی کافی شاپ و رستوران میرم،
حتما یه مسافرت خوب میرم به فلان شهر،
باشگاه ثبت نام میکنم،
و الی آخر!
میگن که برای اینکه انگیزتون بیشتر بشه با تاریخ برنامه ریزی کنید ولی خب واقعا قابل پیش بینی نیست که این وضعیت تا کی ادامه دار باشه بخاطر همین تاریخ ننویسیم سنگین تریم!

ولی خب نیوشا جان این کاملا طبیعیه که ما ها یه روزایی، این روزای بیشتر، حالمون خوش نباشه ولی باید بگدرونیم این روزا رو ؛ با سلامت جسمی و سلامت روانی!

امـیــد رهـایـی نیســت

وقتــی همــه دیــواریـــم

نقل قول
 سپاس شده توسط نیوشا123 ، memes ، سِودا 69 ، پری سیما 89 ، (*ســارا*) ، artatam ، استرنج ، عادله خانم ، سودي95
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام