• نسیم عقیلی
  • مرضیه محمدی

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)

امروز, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #6801

RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)
فدات شم ساغر جون؛خواهش میکنم

عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
امروز, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #6802
من ولی تو همون چندثانیه پاپ اسمیر اذیت میشم
بعضی دکترا معذرت میخوام مثل گاو انجام میدن
نقل قول
امروز, ۱۲:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۱۲:۲۲ عصر توسط توت فرنگی 97.)
ارسال: #6803
(امروز ۰۹:۴۸ صبح)'ShadFari' نوشته است:  سلام بچه ها جون. روزتون بخیر
دوستان من و همسر میخوایم بریم چکاپ کامل بدیم. اما دقیق نمیدونیم که باید به چه دکتری مراجعه کنیم که برامون بنویسه و این که بگیم که چه آزمایش هایی رو میخوایم.
آیا چکاپ های کامل سالیانه نشانه های اولیه سرطان (دور از جون همه) رو هم نشون میدن؟
اگه کسی تجربه چکاپ کامل داشته لطفا راهنماییمون کنه. ممنونم

تا دلت بخواد من تجربه دکتر دارم در هر زمینه ای که بگی کلا من توهم بیماری دارم تصویر: images/smilies/biggrin.gifبه خاطر همین مراجعم به دکتر زیاده
درخصوص چکاب هم که خیلی عاله آفرین کلا برای نوشتن آزمایش پیش هر پزشکی میتونی بری پک های آزمایش مشخصه مخصوصا اگه تاریخچه بیماری های خانوادگیتونم به پزشک بگید کمک بزرگی به خودتون کردید حتی مواردی که فکر میکنید زیاد مهم نیست در کل میتونی بری پیش پزشک خانوادگیتون یا هر متخصص در هر زمینه ای مهم نیست چون آیتم ها مشخص هست و فقط دکترت میخواد بنویسه تفسیر آزمایش خوندنم که دیگه هر پزشکی بلده نگران نباش ولی نکته اینجاست که شما باید آزمایشگاه معتبری پیدا کنی که درصد خطای کمی داشته باشه چون خیلی مهمه بعضی از آزمایشگاه ها و پرسنلاشون اصلا وجدان کاری ندارن.

راستی  انواع سرطانو نمیشه از آزمایش خون تشخص داد بعضی هاشونو تو اسکن تشخیص میدن ولی برای چکاب همین جوری الکی برات اسکن نمینویسن. بعضی از مواردم نیاز به نمونه گیری هست مثل رحمی و سینه و... که بازم اگه مشکوک باشید(دور از جون) مینویسن برای متخصص تا معاینه دقیق و مشاوره بشید ،بعد میرید برای نمونه گیری از بافت در کل اگه خیلی حساسی یه چکاب کلی بده بعد برای موارد خاص به  متخصص یا فوق متخصص مربوطه مراجعه کن با در دست داشتن آزمایش های عمومیت به شرطه اینکه بیشتر از یک ماه از تاریخ انجام آزمایش ها نگذشته باشه.

گر جان به جان من کنی جان و جهان من تویی سیر نمیشوم ز تو تاب و توان من تویی
نقل قول
 سپاس شده توسط بانویی
  • کتی دیلمی
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام