• آتلیه ملکه زیبا
  • آرایشگاه گیوا

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)

۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #3701
RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)
سلام دوستای خوبم.مانلی جان خوش بگذره بهت ورزش.یادم افتاد قبل از جدایی در تنها سالی که زندگی متاهلی داشتم باشگاه ثبت نام کردم اما ازبس همسرم غیر قابل اعتماد بود نتونستم با دل آروم ورزش کنم اونجا.اون عادت داشت به سر زدن به سایتای مستهجن.البته بعدها روانپزشک و روانشناس رفتیم و گفتن اختلال شخصیت مرزی داره بصورت حاد.چقدر سخت بود اون روزها.
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22 ، Mahtakhanum
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #3702
نقل قول:
نقل قول: 

جدیدا بابام به یه حاج آقا تلفن زده که من بچه هام اینجورین.گناهی به گردن ما نیست؟یا رفتارمون باهاشون چطوری باشه؟خدا حاج آقا رو خیر بده گفته بهشون بیشتر محبت کنین و باهاشون مهربون باشین.از همین جا می بوسمت حاج آقا

وای خ باحال بود کلی خندیدم چه حاج آقای خوبیتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifبیشتر محبت کنینتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

خدای مهربونم امسال منتظر بهترین و عالییییییییییترین روزها هستم 
روزهای پراز سلامتی
روزهای پراز شادی و حس خوشبختی
روزهای پر از آرامش و موفقیت های فراوووووون

نقل قول
 سپاس شده توسط **مینو** ، yekta_m22
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #3703
(۱۱-دي-۱۳۴۸ ۰۳:۳۰ صبح)'مانلی22 نوشته است:  
نقل قول: 

من باید خودم با دستگاه کار کنم.
مثلا 20 دیقه زودتر دیگه ورزش نکنم تا بدنم سرد بشه..تصویر: images/smilies/biggrin.gif 

سرد کردن بعد از ورزش با چند تا حرکت هست سرچ کنی حتما واست میاره... ولی خب خیس و عرق کرده نیا بیرون نچایی یه وقت تصویر: images/smilies/smile.gifتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
  • بیکیوت مدیس ماساژ
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #3704
سلام دوستان میشه شماره ی مشاور خوب تو تهران بهم بدید که تلفنی مشاوره بگیرم. راستش برای موضوع خاصی نمیخوام فقط احتیاج دارم برای یکی حرف بزنم تا خالی شم. میشه تو خصوصی بهم پیام بدین.

خدا جونم شکرت
نقل قول
دیروز, ۰۹:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۹:۵۳ صبح توسط moomoo.)
ارسال: #3705
حلما اگه دوس نداری بری الان به مادر شوهرت بگو میای ولی شب قبلش خودت بگو یا شوهرت بگه حال نداری و نرو
یا بگو شوهرت یه برنامه بچینه برا بیرونی جایی و به مادرشوهرت بگه من دلم میخواد خانومم با من بیاد فلان جا همیشه سرکاره یه روز مرخصیه میخوام با من باشه
سعی کن همیشه این جور مواقع شوهرت با یه بهونه ای مادرشوهرتو راضی کنه و نگه که خودت نمی خوای بری بگه من دوس دارم فلان روز خانومم خونه باشه یا پیش من باشه

Angel

نقل قول
 سپاس شده توسط حلما :)
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام