• مهناز
  • گل سنتر

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)

دیروز, ۰۹:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۹:۵۷ عصر توسط maraal.)
ارسال: #3671

RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)
بله اینا هستن تا اخر انگار نه انگار بچه های دیگه دارن 
بعد عین بچه مادرش لوس میکنه خودشو

میگن پیر میشه ادم بچه میشه همینه 
که پنجره باز بود یخ زدم تصویر: images/smilies/huh.gif فلان همسایه ذرو محکم بست ترسیدم تصویر: images/smilies/huh.gif 

من اصلا حوصله این چرت و پرتا رو ندارم 

خدا کنه من اینطوری پیر نشم تصویر: images/smilies/confused.gif

میان خونمون میگه خودش شما خسته بودینا کاش شما میومدین 
تصویر: images/smilies/biggrin.gif ولی بازم همسرم دعوت میکنه میان 

درسته خوبی داره بودنشون ولی سختی هم داره در کل 

میچرخم و میرقصم و مینوشم از این جام
بیخود شده از خویشم و از گردش ایام

نقل قول
 سپاس شده توسط tayyebe ، پری سیما 89
دیروز, ۱۰:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۰:۰۵ عصر توسط atefeatii.)
ارسال: #3672
(دیروز ۰۸:۲۷ صبح)'سراب' نوشته است:  ماهم صیغه رو برای دختر بد میدونیم

حالا یه چیزی
شما کسی میاد سنتی خواستگاری
و میخواید باهاش برید بیرون
اگر کسی ببینه چی میگید؟ مثلا فامیل هاتون؟خخ
من اصلا هیچ تفکری از ازدواج سنتی ندارم
نمیدونم چطوریه
قرار باشه مثلایکسال نامزد باشی همون دوست دختر پسر میشه دیگه
الان مومن باشی این رابطه اوکیه؟

سراب ما فامیل بودیم!
توی خونمون قرار میذاشتیم
معمولا هم قرار های شبانهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
و من دانشجوی یه شهر دیگه بودم همسرم هم دانشجوی اصفهان. میومد دانشگاه ما و از صبح تا عصر بیرون بودیم
هر بار که میومد دوسه روزشو اینطوری میگذروندیم
شاید باورت نشه اما خواهر شوهر من تا شب بله برون خبر نداشت!
چون معتقدن که خبر چینه و همه جارو پر میکنه تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif از طرفی ماهم خیلی خوب پیش رفتیم حدود 4 ماه دوره آشنایی قبل ازدواج بود آزمایش دادیم و ...  هیشکی نفهمید از فامیل! بعد نامزد کردیم
دلیل اینکه یک سال نامزد موندیم هم این بود که شوهرم دفاع کنه بعد عقد کنیم چون به شدت احساسیه و من میترسیدم درسو ول کنه بیاد ور دل منتصویر: images/smilies/biggrin.gif
ما نمیتونستیم بیشتر از 4 ماه ادامه بدیم سکرت بازیو!تصویر: images/smilies/wink.gif اگر دوست بودیم قطعا اون یکسال هم بدون نامزد شدن ادامه می دادم. اما خب ممکن نبود از بدی های ازدواج سنتی و فامیلی همینه تصویر: images/smilies/undecided.gif

بعد شصت روز اومدم تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifبحث کلا عوض شدهتصویر: images/smilies/wink.gif

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
دیروز, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #3673
مارال پس هیچی کلا شما موندگارید
اوناهم که اصلا فکرشو نکن برگردن من چند مورد دوروبرم این سن وسال رفتن برنمیگردن ماشالا لایف اکسپکتنسیشون بالاست
طرف ما مامانه با 70 خرده ای سن رفته بود کلاس رایگان زبانم پیدا کرده بودتصویر: images/smilies/dodgy.gif الان حسابی جا افتادنتصویر: images/smilies/biggrin.gif

دریغ است ایران که ویران شود

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
دیروز, ۱۱:۲۳ عصر
ارسال: #3674
مارال جان خدا صبرت بده
به نظر من حتما کارهایی که خودت دوست داری و انحام بده و کاری ب کارشون نداشته باش. بعد هم باهاشون تعارف نکن اینکه با کفش میان و ناراحتت میکنه چرا میریزی تو خودت. سری بعدی ک اومدن بگو من تازه طی کشیدم اگه میشه دمپایی روفرشی بپوشین. یا حتی قوری چایی را ب خودشون بگو. دیگه نبایداونعا را ب چشم مهمون ببینی که خودشون یک پا صاحبخونن.
بعد هم ببین دورهمی های ایرانی توی تیپ خانواده همسرت کجا هستن با هم برین که اشنا بشن با هم حداقل دپ سه روز نفس بکشی.
ولی در کل چون تنها هستن و کاری ندارن خب واقعا کاری ندارن جزو رفت و امد با شما برای همین میگم دیگه تعارف نکن باعاشون. رک نمیتونی بگی پیام بزن Big Grin
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام